TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 54. sērija


Sortilegio 54. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.dailymotion.com/video/xl3hfh_wlw-sortilegio-cap-54-wlw_shortfilms

0

2

ak, ak, ak!!!! Nabadziņi... bet tā sala, jūra un viņu apģērbu krāsas smuki izskatās.. Un tas mazais puisītis arī sniedz burvību tam visam ar savām ziņāšanām..bet nu jāa.. tādi pilsētnieki pamesti salā...interesanti. :D žēl, ka Fernando tā savainojās..
Bet MH reakcija, uzzinot, ka aŗī Bruno tajā Santo Domingo bija, ir fantastiska!!!  :love:  :love:  tāds izmisums, panika...jūtas :) malacīte, ka parāda, kā mīl Aleksu :)

0

3

Atkal MH bēdas dēļ Alehandro :(

aNgeL написал(а):

ak, ak, ak!!!! Nabadziņi... bet tā sala, jūra un viņu apģērbu krāsas smuki izskatās.. Un tas mazais puisītis arī sniedz burvību tam visam ar savām ziņāšanām..bet nu jāa.. tādi pilsētnieki pamesti salā...interesanti.  žēl, ka Fernando tā savainojās..

Jā, °man ar žēļ, ka Fernando savainojās...īsti nesapratu pat kur...bet tas nu tā..

Vēl man drusku neticama likās tā uguns...man liekas, ka tā nebija īstenība...izskatījās kaut kā mākslīga, tad kad aizdegās un vēl vairāk tad, kad tas puisītis viņai ar savu kāju tur tā pārkāpa pāri :D

Ā un vēl man smieklīgi likās kā Alekss mēģināja tikt pie kokosrieksta sulas...tā sišana pret stumbru :D saprotu, ka pati varbūt labāk ar nemācētu, bet nu tomēr no malas skatoties...tāds liels, spēcīgs vīrs dauza mazo nabaga kokosriekstu pret stumbru :D

0

4

sigsaster написал(а):

man ar žēļ, ka Fernando savainojās...īsti nesapratu pat kur...bet tas nu tā..

gan jau tip pret laivu , vai apdedzinājās.. vai vēl kas tml

sigsaster написал(а):

Vēl man drusku neticama likās tā uguns...man liekas, ka tā nebija īstenība...izskatījās kaut kā mākslīga, tad kad aizdegās un vēl vairāk tad, kad tas puisītis viņai ar savu kāju tur tā pārkāpa pāri

es kāreiz vakar kkur pa TV uguni redzēju un domāju - kaut kur nesen redzēju uguni, bet tā izskatījās tik mākslīga, un nevarēju atcerēties kur :D

sigsaster написал(а):

Ā un vēl man smieklīgi likās kā Alekss mēģināja tikt pie kokosrieksta sulas...tā sišana pret stumbru  saprotu, ka pati varbūt labāk ar nemācētu, bet nu tomēr no malas skatoties...tāds liels, spēcīgs vīrs dauza mazo nabaga kokosriekstu pret stumbru

aha :D Vispār interesanti pavērot, kā viņi mēģina izdzīvot :D smieklīgi :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 54. sērija