TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 77. sērija


Sortilegio 77. sērija

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

http://www.dailymotion.com/video/xltpaa_sortilegio-cap-77_shortfilms

0

2

forša avance!!! Fernando iepazīsies ar MH :) :) Mmm..un Aleksa plāni.. tas tik būtu super, ka viņš viņu nolaupītu :D :D
pff.. un Bruno vēl savas rokas palaida..

0

3

Man patika, kā Bruno apstājās uz ceļiem MH priekšā.. un kā centās , lai nāk viņa vārdi no sirds ar jūtām, bet MH tāāā pasmējās par viņu  :D :D :D Tā viņam arī vajag! Forši, ka MH ietur distanci starp viņiem.
Un satikās viņa ar Fernando.. forši!! un Alekss slepenībā viņu novēroja - man likās, ka moš MH pamanīs viņu, bet nēe.. Vispār interesanti, ka abas puses - Elēnas un Aleksa zina patiesību, bet tēlo :D  :D kurš kuru?! :D :D
aah..Aleksam foršs plāns - gatavs cīnīties par MH!! un dosies pie viņas!! akkk
Vai...cik skumji skan tas teksts par "ultimas semanas" - eh, beigsies drīz Sortilegio..

0

4

aNgeL написал(а):

Man patika, kā Bruno apstājās uz ceļiem MH priekšā.. un kā centās , lai nāk viņa vārdi no sirds ar jūtām, bet MH tāāā pasmējās par viņu     Tā viņam arī vajag! Forši, ka MH ietur distanci starp viņiem.

Man arī tas patīk, viņa ir tik sasodīti izvairīga :D

aNgeL написал(а):

Un satikās viņa ar Fernando.. forši!! un Alekss slepenībā viņu novēroja - man likās, ka moš MH pamanīs viņu, bet nēe.. Vispār interesanti, ka abas puses - Elēnas un Aleksa zina patiesību, bet tēlo    kurš kuru?!   
aah..Aleksam foršs plāns - gatavs cīnīties par MH!! un dosies pie viņas!! akkk

Aha, es ar skatījos un domāju, moš atcerēsies Fernando, bet nekā..riktīgi tās zāles nobloķē atmiņas. Un par Aleksu, jā, būs interesanti paskatīties, gaidu MH un Aleksa pirmo tikšanos  :love: ja viņš turpat blakus dzīvos, nu nevarēs noturēties neredzot MH :)

aNgeL написал(а):

Vai...cik skumji skan tas teksts par "ultimas semanas" - eh, beigsies drīz Sortilegio..

Mjā, būs žēl, baigi ātri paskrēja laiks. Gadījumā nezināt, cik sērijas pavisam būs? 90?

0

5

Runā, ka 95 sērijas.. lai gan bija arī baumas, ka pagarinās par ~20 sērijām..bet izskatās, ka laikam tomēr nē..

0

6

aNgeL написал(а):

Runā, ka 95 sērijas

Baigi maz īstenībā , ņemot vērā ka reitingi bija augsti..Bet, Karlas Estradas telenovelēm parasti ir tikai pie 100. Pasion ar bij kādas 90.

0

7

''Kaislībām''bija 95 sērijas,Karla Estrada nemēdz savus seriālus vilkt garumā.

0

8

Mariposa написал(а):

Baigi maz īstenībā , ņemot vērā ka reitingi bija augsti..Bet, Karlas Estradas telenovelēm parasti ir tikai pie 100. Pasion ar bij kādas 90.

Terēze написал(а):

''Kaislībām''bija 95 sērijas,Karla Estrada nemēdz savus seriālus vilkt garumā.

jā, tā tas ir.. Arī Alboradai, Amor real bija ap 90.. Man īstenībā vislabāk patīk tieši šāds sēriju skaits! neizvelk garumā, un ja gribas izgriezt seriāla galveno varoņus momentus, tad tas nav tiiiiik ļoti daudz sēriju :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 77. sērija