TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 71. sērija


Sortilegio 71. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xlmauj_wlw-sortilegio-cap-71-wlw_shortfilms

0

2

Vai...Bruno teica "Manana" - brr

0

3

aaww.. masāža.. cik Alekss ir jauks :) Viņi abi :D  :love:
Maura tāda diezgan nedroša - tas ir jauki, jo man nepatiktu , ja viņa būtu tāda izteikta ļaundare..Kaut kāda sirdsapziņa viņai piemīt :)
wow, kāds action 2. sērijas pusē!!
es patiesībā vispār nesapratu, kāpēc Aleksu un Isekjelu tādā veidā aizturēja..padomāsi, ka viņi tur ap tām drupām grozās.. da i wsp - ja jau Roberto neapsūdzēja Rakelu, tad ko tā policija piesējās??
Vai, Maurai ar iesita!! bet smuku uztaisīja - balta ēka, zāles vidū, atspulgu radoša grīda uz kuras guļ Maura.. - skaisti!!!
Es wsp negaidīju, ka būs tādi vīri maskās, un viss tik nopietni!! Nabaga MH!!

0

4

Es arī nesaprotu kā tie policisti uzzināja, kur Alekss ar Isakjelu aizbruaca...laikam izmeklētājs būs licis viņus uzmanīt. Tā grozīšanās drupās jau nav sodāma, bet ieroča slēpšana gan, un tā kā tie policisti gāja ar izvilktiem ieročiem, tad laikam izmeklētājs viņus būs norīkojis.

Nē, šausmas, nabaga MH un nabaga Alekss, kad uzzinās :( Redz kā tomēr izdevās izķirt ar varu MH un Aleksu.

aNgeL написал(а):

Maura tāda diezgan nedroša - tas ir jauki, jo man nepatiktu , ja viņa būtu tāda izteikta ļaundare..Kaut kāda sirdsapziņa viņai piemīt

Nu jā, bik varbūt ir, bet man liekas, ka ne jau viņai žēl MH, drīzāk jau par sevi bail, ka viņu nepieķer un tādā garā...ai, nu kāpēc tik drastiski vajadzēja ar MH izrīkoties ;(

aNgeL написал(а):

Vai, Maurai ar iesita!! bet smuku uztaisīja - balta ēka, zāles vidū, atspulgu radoša grīda uz kuras guļ Maura.. - skaisti!!!
Es wsp negaidīju, ka būs tādi vīri maskās, un viss tik nopietni!! Nabaga MH!!

Es arī nebiju gaidījusi, ka viss tik nopietni tiks uztaisīts ar tiem vīriem. Nu jā, un Maurai vajadzēja iesist, lai būtu ticami..sataisīts gan bija skaisti, tur nav vārdam vietas, tas tik pastiprināja visa notikušā iespaidu...redzēs vai Maura spēs sadzīvot ar savu netīro sirdsapziņu...

0

5

sigsaster написал(а):

Es arī nesaprotu kā tie policisti uzzināja, kur Alekss ar Isakjelu aizbruaca...laikam izmeklētājs būs licis viņus uzmanīt

nju kā runāja, tad tā patruļa nejauši brauca garām, cik es sapratu, kad klausījos..

sigsaster написал(а):

Nu jā, bik varbūt ir, bet man liekas, ka ne jau viņai žēl MH, drīzāk jau par sevi bail, ka viņu nepieķer un tādā garā

nu arī...bet viņa jau arī ir iepriekš teikusi, ka lai gan viņai nepatīk MH, tomēr viņa negrib arī viņai kko ļoti sliktu nodarīt..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 71. sērija