TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 32. sērija


Sortilegio 32. sērija

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

http://www.dailymotion.com/video/xkhf9o_wlw-sortilegio-cap-32-wlw_shortfilms

0

2

vai.. vēl viens kautiņš :D :D ak, es jau būtu laimīga, ja Alekss iebelztu šim Bruno tā, ka šim smadzenes nostātos pareizās vietās.

0

3

Tik skumji, ka Alekss jūtas tik sāpināts un vīlies, ka MH viņam neuzticējās.. Bet tiešām bija jau laiks viņai iemācīties no savām kļūdām  un saprast, ka neko noslēpt neizdosies..it īpaši, kad viņa saprata, ka atslēga ir pazudusi, varēja ar galviņu padomāt, un pastāstīt.. Un patiesībā man sāk apnikt, ka viņa visu laiku raud sakot, ka viņai jau viss apnika, grib šķirties un iet prom - nu tak varēja savākt mantiņas un iet prom, bet viņš viņu aizturēt..vai arī vēl kkā reaģēt, lai izraisītu tragiski romantisku notikumu :)
Sērijas sākums gan bija ļoti skaists.. Ainava ļoti skaisti uztaisīta - jūras un debess, smilšu krāsas, tā sedziņa pa kuru augļi un visādas mantas izkaisītas, sirsniņa un viņi - tik skaisti!!! Un man patika, ka kameru arī visādi grozīja , rādot no dažādiem leņķiem :)  :love: :love:   :love:  Jau sen aizdomājos - kad būs tā aina, kurai bildes redzētas, kur viņi pludmalē :)

0

4

Jā, skaisti mirkļi sākumā...aNgeL, tu jau visu tik skaisti pateici, ka man trūkst vārdu :D
Un par to neuzticēšanos, es ar nesaprotu kāpēc viņa nestāsta visu....Alekss jau ir pierādījis, ka viņam var uzticēties un uz viņu var paļauties...bet MH slēpj tādas lietas, par kurām jau iepriekš zināms, ka tādas nevar noslēpt..muļķīte

aNgeL написал(а):

Un patiesībā man sāk apnikt, ka viņa visu laiku raud sakot, ka viņai jau viss apnika, grib šķirties un iet prom

Vot šito skatu es jau katru reizi, kad viņi strīdas gaidu un gandrīz vienmēr tā ir...jā, bik jau apnīk, ka visu laiku tā saka, var jau saprast, ka viņai smagi, visu laiku tāds stress un spiediens no visām pusēm, bet tad jau viņai vajag balstīties uz Aleksu un visu stāstīt...nu ceru, ka seriāla gaitā tas mainīsies :)

0

5

sigsaster написал(а):

Vot šito skatu es jau katru reizi, kad viņi strīdas gaidu un gandrīz vienmēr tā ir...jā, bik jau apnīk, ka visu laiku tā saka, var jau saprast, ka viņai smagi, visu laiku tāds stress un spiediens no visām pusēm, bet tad jau viņai vajag balstīties uz Aleksu un visu stāstīt...nu ceru, ka seriāla gaitā tas mainīsies

tieši tāa..Bet nu viņa tāda vairāk neatkarīga - mēģina paļauties tikai uz sevi.. Nespēj laikam pierast , ka jādalās ar Aleksu, turklāt vienā ziņā to var saprast - viņi tomēr nav precējušies pa īstam - ar īsto Aleksu kāzu dienā blakus..

0

6

Atkal atkārtošos teikdama,ka uz noklusēšanu un meliem balstītas attiecības agri vai vēlu sāks ļodzīties,ja Marija Hosē nespēj būt pret Aleksu pilnīgi atklāta,tad lai negaida,ka viņš viņai vairāk ticēs,kā citiem.Marijai Hosē būtu jāsaprot,ka Bruno lieliski izmanto šo viņas vājo vietu-nespēju lūgt Aleksa atbalstu šajā neapskaužamajā situācijā,tādējādi ieliekot Bruno rokās arvien spēcīgākus ieročus pret sevi,vai viņa tiešām neaptver,ka ar savu izturēšanos,pati griež sev rīkstes?

0

7

Terēze написал(а):

Atkal atkārtošos teikdama,ka uz noklusēšanu un meliem balstītas attiecības agri vai vēlu sāks ļodzīties,

Ja MH vairāk telenoveļu skatītos, tad arī to būtu zinājusi :D

0

8

aNgeL написал(а):

Ja MH vairāk telenoveļu skatītos, tad arī to būtu zinājusi

Šitas baigi labi pateikts. ;)

0

9

sigsaster написал(а):

Šitas baigi labi pateikts.

Paldies :D :D :D Labi, ka mēs tādas pieredzējušas.. :D

0

10

aNgeL написал(а):

Un patiesībā man sāk apnikt, ka viņa visu laiku raud sakot, ka viņai jau viss apnika, grib šķirties un iet prom -

xix.. Atkal pretrunā ar sevi teikšu, ka tagad gan man tas patīk! :D :D Vispār brīnums, ka MJ vēl nav sajukusi prātā tā tiekot rauta uz visām pusēm! Viktorija viņai netic (kas ir loģiski), Alekss negrib laist viņu prom, bet nespēj arī līdz galam ticēt..Bruno vislaik šantažē, + Paulas un tēva problēmas, un pāri visam vēl viņa stāvoklī - nedrīkst tak tā pārdzīvot!

Ah..Bet Alekss tā arī pārdzīvo viņas neuzticēšanos  :love:  Viņš tā grib, lai viņa viņam patiesi uzticētos, grib ticēt viņai! Bet īstenībā nevar nosodīt viņa šaubas, jo tās ir nevis vienas, bet neskaitāmas lamatas no visām pusēm.
Ak.un viņa greizsirdība un niknums no domām, ka MH taisījās doties uz viesnīcu pie Bruno  :love:  :love:

0

11

Xi xi.. Viena skūpsta laikā te viņi ir pie uzklātās segas un tad pēkšņi gabaliņu tālāk :D :D :D

http://s07.radikal.ru/i180/1008/16/1f80d12a2174.jpg
http://i052.radikal.ru/1008/36/ae75f9df4b62.jpg

0

12

aNgeL написал(а):

Bet tiešām bija jau laiks viņai iemācīties no savām kļūdām  un saprast, ka neko noslēpt neizdosies..it īpaši, kad viņa saprata, ka atslēga ir pazudusi, varēja ar galviņu padomāt, un pastāstīt..

Zini, es ar laikam viņas vietā klusētu un darītu, ko Bruno liek, jo viņš skaidri un gaiši pateica, ka ir liecinieks, kas visu redzēja, tādējādi Paula nonāks cietumā. Un MJ māsa un tēvs ir vienīgie cilvēki.. Ko panāktu tas, ka viņa Aleksam visu izstastītu..? To ko jau redzējām - kautiņu + Bruno visu noliedz, viņiem nav pierādījumu. Un pareizi MJ teica, ka aizietu uz tikšanos un mēģinātu rast kādu kopsaucēju..

aNgeL написал(а):

Sērijas sākums gan bija ļoti skaists..

Jā, tā aina pludmalē dikti skaista.. :love: Un tie dialogi starp viņiem.. :love: Akkkk.. :love:

aNgeL написал(а):

Viktorija viņai netic (kas ir loģiski), Alekss negrib laist viņu prom, bet nespēj arī līdz galam ticēt..Bruno vislaik šantažē, + Paulas un tēva problēmas, un pāri visam vēl viņa stāvoklī - nedrīkst tak tā pārdzīvot!

Jāāā, nabadzīte.. :( Lai gan tas ir pats grūtniecības sākums, tā ka, manuprāt, nekas traks nevar notikt.. :)

aNgeL написал(а):

Bet Alekss tā arī pārdzīvo viņas neuzticēšanos

Viņš līdzinās eņģelim, kad raud.. :love: Pārdabiski skaists.. :love:
Un man arvien vairāk sāk patikt Roberto, nevar saprast, kurā pusē viņš īsti ir.. ^^

0

13

GaBy написал(а):

Viņš līdzinās eņģelim, kad raud..  Pārdabiski skaists..

Ah jāāā!!!  :love:  :love:  Tik ilgu laiku Kolunga man bija 1. vietā un tagad Viljams (lai gan kā aktierim, Viljamam īstenībā vēl ir daudz kur tiekties.. Lai gan ar lielāko ainu daļu viņš , manās acīs, tiek galā perfekti!

GaBy написал(а):

Zini, es ar laikam viņas vietā klusētu un darītu, ko Bruno liek, jo viņš skaidri un gaiši pateica, ka ir liecinieks, kas visu redzēja, tādējādi Paula nonāks cietumā. Un MJ māsa un tēvs ir vienīgie cilvēki.. Ko panāktu tas, ka viņa Aleksam visu izstastītu..? To ko jau redzējām - kautiņu + Bruno visu noliedz, viņiem nav pierādījumu. Un pareizi MJ teica, ka aizietu uz tikšanos un mēģinātu rast kādu kopsaucēju..

Un es.. Nu es nez.. Man liekas, ka tieši otrādi uzreiz visu pateiktu Aleksam, jo gribētu, lai kāds palīdz.. lai gan, nu jāa.. riskanti protams, situācijā, kad var nenoticēt.

GaBy написал(а):

Lai gan tas ir pats grūtniecības sākums, tā ka, manuprāt, nekas traks nevar notikt..

It kā jau saka, ka pirmie mēneši bīstamākie .

GaBy написал(а):

Un man arvien vairāk sāk patikt Roberto, nevar saprast, kurā pusē viņš īsti ir..

Jāā!! Ļoti patīk šis varonis!  :)

0

14

aNgeL написал(а):

Tik ilgu laiku Kolunga man bija 1. vietā un tagad Viljams

Nu man bija Karloss Alberto (La Intrusa), jo tā bija pirmā telenovele, kurā, manuprāt, atceros, ka vīrietis raudāja.. :) Bet Viljams pārspēj visus, viņš šobrīd ir Number 1 visādā ziņā.. :love:

aNgeL написал(а):

(lai gan kā aktierim, Viljamam īstenībā vēl ir daudz kur tiekties.. Lai gan ar lielāko ainu daļu viņš , manās acīs, tiek galā perfekti!

Tieši tā, viņš ir lielisks visādā ziņā.. :love: Talants notēlot lieliski viņam ir, augums ir, izskats ir, acis.. :love:

aNgeL написал(а):

It kā jau saka, ka pirmie mēneši bīstamākie .

Nu laikam jau, jājautā mammai, viņa zinās.. :D

0

15

GaBy написал(а):

Nu man bija Karloss Alberto (La Intrusa), jo tā bija pirmā telenovele, kurā, manuprāt, atceros, ka vīrietis raudāja..  Bet Viljams pārspēj visus, viņš šobrīd ir Number 1 visādā ziņā..

Piedod man, bet Arturu Peniče man nepatīk! Krāpnieces dēļ laikam.. jo tur advokārts bija iemīlējies Paulīnā, tādēļ man Intrusā redzēt abus kopā bija kā nodevība pret Kolungu :D

GaBy написал(а):

Talants notēlot lieliski viņam ir, augums ir, izskats ir, acis..

Ak..I nerunāa  :love:  :love:  :love:  Eh, tāpēc tā gribas, lai viņš šajā skandālā nebūtu vainīgs visās apsūdzībās.

0

16

aNgeL написал(а):

Piedod man, bet Arturu Peniče man nepatīk! Krāpnieces dēļ laikam.. jo tur advokārts bija iemīlējies Paulīnā, tādēļ man Intrusā redzēt abus kopā bija kā nodevība pret Kolungu

Ā, nu moš, bet Krāpnieci neatceros, tapēc nezinu.. :D Starpcitu, tas ir mans nākamais plāns pēc Sortilegio.. :love: Iegrip Krāpnieces pasaulē.. :love: Un runājot par Arturo, man viņš La Intrusā dikti patīk, tā bija mana pirmā mīļākā telenovele, kuru skatoties, vnk raudāju, bāc, jānoskatās šī ar būs.. :D

aNgeL написал(а):

Eh, tāpēc tā gribas, lai viņš šajā skandālā nebūtu vainīgs visās apsūdzībās.

Neticu, ka viņš būtu vainīgs! :no:

0

17

GaBy написал(а):

tarpcitu, tas ir mans nākamais plāns pēc Sortilegio..  Iegrip Krāpnieces pasaulē..

Oo!! Jam..es biju izgriezuši šo telenoveli, un tiklīdz to pabeidzu izdarīt atradu labas kvalitātes sērijas.. Tagad domāju vislaik, vai griezt no jauna.. Bet īstenībā Paulīna šajā telenovelē māk izvest no pacietības ar savu labsirdību :D

GaBy написал(а):

bāc, jānoskatās šī ar būs..

Vot Intrusu man īstenībā ar tā kā gribas noskatīties!!

GaBy написал(а):

Neticu, ka viņš būtu vainīgs!

Es noteikti neticu tai vardarbības daļai.. Bet tam, ka viņš pilnībā nav vainīgs un viņam nav bijis sakara ar to meiteni..Tur šaubas ir. Galu galā aktieris un seriāla varonis ir divas dažādas pasaules.

0

18

aNgeL написал(а):

Bet īstenībā Paulīna šajā telenovelē māk izvest no pacietības ar savu labsirdību

Es jau to sākumā manīju, kad skatījos. :D

aNgeL написал(а):

Tagad domāju vislaik, vai griezt no jauna..

Tad, kad es tikšu, skatamies kopā, vismaz cenšamies.. :D

aNgeL написал(а):

Vot Intrusu man īstenībā ar tā kā gribas noskatīties!!

Vo, nākamais plāns, vai nu paralēli vai pēc Krāpnieces.. :D

aNgeL написал(а):

Galu galā aktieris un seriāla varonis ir divas dažādas pasaules.

Tas arī, bet tā kā iepriekš nekas par Viljamu tāds nebija dzirdēts, es nez, laiks rādīs.. :)

0

19

GaBy написал(а):

Tas arī, bet tā kā iepriekš nekas par Viljamu tāds nebija dzirdēts, es nez, laiks rādīs..

Tikai, protams, sasaista riktīgi ar viņa partnerēm (kā jau visus un vienmēr :D )

GaBy написал(а):

Vo, nākamais plāns, vai nu paralēli vai pēc Krāpnieces..

Ak..mans plāns ir pārāk garš, lai nekļūdīgi spētu kaut ko vienu izvēlēties un pie tā palikt. Turklāt vislai nomoka jaunie  :D Starp citu, Lobu arī plāno noskatīties?

GaBy написал(а):

Tad, kad es tikšu, skatamies kopā, vismaz cenšamies..

Hmm..Tas varētu būt stimuls :D

0

20

aNgeL написал(а):

Starp citu, Lobu arī plāno noskatīties?

Jā, es te vienu nakti nekādi nespēju aizmigt (tas bija pēc vakara, kad atsāku Sortilegio skatīties.. :D) un izdomāju noskatīties visus seriālus, kurus iesāku un pametu.. Pirmkārt, Sortilegio es nežēlīgi gribu piebeigt, jo šo skaistumu nevaru un negribu laist vējā.. Otrkārt, Gabijas seriāli - Krāpniece, La Inrusa, La Prisionera un treškārt - La Loba.. :) Es nez, kas tā man par māniju, sākt un nepabeigt.. :(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 32. sērija