TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 49. sērija


Sortilegio 49. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.dailymotion.com/video/xkvwy5_wlw-sortilegio-cap-49-wlw_shortfilms

0

2

Kā tikai izdzirdēju vārdu "koncerts" uzreiz bij skaidrs par ko runa :D Vienīgais man škita savādi, ka Il divo dzied tiiiik daudz spāņu dziesmu, bet daļa no viņiem kā tika parādīts spāņu valodu nesaprot..
eh, tik skumji, ka viņi škiras.. bet tā ir pirmā reize, kad redzu, ka galvenie varoņi šķiras zinot, ka abi mīl viens otru, nevis kaut kādu aklo pārpratumu, intrigu dēļ, kad domā, ka viens otru nemīl.. :D

0

3

Tik žēl, ka viņi šķiras :( Bet tik tiešām, aNgeL, man ar liekas, ka tas tā ir pirmo reizi, ka šķiras abi mīlot viens otru... :)
Vēl man gribējās, lai Viktorija un Fernando uzticētos vairāk MH, savādāk nez kas vēl par notikumiem nāks, kas vēl vairāk mazinās uzticību MH...
Ā un aizmirsu pateikt, ka man baigais prieks, ka Čučo kopā ar MH tēti atbrīvoja to puisi un viņa mammu...nu tas taču ir necilvēcīgi turēt viņus sasietus un ieslodzītus, un vēl draudēt ar ieroci utt.

Vēl ļoti mīļi likās tas, ka MH tik ļoti pārdzīvoja, ka jāšķirās, un ka Alekss vairs nebūs ar viņu...un ka bija drusciņ greizsirdīga uz Mauru...

Отредактировано sigsaster (12.08.2009 00:32)

0

4

sigsaster написал(а):

un ka bija drusciņ greizsirdīga uz Mauru...

Maura vispār patiesībā man liekas tik savāds tēls.. Parasti tās ļaunās, kuras iemīlas galvenajā varonī kaut kā vislaik satiekas ar viņu, uzmācas utt.. a viņa tā klusiņām kaut ko perināja un pa visām ..cik tur 50 sērijām , redzējās ar Aleksu tikai dažas reizes. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 49. sērija