TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 32. sērija


Sortilegio 32. sērija

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

GaBy написал(а):

Pirmkārt, Sortilegio es nežēlīgi gribu piebeigt, jo šo skaistumu nevaru un negribu laist vējā..

Te man nekas nav jāsaka, jo tāpat zini, ko es par to domāju :D es jau visa foruma vietā noskatījos :D

GaBy написал(а):

Otrkārt, Gabijas seriāli - Krāpniece, La Inrusa, La Prisionera un treškārt - La Loba..  Es nez, kas tā man par māniju, sākt un nepabeigt..

Eh..ja Prisionerā Islass netiktu nomainīts, tad arī noskatītos visu!
Nju var jau būt laika trūkums vai vēl kaut kas.. dažkārt jau apnīk vai gribas cita veida seriālus vai filmas skatīties.. vai vispār neko negribas.. Bet nu cerams, ka tiksi ar visiem galā!

0

22

aNgeL написал(а):

es jau visa foruma vietā noskatījos

Par to es nešaubos.. :D

aNgeL написал(а):

Eh..ja Prisionerā Islass netiktu nomainīts, tad arī noskatītos visu!

Jā, tad es jau sen noskatītos.. Porrasam jau ar nav ne vainas, bet šitā mainīt aktierus, nav forši, būtu labāk Genesis nomainījuši tad.. :no:

aNgeL написал(а):

dažkārt jau apnīk

Man ir mānija, ka gribu, gribu un vienu rītu pamostos un saprotu, ka negribu.. :D

0

23

GaBy написал(а):

Porrasam jau ar nav ne vainas, bet šitā mainīt aktierus, nav forši, būtu labāk Genesis nomainījuši tad..

Nja.. Nu Islass ir Islass! Aktieris, kuru vispār nedrīkst aizvietot! (Lai gan problēma jau toreiz bija aktiera dzīvē, nevis telenovelē.. ) Vienkārši viņš tēlo pavisam savādāk..un ar Spaniku tik lieliski izskatījās!  :love:

GaBy написал(а):

Man ir mānija, ka gribu, gribu un vienu rītu pamostos un saprotu, ka negribu..

:D :D :D Līdzsvars

0

24

aNgeL написал(а):

Aktieris, kuru vispār nedrīkst aizvietot!

Jāāā.. :love:

aNgeL написал(а):

un ar Spaniku tik lieliski izskatījās!

Aha.. :love:

0

25

Lasot Jūsu komentārus,atkal un atkal pārliecinos,ka scenārija ticamības ziņā Karlas Estradas veidotie seriāli ir vislabākie,jo viņas prot uz lietām paskatīties no visiem skatpunktiem,lai skatītājiem būtu skaidrs kāpēc varoņi rīkojās tieši tā,un ne citādi,ka viņiem nebija citas izvēles,es ļoti labi saprotu aNgeL viedokļu maiņas attiecībā uz seriāla notikumu gaitu,jo otrreiz skatoties,jau zini,kas būs tālāk,un tādēļ saproti,ka viss notiek tieši tā kam tam jānotiek.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 32. sērija