TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 56. - 60. sērija (UgunsGrēks)


56. - 60. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 21 страница 29 из 29

21

GaBy написал(а):

Vadims cenšas glābt Helēnas laulību un ir gatavs Jagudinam pierādīt, ka indēšanā ir vainīga Marta. To dzird Leons.

Še tev bija - Vadims palīdzēs.. :| Tagad vēl vairāk paliek Leonu žēl.. :(

GaBy написал(а):

Madara iepazīstas ar Aleksi.

Aleksis gan baigais, sit kanti par sevi jaunākai meičai.. :D:D:D

0

22

Aleksis taču tic,ka Madarai ir 19,nevis 17,pat Miervaldis domāja,ka meitenei paliek 18,turklāt Aleksis ir izskatīgs un pievilcīgs jauns vīrietis,jebkura jauna meitene viņā iemīlētos.Par Vadimu runājot-pagaidām grūti pateikt,kam viņš melo:vai Jagudinam,apgalvojot,ka nav ieinteresēts Martas attaisnošanā,vai Leonam,ka neienīst Martu,protams no pirmā acu uzmetiena šķiet,ka Jagudinam,jo kurš gan tēvs pieļautu,ka viņa meita tiek notiesāta par noziegumu,ko viņa nav izdarījusi,bet tajā pašā laikā kā Vadims var izpostīt Martas dzīvi,kāds gan Helēnai labums tikt pilnībā reabilitētai vīra un viņa tēva acīs,ja uz viņas laimes rēķina,cieš nevainīgs cilvēks.Vadims varēja paskaidrot Jagudinam-''Jā es cīnīšos par savu bērnu,neļaušu viņu nomētāt ar dubļiem,bet tas nenotiks uz Martas rēķina!''-,nevis apgalvot,ka neko nedarīs Martas labā.Savā ziņā interesanti,ka uzradies kāds cits cilvēks,kas ir daudz ietekmīgāks par Vadimu,kurš līdz šim jutās,kā ''absolūts monarhs''ar neierobežotām pilnvarām.

0

23

Terēze написал(а):

Donāts redzot,kā Helēna notiesājot vīram paredzētās pusdienas,kuras pati it kā būtu saindējusi,vēl joprojām ticēja,ka ēdiens bija ar ''interesantām piedevām'',jo vai tiešām Helēna būtu tāda idiote,ka tīšu prāt sevi dzītu kapā?

Man šķiet, ka iespējams Jagudins domāja, ka Vadims ir palūdzis Gunāram vai Mildai pievienot Donāta porcijai indi, bet tomēr arī tas nebūtu reāli, jo Gunārs ieraugot, ka Helēna ēd saindēto porciju mēģinātu viņu aizkavēt.

Par narkotikām domāju, ka Aivars šausmīgi pārspīlē. Tas, ka Marta uz viņu kliedza nav nekāds arguments. Domāju, ka viņai, iespējams, radās aizdomas, ka Aivars aizvedīs Ievu uz Angliju un nekad vairs nevedīs uz Latviju, tādējādi atņemot Martai un Leonam bērnu. Vispār jau Marta cietumā ir pietiekami ilgi (ja jau Donāts nopietni slims bija slimnīcā), lai jebkuru narkotiku iedarbība beigtos un domāju, ka šajā cietumā tās dabūt nebūtu sevišķi reāli, ja jau pat Mildas sūtīto ēdienu nepieņēma.

Man šķiet interesanti, ka domājot par Martas atbrīvošanu, Vadims var palīdzēt, bet paša meitu piedabūja atbrīvot tikai pēc 5 gadiem cietumā...

0

24

60. sērija, 28. augusts

Līga ierauga Alekša istabā Madaru un kļūst greizsirdīga. Milda pārliecina Aivaru, ka viņam jāpalīdz Martai par spīti strīdam. Leons uzzina, ka Elza turpmāk taisās nodarboties ar bērnu rehabilitāciju „Stabulītēs”. Madara saprot, ka steigā nav pajautājusi Aleksim viņa telefonu. Vadims ierodas pie Leona un grib paskaidrot savu rīcību, Leons Vadimam netic. Aivars piedāvā Aleksim kļūt par Martas advokātu.

0

25

Diemžēl vakar sanāca redzēt tikai pašas beigas,sākot no tās vietas,kur Madara un Guna apspriež Madaras mīlas dēku ar Aleksi,šo tēmu pagaidām neapspriedīšu,bet sīkāk pievērsīšos Aivara piedāvājumu Aleksim kļūt Martas advokātu.Kāda likteņa ironija!Aivars pat ļaunākajos murgos iedomāties nevar,ka kļūt par Martas aizstāvi piedāvā kļūt piedāvā tam pašam cilvēkam,kurš sagādāja Martai iespēju Iļģuciemā ēst ''Kroņa maizi''!Aleksis ar lielāko prieku pieņems šo piedāvājumu,bet protams ne jau tāpēc,ka viņā pēkšņi būtu modušies sirdsapziņas pārmetumi un tādā veidā varētu izpirkt savu vainu,bet gan...varianti,kādēļ Aleksis piekritīs aizstāvēt Martas intereses pirmstiesas izmeklēšanā un tiesā varētu būt vairāki.Pirmkārt novērst no sevis un Līgas jebkuras aizdomas,kaut arī neviens abus aizdomās netur,otrs panākt,ka Marta tiek pasludināta par rīcībnespējīgu,tomēr šis variants liekas neticams,jo tad par Martas aizbilni tiktu iecelts Aivars nevis Aleksis,bet tad jau redzēs,kā būs tālāk.

0

26

Man jau liekas ,ka starp Elzu un Rihardu kaut kas briest,driz bus paris ne tikai dzive ,bet ari seriala. :D Nu,man ta liekas. :suspicious:

0

27

Vakardienas sērija izraisīja dažādas pārdomas-Jevgeņija jau atkal meklē jaunu miljonāru,kurš rūpētos par viņas vajadzībām,materiālajām protams,Serafima cenšās pierādīt Martai,ka arī cietumā var būt laba dzīve,negribās domāt,kādos apstākļos Serafima ir dzīvojusi brīvībā,ja tik ļoti priecājās,ka nonākusi aiz restēm,kur ir labi sadzīves apstākļi.Donāts šķiet,vismaz pagaidām,redzēs kā būs vēlāk,tomēr uzdrošinās stāties pretī tēvam,kuru dēla centieni nolikt tēvu ''pie vietas'',tikai uzjautrina,tomēr Jagudina kungam būtu jāatcerās,ka ja turpinās kontrolēt sava pieaugušā dēla dzīvi,viņš var panākt,ka dēls no tēva novēršās,par Elzu runājot-grūti pateikt,vai iemesls kādēļ viņa nevēlās redzēt ''Stabulītēs''Rihardu tiešām ir tas,kā pati domā,vismaz pagaidām nav pamata domāt,ka Elza nevēlās ar Rihardu tikties tādēļ,ka patiesībā viņu mīl,un atkal baidās tikt pievilta,proti -baidās,ka Rihards neatbildēs uz viņas jūtām.Tomēr vislielākās pārdomas izraisīja Leons-viņš izrādās spēj atrast ieganstu,kā iekļūt Iļģuciemā-nolemj savam senajam paziņam Zembergam piedāvā braukt ar visu ģimeni uz Itāliju,tas nozīmē,cik ļoti daudz Leonam Marta nozīmē,paldies Dievam,ka Zembergs neko nezina par Martas un Leona mīlasstāstu,savādāk uzreiz saprastu,kādēļ Leonam radās tik pēkšņa doma sūtīt viņu ''apskatīt pasauli''.

0

28

Vakardienas sērijā ''izcēlās''miljonāra sieva Helēna-viņas reakcija bija ieraugot Līgas iepirkumus,bija kā kādai zemāko slāņu pilsonei,kura savus tērpus spiesta iegādāties ''Humpalās'',un tā ir miljonāra sieva,padomā tik,krīze skārusi arī viņu,''nabadzītei''neatlika nekas cits,kā ''pazemīgi''izlūgties no draudzenes tikko iegādāto kleitu,lai nebūtu jāstaigā ''Ievas kostīmā'',un es naivā zoss ticēju,ka krīze ir skārusi tikai mūs,parastos mirstīgos!Žēl,ka neparādīja Aleksa jauno mašīnu,kuru Gunārs redzēja pa logu,lai arī mēs spētu to novērtēt,ir cilvēki,kuri bez sirdsapziņas pārmetumiem spēj iedzīvoties uz citu nelaimes rēķina,kā šajā gadījumā Līga un Aleksis,par Zentu neizteikšos,viņa jau sāk apnikt,visu laiku maļ vienu un to pašu.Leonam pagaidām viss iet kā smērēts,es jau baidījos,ka Milda Zemberga klātbūtnē nepasaka neko lieku,bet paldies Dievam,ka tas nenotika,lai gan mana mamma teica,ka pat,ja būtu pateikusi,Zembergs vienalga neko nebūtu sapratis.Marta tomēr saprata,ka bez advokāta neko nepanāks,lai gan žēl,ka to saprata par vēlu,būtu labāk piekritusi izmantot valsts apmaksātā jurista pakalpojumus,jo Aleksis darīs visu,lai iegāztu Martu vēl lielākā ķezā,kā viņa ir pašlaik,bet jācer,ka Leons spēs Martu pasargāt.Bet pašreiz tomēr vislielāko interesi izraisa Elza un Rihards,bet par to citreiz.

0

29

Terēze написал(а):

Jevgeņija jau atkal meklē jaunu miljonāru,kurš rūpētos par viņas vajadzībām,materiālajām protams

Njā, man liekas, ka savā ziņā vēlās viņa arī atriebsies Vadimam..

Terēze написал(а):

Elzu runājot-grūti pateikt,vai iemesls kādēļ viņa nevēlās redzēt ''Stabulītēs''Rihardu tiešām ir tas,kā pati domā,vismaz pagaidām nav pamata domāt,ka Elza nevēlās ar Rihardu tikties tādēļ,ka patiesībā viņu mīl,un atkal baidās tikt pievilta,proti -baidās,ka Rihards neatbildēs uz viņas jūtām.

Jām, par šito man arī bija jāpadomā..

Terēze написал(а):

Tomēr vislielākās pārdomas izraisīja Leons-viņš izrādās spēj atrast ieganstu,kā iekļūt Iļģuciemā-nolemj savam senajam paziņam Zembergam piedāvā braukt ar visu ģimeni uz Itāliju,tas nozīmē,cik ļoti daudz Leonam Marta nozīmē,paldies Dievam,ka Zembergs neko nezina par Martas un Leona mīlasstāstu,savādāk uzreiz saprastu,kādēļ Leonam radās tik pēkšņa doma sūtīt viņu ''apskatīt pasauli''.

Bet redz, Leonam funktieris strādā.. :D No otras puses, man kkā liekas, ka viņš nemaz nezin, ka Leons nemaz nezin, ka Zembergs strādā tai pat cietumā, kurā sēž Marta.. Viņš vnk negrib braukt prom, jo zin, ka pēc mēneša atkal būs iespēja tikties ar Martu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 56. - 60. sērija (UgunsGrēks)