TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Marina (Telemundo, 2006)


Marina (Telemundo, 2006)

Сообщений 21 страница 40 из 60

21

Es redzeju tik vienu seriju,laikam piekto,ljoti iepatikas.Tagad pa visu internetu mekleju iespeju sameklet video vai informaciju ,kas notiks talak.

0

22

Es sadaļā jaunumi saliku skanus no marta žurnāla "Seriāli un kino".. :) Tur ir par pašu telenoveli, par Marinas galvenās lomas tēlotāju Sandru un seriāla anotācijas martam. ;)

0

23

Jaa shoriit pamaniju,bet es jau tik un taa katra menesha peedeja nedelja,skrienu pa visiem mana rajona kioskiem un veikaliem un mekleeju zhurnala jauno numuru.Anotacijas tur tik sarakstitas par to,kas jau ir paradiits pa tv 3 shajaa menesi.

0

24

es redzeeju otrdienas seeriju, vispaar ljoti iepatikaas telenovele tacju zjeel ka nevarees skatiities ka nekaa 08:00 no riita saakas skola ...

0

25

Marlena Favela написал(а):

tacju zjeel ka nevarees skatiities ka nekaa 08:00 no riita saakas skola ...

VAr tak ielādēt sērijas! Vismaz es tā daru! :cool:

0

26

bumerbmw
no kurienes tu laadee :D?

0

27

Marlena Favela написал(а):

no kurienes tu laadee ?

Video sadaļā ir linki!

0

28

a nju sk :D

0

29

Marlena Favela написал(а):

a nju sk :D

Nu re kāds jau palīdzēja!

+1

30

tagad pa brīvlaiku arī skatos :D man arī iepatikās :D un iepatikās arī pati Marina ;)

0

31

aNgeL написал(а):

tagad pa brīvlaiku arī skatos

:)
es arī gribētu redzēt, ja ilgi negulētu :D

0

32

ātrākk gulēt jāiet :P tad agrāk pamostos :D

0

33

aNgeL написал(а):

ātrākk gulēt jāiet :P tad agrāk pamostos :D

tici man, tā nebūtu.. :D viņa ja aizies gulēt 10, viņa vienalga pamodīsies 10 vai 11. :D

0

34

tas jau patiesībā kā kuram ;) bet jā, piekrītu, ka ir arī tā, ka lai cik agri vai vēlu gulēt aiziesi, tad arī var pamosties vienalga vēlu :D

0

35

Oj, šodien redzeju, kā viņa loterijas biļetes no dēla nopirka. Man nostaļgia - atcerejos, kā pati loterijas biļetes pārdevu... :rofl:

0

36

:D

es aiziešu gulēt 21.00 vai 22.00 piecelšos tik un tā pēc 12stundām. :D

0

37

albalonga написал(а):

Oj, šodien redzeju, kā viņa loterijas biļetes no dēla nopirka.

es skatoties nodomāju ka  tas dēls pats varētu nokasīt visas tās biļetes un laimēt kaut ko :D

0

38

vispār šajā seriālā tik ātri tie "despues" iet.. un tā 16 gadi pagāja - tas ir wow :D bet vēl lielāks un ļoti patīkams wow, ka šos gadus pavadīja galvenie varoņi precējušies :) :) tas seriālos ir reti un tomēr ir fantastiski skatīties uz viņiem kā uz precētiem, lai gan Marinai ar vīru nav viss ideāli.. un kas attiecas uz viņu dēlu, tad tik žēl, ka dzīve piespiedīs viņu zagt :( nju man tik žēl ka tā..  un jau iedomājos kuru māju apzags, un kā tas beigsies.. eh.. bet vai to arī visu redzēšu jau ir cits jautājums.

0

39

uff.. un tagad jādomā ko darīt.. gribas jau tālāk skatīties..bet brīvlaiks beigsies..
ak, man dusmas uz to Rikardo - tik nežēlīgs! un viņam tak deguna priekšā attaisnojumus "nolika", bet šis vienalga paliek pie sava.. tas beigās, ka Marina izklausās drīzāk pēc iemīlējušās , vsp...  :D vismaz dabūja pliķi par to . nabaga Čujs. bet Marina man patīk - sapratīgi spriež, labsirdīga :)

0

40

aNgeL написал(а):

tas beigās, ka Marina izklausās drīzāk pēc iemīlējušās , vsp.

vo vo. :D
tas galīgi bija garām tā pateikt. :P

aNgeL написал(а):

bet Marina man patīk - sapratīgi spriež, labsirdīga :)

jā, Marina tiešām labsirdīga, un pat ļoti. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Marina (Telemundo, 2006)