TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 52. sērija


Sortilegio 52. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.dailymotion.com/video/xl0o1q_sortilegio-cap-52_shortfilms

0

2

Grr...tā Katja- novākt viņu vajag kaut kur... un tagad man galīgi nepatīk , ka viņa Lombardo namā dzīvosies..
mja, Bruno galīgi laiku netērē.. Alekss ar Fernando tā meklēja, meklēja to vīrieti, a šim Bruno Katja uz paplātes visu info iedeva..
man patīk, ka MH un Viktorijai tik labas attiecības šobrīd :)
Alekss un MH - forša viņiem tā pēdejā telefonsaruna :D un vispār.. viņi kā viņi..kgan brīžiem kaut ko vēl prasās.. bet nu arī,nevar jau visu seriālu pavadīt, katrā viņu ainā sakot "es tevi mīlu" un tml..tā ka laikam labāk , lai brīžiem mazāk no viņiem kaut ko parāda, toties lai tomēr viņi ir kopā

0

3

aNgeL написал(а):

Grr...tā Katja- novākt viņu vajag kaut kur... un tagad man galīgi nepatīk , ka viņa Lombardo namā dzīvosies..
mja, Bruno galīgi laiku netērē.. Alekss ar Fernando tā meklēja, meklēja to vīrieti, a šim Bruno Katja uz paplātes visu info iedeva..

Mjā, mani arī tā Katja kaitina...nu visu laiku urķējas visur...un vispār - kāpēc viņai viss tik viegli nāk salīdzinot ar Fernando un Aleksu?! :(

aNgeL написал(а):

Alekss un MH - forša viņiem tā pēdejā telefonsaruna  un vispār.. viņi kā viņi..kgan brīžiem kaut ko vēl prasās.. bet nu arī,nevar jau visu seriālu pavadīt, katrā viņu ainā sakot "es tevi mīlu" un tml..tā ka laikam labāk , lai brīžiem mazāk no viņiem kaut ko parāda, toties lai tomēr viņi ir kopā

Nu, ja kādā sērijā nav tik spilgti parādītas viņu ilgas vienam pēc otra...es to uzņemu pozitīvi, vismaz kad būs, tad uzreiz jutīs :P un īstenībā dzīvē jau ar tā visu laiku nav, ka ik uz soļa mīlestību sola...bez vārdiem to apliecina arī darbi, skatiens, smaids utt. - viss kopā :)

0

4

sigsaster написал(а):

kāpēc viņai viss tik viegli nāk salīdzinot ar Fernando un Aleksu?!

Mhmm... bet nu saņems viņa vēl pēc nopelniem

sigsaster написал(а):

vismaz kad būs, tad uzreiz jutīs  un īstenībā dzīvē jau ar tā visu laiku nav, ka ik uz soļa mīlestību sola...bez vārdiem to apliecina arī darbi, skatiens, smaids utt. - viss kopā

tā gan :) Tam es piekrītu :) Tāpēc parasti, lai gan nepatika, atbalstīju kkādus lielus pārpratumus seriālos utt, jo zināju, ka tad beigās būs iespaidīgāka salabšana :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 52. sērija