TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 65. sērija


Sortilegio 65. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xleq5z_wlw-sortilegio-cap-65-wlw_shortfilms

0

2

Tik mīļi seriālā paskatīties, kā kopā ir galvenie varoņi un bērns :) Cik forši , ka Alekss pat darbā vislaik domāja par dēlu un MH :) Tik skaisti viss :)  :love:  :love:  :love:  Reti , kad kaut ko tādu redzēsi seriālā

0

3

Liekas,ka starp Aleksu un Mariju Hose ir lielaka milestiba , kada redzeta telenoveles:love: vai ari vini prot to vislabak paradit. :love:

0

4

Kaut kādu tehnisku problēmu dēļ,manu iepriekšrakstīto komentāru nepieņēma un labi,ka tā ,jo es taču varu uzrakstīt daudz labāk,bet nu lai tas paliek,sērija jauka un aizkustinoša,katra sieviete to redzot,vēlētos būt Marijas Hosē vietā,jo kura gan nevēlētos,lai mīļotais vīrietis viņu mīl tā,kā Alekss mīl Mariju Hosē.

0

5

sweet :)

0

6

mmm....jāāā, viņi , manuprāt, arī ir viens no labākajiem pāriem, bet neteikšu, ka pats labākais - manā uztverē tomēr labāk jūtas tika parādītas Pasion, un it īpaši, Amor Real. Bet Alekss un Marija Hosē ir ārkārtīgi maigs pāris :)  :love:

0

7

Tiešām tāds gaišums un mīļums no MH, Aleksa un mazā staroja...mīļi  :love:

aNgeL написал(а):

mmm....jāāā, viņi , manuprāt, arī ir viens no labākajiem pāriem, bet neteikšu, ka pats labākais - manā uztverē tomēr labāk jūtas tika parādītas Pasion, un it īpaši, Amor Real. Bet Alekss un Marija Hosē ir ārkārtīgi maigs pāris

Nu Alekss un MH ir savādāki...grūti salīdzināt...katrs pa savam man patīk, bet nu man tāpat kā tev aNgeL šie tagad ir 3 mīļākie pāri :)

0

8

sigsaster написал(а):

Nu Alekss un MH ir savādāki

jā, pilnībā tam piekrītu! Man viņi ierindojušies kkādā atsevišķā vietā un nespēju salīdzināt viņus ar citiem. :D

0

9

Katrā ziņā daudz patīkamāk ir vērot tādus pārus kā Marija Hosē un Alekss,Kamila un Rikardo,Matilde un Manuels,kas prot novērtēt to,kas viņiem ir dots,un kuri cīnīsies par savu mīlestību un viens par otru,nevis tādus pārus,kas viens otru moka ar slimīgu greizsirdību un neuzticēšanos.

0

10

nu īstenībā Īstajā mīlā Matildes un Manuela lielākā problēma bija Manuela greizsirdība un neuzticēšanās, bet Manuels bija tik labi izstrādāts varonis, ar tik izteiktām rakstura iezīmēm, ka viņa šī greizsirdība tiešām tāda spēcīga un loģiska..  :love:  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 65. sērija