TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 74. sērija


Sortilegio 74. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xlps03_sortilegio-cap-74_shortfilms

0

2

pff.. Bruno..ar savām rozēm..ha, kā tik "Sandra" ieraudzīs Aleksu, tā atkal šis zaudēs.. :D :D :D lai gan tāpat jau tagad neticu, ka viņam kkas izdosies...aaww.., man tā arī likās, ka MH sapņos par Aleksu..un dēliņu  :love: 
vai... tas gan būtu riktīgi smieklīgi ja MH izprecinātu Fernando.. :D :D :D

0

3

aNgeL написал(а):

"Sandra" ieraudzīs Aleksu, tā atkal šis zaudēs.

Gaidīšu viņu satikšanos  :love:  esmu pārliecināta ka tāda būs...

0

4

Mariposa написал(а):

Gaidīšu viņu satikšanos    esmu pārliecināta ka tāda būs...

Noteikti!! agrāk vai vēlāk!! es arī gaidu!!!!

0

5

Tas tik būtu joks,ja ''viltus''Sandra iemīlētos Aleksā,bet savu ''līgavaini''Bruno laipni pasūtītu 3 mājas tālāk,nē atsaucu savus vārdus,ka tas būtu joks,tā būtu tikai likumsakarība,ja tā notiktu.

0

6

Terēze написал(а):

Tas tik būtu joks,ja ''viltus''Sandra iemīlētos Aleksā,bet savu ''līgavaini''Bruno laipni pasūtītu 3 mājas tālāk,nē atsaucu savus vārdus,ka tas būtu joks,tā būtu tikai likumsakarība,ja tā notiktu.

tā tas noteikti arī būs :D :D Interesanti gan kā Alekss reaģēs redzot "Sandru", gan kā pati MH ieraugot vīrieti no saviem sapņiem.

0

7

man ļoti patika kā Žaklīna šajā sērijā notēloja MH - ar "vectēvu" tāda atsvešināta, aizdomīga.. un vispār :) akkk..un viņas sapnis - Alekss kkur tur mīt viņā!! žēl tikai , ka viņā nenostrādāja tāda riktīga pretestība pret Bruno, ņemot vērā , cik ļoti viņa viņu ienīda..bet vienalga atraida viņu - ha , ha!! :D :D malacis!!! un smuka viņa izskatās - ģērbjas smuki, ar tādiem krāsu toņiem..un ar to bizi :)  :love:
eh, Alekss..mokās... hmm, no viņa galda kabinetā MH foto vairs nav :O toties, kā viņš mobilajā skatījās bildes.. un vispār - joprojām tik fantastiski skatīties uz to tāādu ciešanu tēlojumu!! kā viņš tic, ka viņa dzīva!! es varētu gari nokomentēt visus sīkumus , kas man viņā patīk :D :D  :love:
mjaa..a Maura redz, ka viņš mokās, bet nekāā nesaka..

0

8

Ooo...jau sērijas sākumā Fernando uzzina, ka Sandra atgriezusies, cerams, ka Fernando tas liksies dīvaini, ka tik drīz pēc MH pazušanas viņa parādījusies :D

aNgeL написал(а):

man ļoti patika kā Žaklīna šajā sērijā notēloja MH - ar "vectēvu" tāda atsvešināta, aizdomīga.. un vispār  akkk..un viņas sapnis - Alekss kkur tur mīt viņā!! žēl tikai , ka viņā nenostrādāja tāda riktīga pretestība pret Bruno, ņemot vērā , cik ļoti viņa viņu ienīda..bet vienalga atraida viņu - ha , ha!!   malacis!!! un smuka viņa izskatās - ģērbjas smuki, ar tādiem krāsu toņiem..un ar to bizi

Jā, man ar patika....tāda nedroša un tas jau normāli, ja neko neatceries...tik stulbi, ka viņu tas mātes vīrs tā izrīko, to drīkst, to nē...nu kā tādu lelli...
Un jā, sapnis, baigi foršs, nekādas zāles nevar noslāpēt tās jūtas un atmiņas, kas zemapziņā  :love:
Par Bruno runājot, man likās, ka viņa tomēr bija atturīga, neļāva sevi noskūpstīt utt...pretojas tomēr savā veidā, nevar jau aktīvāku pretestību izrādīt, ja jau viņa neko neatceras un visi apkārt nez ko mēģina iestāstīt...

aNgeL написал(а):

eh, Alekss..mokās... hmm, no viņa galda kabinetā MH foto vairs nav  toties, kā viņš mobilajā skatījās bildes.. un vispār - joprojām tik fantastiski skatīties uz to tāādu ciešanu tēlojumu!! kā viņš tic, ka viņa dzīva!! es varētu gari nokomentēt visus sīkumus , kas man viņā patīk

Jā, pilnībā piekrītu!!! Tēlojums lielisks un pilnībā saprotams, ka negrib ticēt, ka MH varētu būt mirusi.

Ā...un runa gāja par svētkiem, kur būtu arī "Sandra"...ceru, ka Alekss arī aizies uz tiem...nespēju iedomāties kā vēl savādāk viņi varētu satikties :D

Отредактировано sigsaster (12.09.2009 11:59)

0

9

Atcerējos vēl vienu lietu, ko gribēju pieminēt - man baigi patika tas, ko Fernando teica, ka, lai arī Sandra un MH izskatās vienādi, tā nav viena un tā pati sieviete! Šeit viņam ir pilnīga taisnība, labi, Alekss redzēs it kā MH pēc izskata līdzīgu sievieti, bet tā nebūs viņa, viņai nebūs MH raksturs, sirds u.c. īpašības. Šis man atgādināja vienu citu seriālu, kurā galvenā varone bija Spanika un kur galvenais varonis pēc Virhīnijas nāves (kaut arī viņu tik ļoti bija mīlējis) tik ātri iemīlējās Vanesā (kas man likās neticami!). Bet, man liekas, ka šajā seriālā tā viss nebūs, te viss ir oriģinālāks...un man prieks par to :D

0

10

sigsaster написал(а):

Šis man atgādināja vienu citu seriālu, kurā galvenā varone bija Spanika un kur galvenais varonis pēc Virhīnijas nāves (kaut arī viņu tik ļoti bija mīlējis) tik ātri iemīlējās Vanesā (kas man likās neticami!).

jā, mē kāreiz forumā pavisam nesen par to runājām.. Seriālu sauc La intrusa ;)

sigsaster написал(а):

Atcerējos vēl vienu lietu, ko gribēju pieminēt - man baigi patika tas, ko Fernando teica, ka, lai arī Sandra un MH izskatās vienādi, tā nav viena un tā pati sieviete! Šeit viņam ir pilnīga taisnība, labi, Alekss redzēs it kā MH pēc izskata līdzīgu sievieti, bet tā nebūs viņa, viņai nebūs MH raksturs, sirds u.c. īpašības

Bet tur jau tā burvība, ka tā kā Sandra ir MH, tad viņai arī piemīt viss tas pats, kas MH :D :D :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 74. sērija