TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 64. sērija


Sortilegio 64. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xldd3c_wlw-sortilegio-cap-64-wlw_shortfilms

0

2

Nepareizi avanci uztaisīja..vajadzēja saglabāt intrigu, nevis pateikt priekšā, ka Alekss būs prezidents.. :D

0

3

Mmmm...tas ir forši, ka par spīti visām šāntāžām MH ilgi nedomājot nobalsoja par Aleksu :) lai gan vienalga nepastāstīja viņam visu..ak.. Man dikti patika, ka vienlaicīga rādīja viņus abus viņiem braucot vienā mašīnā :)
mja, man jau bija patikusi Maura, bet atkal grib kaut ko perināt viņa..
wow, Alekss izstāstīja Mh par Sandru un māti - forši!! kā man patīk, ka viņi tomēr tik vienoti abi!!
maita, Bruno!! un avancē tā nebija.. :D negaidīti..lai gan jau kad ieraudzīju viņa soļus, sapratu, ka būs kkas nelabs.. šausmas.. bet toties interesanti :D gudri suņi glābēji man patikuši vienmēr..
pff.. kā Bruno var teikt, ka izglāba MH dzīvību, ja pats gandrīz to nenobeidza?
ak, atkal to mirkli , kad Alekss visu uzzina, saīsināja tik vien, cik var.. toties kā viņš steidzās pie MH un tajā slimnīcā - tik skaisti, aizkustinoši - awwww  :love:  :love:  šī ir ļoti forša sērija :) mjaa..tagad laikam var sākt uztraukties par bērnu - ko tur sižetā izdomās ar viņu darīt..

0

4

ooo...aNgeL, tu visu baigi labi esi izklāstījusi... :)

Bet nu Bruno, nu gan, tā izrīkoties un vēl ar kāju paspert...nelietis...par laimi mazajam un MH nekas nenotika...puisītis...un abi vecāki tik laimīgi  :love:

0

5

sigsaster написал(а):

Bet nu Bruno, nu gan, tā izrīkoties un vēl ar kāju paspert...nelietis

mhm!!! un vēl izlikās , ka palīdzēja..un galvenais, ka visi tā arī domāa.. :/ un MH neko nav teikusi..bet nu jāa - ja pateiktu, tad Alekss novāktu Bruno!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 64. sērija