TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Brian Kinney/Gale Harold


Brian Kinney/Gale Harold

Сообщений 61 страница 80 из 429

61

bumerbmw написал(а):

pārspētu gan!
Pats Brians Kinneijs! :D:D:D

Hahahahah, šitas labs, starp citu - ideja fanfikam, kas būtu ja Braiens Kinijs satiktu Geilu Haroldu :D

0

62

cravey написал(а):

Hahahahah, šitas labs, starp citu - ideja fanfikam, kas būtu ja Braiens Kinijs satiktu Geilu Haroldu :D

ej tu nost!
Tas būtu interesants sižets! :D

0

63

bumerbmw написал(а):

ej tu nost!
Tas būtu interesants sižets! :D

Aha aha, jāuzprasa Asnatei, vai nav gadienā tāds kaut kur  :playful:

0

64

cravey написал(а):

Aha aha, jāuzprasa Asnatei, vai nav gadienā tāds kaut kur  :playful:

ooo!
Ziņo ja kaut ko uzzini! :D

0

65

Fuck, man norāva Wake augšupielādi  :angry:

Tas nozīmē, ka laikam, tev būs jānāk ciemos skatīties :D

0

66

cravey написал(а):

Tas nozīmē, ka laikam, tev būs jānāk ciemos skatīties :D

tās tas ir piedāvājums?
iespējams oktobrī izmantošu! :D

0

67

bumerbmw написал(а):

iespējams oktobrī izmantošu! :D

No problemo :D

0

68

cravey написал(а):

No problemo :D

tā tu tagad saki! :D:D:D
Uzradīšos pašā nepiemērotākajā brīdi (kad nododies qaf! ) :D

0

69

bumerbmw написал(а):

Uzradīšos pašā nepiemērotākajā brīdi (kad nododies qaf! ) :D

Priekš QAF nepastāv tāds termins kā "Nepiemērots laiks"  :shine:

0

70

cravey написал(а):

Priekš QAF nepastāv tāds termins kā "Nepiemērots laiks"  :shine:

es zinu ka nav, bet es tev iztraucēšu kādā nozīmīgā, interesantā, elpu aizraujošā mirklī! :D

0

71

bumerbmw написал(а):

es zinu ka nav, bet es tev iztraucēšu kādā nozīmīgā, interesantā, elpu aizraujošā mirklī! :D

Tādi mirkļi ir tika tad, kad es blenžu ekrānā uz Kiniju vai naktī, kad sapņoju par Geilu/Kiniju :D

0

72

Es nezinu kapēc, bet jau otro dienu šī "Over the rainbow" versija man nenormāli asocējas ar Geilu  :dontknow:  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=pAIKznMPXUk[/youtube]

0

73

ā, man Asnate atrakstīja, ka es varot iepriecināt Bumy, attiecībā uz atkarību no fanfikiem - viņai jau tā esot 9 mēnešus :D

0

74

cravey написал(а):

ā, man Asnate atrakstīja, ka es varot iepriecināt Bumy, attiecībā uz atkarību no fanfikiem - viņai jau tā esot 9 mēnešus :D

OMFG! :tired:

0

75

cravey написал(а):

Tādi mirkļi ir tika tad, kad es blenžu ekrānā uz Kiniju vai naktī, kad sapņoju par Geilu/Kiniju :D

Jūs abas ar alby mani nogalināsiet!
Kapēc es nesapņoju ne par vienu no maniem mīļajiem aktieriem! Ja viņus redzu, tad tikai murgos!

0

76

bumerbmw написал(а):

Kapēc es nesapņoju ne par vienu no maniem mīļajiem aktieriem! Ja viņus redzu, tad tikai murgos!

That sucks :( Nu man citreiz vnk ne no kā tie sapņi ir, a citreiz es vnk baig sadomājos vai saskatos kaut ko ar konkrēto aktieri :) Man ir bijis tā, ka nedēļu no vietas rādās sapņi ar Geilu/Kiniju. Ne vienmēr ar spēcīgām emocijām, bet viņš tur ir :) Ar spēcīgām emocijām, man kādi 3 vai 4 tik ir bijuši :)

0

77

cravey написал(а):

Man ir bijis tā, ka nedēļu no vietas rādās sapņi ar Geilu/Kiniju. Ne vienmēr ar spēcīgām emocijām, bet viņš tur ir :) Ar spēcīgām emocijām, man kādi 3 vai 4 tik ir bijuši :)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
That's not fair!

0

78

Bet es vienmēr cenšos atrakstīt tos labākos sapņus :) Lai arī jums caur mani tiek tās foršās izjūtas kaut nedaudz :)

0

79

Hhahahah, tikko otro reizi izgāju to spēli, par kuru jums stāsīja arī Asnate, kur man pirmo reizi sanāca, ka es apprecēšos ar Jaredu :D Tagad man sanāca šāds rezultats :D :

[реклама вместо картинки]

Spēle ir šeit:
http://www.espin.com/mash-game.php

0

80

cravey написал(а):

Bet es vienmēr cenšos atrakstīt tos labākos sapņus :) Lai arī jums caur mani tiek tās foršās izjūtas kaut nedaudz :)

Nu tad vajadzēs sagaidīt tavu nākamo sapni! :D

cravey написал(а):

Hhahahah, tikko otro reizi izgāju to spēli, par kuru jums stāsīja arī Asnate, kur man pirmo reizi sanāca, ka es apprecēšos ar Jaredu :D Tagad man sanāca šāds rezultats :D :

ņjā! Tūliņ paskatīsimies kas man sanāks! :D

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Brian Kinney/Gale Harold