TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 50. sērija


Sortilegio 50. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xkvxqs_wlw-sortilegio-cap-50-wlw_shortfilms

0

2

Mmm..forši!! Alekss beidzot uzzinās patiesību par Mario Agirri :)  :cool:

0

3

ak, šī ir viena no skaistākajām sērijām, pilna ar pozitīvo (nu neskaitot šķiršanās faktu) - tik mīļi, kā Alekss mēģina mierināt MH, bet viņa acīmredzami cieš, ir izmisusi, bet tajā pat laikā starp viņiem virmo tāāāda mīlestība, maigums  :love:  Forši,ka IlDivo pusdienoja ar viņiem, lai gan tas ir tik savādi. Un vēl foršāk,ka Maura izstāstīja visu Aleksam  :cool:  tas ir tāds rets notikums seriālos, kad ļaunie kaut vai neļaujas šantāžai un izstāsta patiesību..
MH priecē arvien vairāk - viņa šobrīd tik skaista izskatās, un reizē patīkami spēcīga un vāja, man patīk kā viņa sākusi cīnīties par Aleksu un izrādīt savas jūtas. tagad nevar neticēt,ka viņa tiešām mīl Aleksu!
Mm...cik skaists Alekss izskatījās tajās pusdienās ar il Divo - iespējams kaut ko biju pārpratusi, bet nu šajā sērijā viņi visi 4 spēja runāt spāniski :D

Man patīk, ka var just (vismaz es jūtu) oriģinalitāti galveno varoņu attiecībās  :love:  :love:  :love:

0

4

Ai, man sirds lūza kā nabaga MH pārdzīvoja, kad atgriezās mājās  :(
Tik tiešām negaidīju, ka Maura atklās patiesību...tāda darbība no slikto uses neierasta seriālos :D
Un vakariņās abi tik smukiņi  :love:
Aaaa.....kādu pārsteigumu MH taisa Aleksam...ar sirsniņām...tik mīļi....un kas par vakaru  :love:  :love:  vnk trūkst vārdu...tik daudz mīlestības abi izrāda...viņu sarunas...it kā tā būtu pēdējā reize....nu ko lai saka - īsta mīlestība :love:

aNgeL написал(а):

Man patīk, ka var just (vismaz es jūtu) oriģinalitāti galveno varoņu attiecībās

Nu es ar jūtu ;) aizvien vēl esmu šīs sērijas iespaidā  :love:

0

5

Jāa, tas mani ārkārtīgi iepriecina, ka šajā seriālā šobrīd tik tiešām ir iesaistīta spēcīga abpusēja emociju izrādīšana un viskaut kādas oriģinalitātes pieskaņas, kas ļaus šo seriālu atcerēties :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 50. sērija