TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 48. sērija


Sortilegio 48. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xkvwdi_wlw-sortilegio-cap-48-wlw_shortfilms

0

2

No way!!! :O Esmu šokāāā.. Alekss taču bija gatavs spēlēt ar Bruno kkādas netīras spēles un nekad nešķirties no MH :O Kā viņš var tagad teikt, ka šķirsies no viņas?? Viņa un Bruno sarunai tak pat liecinieku nekādu nebija, tā ka to solījumu vēl var apstrīdēt.. ak, nu kāpēc kad nevajag, vīrieši pēkšņi ir tik godīgi.. :/

0

3

aNgeL написал(а):

No way!!!  Esmu šokāāā.. Alekss taču bija gatavs spēlēt ar Bruno kkādas netīras spēles un nekad nešķirties no MH  Kā viņš var tagad teikt, ka šķirsies no viņas?? Viņa un Bruno sarunai tak pat liecinieku nekādu nebija, tā ka to solījumu vēl var apstrīdēt.. ak, nu kāpēc kad nevajag, vīrieši pēkšņi ir tik godīgi.. :/

Vot, es arī biju pārsteigta...nekad nebūtu domājusi, ka Alekss tik viegli padosies...hmm...bet kas zina, varbūt viņam kaut kāds baigais plāns izstrādāts...cerēsim :D

0

4

sigsaster написал(а):

bet kas zina, varbūt viņam kaut kāds baigais plāns izstrādāts...cerēsim

jā, tāda cerība man arī zemapziņā bija.. Nu ko beidzot ir sērija - var uzzināt kaut ko tuvāk.. :D

0

5

vai...wow!!!!! ak, cik fantastiska un skaista saruna viņiem sērijas sākumā!! Avance tikai pabiedēja un Aleksam tiešām ir plāns! Bet nu šoreiz MH tiešām parādīja savas jūtas pret Aleksu  - man tā patika viņas reakcijas, viņas vārdi..  :love:  :love:  :love:  un viņi abi  :love:  Hmm...bet kaut kas man tajā nepatīk, ka Marijai Hosē tiks visa Aleksa manta..tie tur visi intriganti kaut ko tač sadomās.. Vai ...piem. Sandru kaut kā tajā visā izmantot.. eh, un man liekas, ka tik vienkārši viņi neapprecēsies, bet kad to izdarīs, toties tas tiešām būs ar viņu īstajiem parakstiem un kā nākas :)  :love:  Bet malacis Alekss, ka visu tā izplānoja :)

0

6

Vai, cik piemīlīga viņu greizsirdība... pareizāk sakot MH greizsirdība.. un tad vēl tas teksts, ka ja MH negribēs atgriezties pie Aleksa, tad viņš no jauna viņu iekaros  :love: 
Un tik patīkami dzirdēt, ka Alekss pilnībā uzticas MH :)
un beidzot arī tā sekretāre nosūdzēja Katju..nepatīk man , ka viņa dzirdēja , ka Alekss un MH kaut kur taisās..

0

7

Ja Aleksam izdosies panākt,ka Bruno notic,ka viņš ir padevies šantāžai,tad Aleksam būs brīvas rokas un viņš ar lielāko prieku parādīs Bruno,kuros kapos zvanīs.Cik tad ilgi Bruno varēs nesodīti darboties,vai tiešām viņš domā,ka neviens nevarēs viņu apturēt?

0

8

Jeee...Aleksam tiešām ir plāns...cik forši :)

aNgeL написал(а):

Bet nu šoreiz MH tiešām parādīja savas jūtas pret Aleksu  - man tā patika viņas reakcijas, viņas vārdi..        un viņi abi

Jā, MH tiešām sāk atraisīties un izrādīt savas emocijas Aleksam..mīļi  :love:

aNgeL написал(а):

Hmm...bet kaut kas man tajā nepatīk, ka Marijai Hosē tiks visa Aleksa manta..tie tur visi intriganti kaut ko tač sadomās..

A man īstenībā vienalga, jo viņi visi jau tā vai tā viskautko domā, cerams, ka tik nesāks vēl vairāk uzdarboties...būs visiem mutes vaļā, ka viņi šķirsies un vēl pie tam, ka Alekss ar mieru.

Mani interesē, kā viņiem izdosies noslēpt savu mīlestību, lai tas viss būtu ticami....nabadziņiem grūti būs... :(

aNgeL написал(а):

un beidzot arī tā sekretāre nosūdzēja Katju..nepatīk man , ka viņa dzirdēja , ka Alekss un MH kaut kur taisās..

ui, jā, tā Katja...tiešām prieks, ka atklāja viņu...bet kā viņa beigās aplauzīsies ar Bruno, kad nabadzīte sapratīs, ka viņu izmantoja. Reizēm tiešām nesaprotu, kā var nesaprast kāds Bruno ir īstenībā un kā var tā viņa labā okšķerēties  :angry:

0

9

Terēze написал(а):

Cik tad ilgi Bruno varēs nesodīti darboties,vai tiešām viņš domā,ka neviens nevarēs viņu apturēt?

Nu es domāju, ka viņš par sevi ir makten pārliecināts :D bet tieši šādas pārliecības dēļ visbiežāk iekrīt  :P

0

10

sigsaster написал(а):

...būs visiem mutes vaļā, ka viņi šķirsies un vēl pie tam, ka Alekss ar mieru.

xi, xi..tas gan.. :D Laikam sākotnēji tiem visiem būs baigais prieks, ka no MH vaļā tika un tad bāāāāc.. visa manta atrodas MH rokās :D :D

Terēze написал(а):

Cik tad ilgi Bruno varēs nesodīti darboties,vai tiešām viņš domā,ka neviens nevarēs viņu apturēt?

tād ir tie ļaunie - viņus nekas neapstādina.. cīnīties par saviem neglītajiem mērķiem , kļūst par viņu dzīves jēgu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 48. sērija