TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 60. sērija


Sortilegio 60. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xl9sx6_wlw-sortilegio-cap-60-wlw_shortfilms

0

2

Cik MH greizsirdīga :D nabadzīte.. var jau viņu saprast, bet tajā pašā laikā tik nesmuki domāt par Aleksu arī nebija iemesla. mjāa.. un avīzē viskompromitējošākā fotogrāfija.. toties, cik jauki Alekss viņu mierināja :) Un uzreiz ieraugot foto piezvanīja viņai - tik jauki :)  :love:

0

3

:D atkal kautiņš :D Bruno tāds slābans pēc tam izskatījās, a Fernando - nekādas skrambiņas :D

aNgeL написал(а):

Cik MH greizsirdīga  nabadzīte.. var jau viņu saprast, bet tajā pašā laikā tik nesmuki domāt par Aleksu arī nebija iemesla. mjāa.. un avīzē viskompromitējošākā fotogrāfija.. toties, cik jauki Alekss viņu mierināja  Un uzreiz ieraugot foto piezvanīja viņai - tik jauki

Nu jā, bet saprotu MH, nav jau patīkami, ka Alekss satiekas ar bijušo...un tad ieraugot vēl tādu fotogrāfiju nez kas prātā nāk...viņa jau nezina, kā tas viss tur notika utt. un žurnālisti, protams, nez ko tur safantazēja. Bet tas tiešām bija jauki kā Alekss piezvanīja viņai un mierināja, man arī patika :)

Hmm...par Sandru runājot, man nav vēl īsti skaidrs, kāda loma viņai būs iedalīta :D bet nu uztaisīta gan pilnīgi pretēja MH :D

0

4

sigsaster написал(а):

par Sandru runājot, man nav vēl īsti skaidrs, kāda loma viņai būs iedalīta  bet nu uztaisīta gan pilnīgi pretēja MH

man arī, bet pamazām jau ar turpmākajām sērijām rodas idejas. :D

0

5

Katra sieviete ieraugot avīzē ko tādu,domātu nezin ko,it sevišķi,ja vēl fotogrāfija uzņemta vajadzīgajā rakursā,kas ļauj izpētīt visas detaļas,tomēr labi,ka Alekss pats piezvanīja Marijai Hosē un paskaidroja,ka tas ir pārpratums,bet runājot par Sandru,tad jau redzēs,kāda būs viņas loma seriālā,jo ''Neviens,izņemot tevi'',tāda tēla-galvenās varones dvīņumāsa,nebija,patiesībā ''Sortilegio''aizvien vairāk un vairāk nelīdzinās ''Neviens,izņemot tevi'',kas ir ļoti labi,jo šis jaunais seriāls ir daudz saistošāks un interesantāks.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 60. sērija