TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 69. sērija


Sortilegio 69. sērija

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

http://www.dailymotion.com/video/xljief_wlw-sortilegio-cap-69-wlw_shortfilms

0

2

Man likās, ka kad Alekss pateica, ka Elēna vēlas satikt MH, ka MH uzreiz atteiksies... bet šī tieši otrādi..tāda ieintriģēta, bet Alekss gan jūt kko nelāgu :)
Man ļoti patīk, kā šajā seriālā izskatās aktrise, kas tēlo MH māti :)
eh, es galīgi neuzskatu, ka pārvācoties uz citu māju MH , Alekss un Tonijs būtu lielākā drošībā..jo šī māja ir tik labi apsargāta..bet nu jāa. Bruno..
ak, Roberto ir tik burvīgs - ir tik jauki, kad vīrietis gatavs rūpēties viens pats par bērnu, kurš pat nav viņa bērns :)
Cik MH laimīga par domu, ka precēsies! viņi abi  :love:  jācer, ka viņi paspēs apprecēties pirms tie tur sāks īstenot savus plānus..mjāa. bet forša māte - gatava atdot citai viņas meitas mīļoto..

0

3

Hmm..MH vēlas tomēr iepazīt māti...tas jau izskatās pēc MH, pret visiem labsirdīga un mīļa :)

aNgeL написал(а):

ak, Roberto ir tik burvīgs - ir tik jauki, kad vīrietis gatavs rūpēties viens pats par bērnu, kurš pat nav viņa bērns

Jā, tas bija baigi mīļi...Roberto kļūst par jauku un labu cilvēku...prieks par viņu :)

Bet tā Elēna...vai tiešām viņa nemīl MH...es viņu nesaprotu - nauda viņai svarīgāka par visu, ar mieru atņemt viņai Aleksu, laikam domā, ka, ja viņa būs miljonāre, tas darīs viņu laimīgu...muļķības...un Maura, nav mainījusies tomēr, ar viltu gatava atkal šķirt Aleksu no MH  :angry:

Ā, vēl man bija žēl MH tēva,nabadziņš, kā cietumā viņam neiet :(

0

4

Iespējams,ka Roberto varbūt tomēr nenāksies kļūt par vientuļo tēvu,jo ir kāda jauna meitene,kurā ir modušās īpašas jūtas pret viņu,neticu,ka Paula nespētu iemīlēt šo nevainīgo bērniņu un kļūt viņam laba un mīloša māte.Elēnai nauda ir ''aizmiglojusi acis'',ja reiz viņa spēja par ''lēcu virumu''pārdoties naudas un varas elkam,tad kāds tur ''brīnums'',ka arī savu meitu vērtē pēc savas mērauklas,vēl vairāk-ir pat gatava Mariju Hosē pārveidot pēc sava ''ģīmja un līdzības''.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 69. sērija