TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 78. sērija


Sortilegio 78. sērija

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

http://www.dailymotion.com/video/xlujaz_sortilegio-cap-78_shortfilms

0

2

xi, xi.. Alekss novēros MH!! :) Jau rītdienas sērijā!! ak, kas nu būs?? Vai viņa ieraudzīs viņu??

0

3

aNgeL написал(а):

ak, kas nu būs?? Vai viņa ieraudzīs viņu??

Domāju ka vēl nē..a, kas Alekss jau domā ka tā ir Marija Hosē?

0

4

Mariposa написал(а):

Domāju ka vēl nē..a, kas Alekss jau domā ka tā ir Marija Hosē?

Viņš zina, ka tā ir MH, nevis domā.. :D
Nu jāa. man ar liekas, ka vēl tomēr par ātru, lai MH ieraudzītu Aleksu.. bet tāpat domāju, ka viņu ieraugot, viņa visu neatcerēsies.. moš kaut kā no jauna viņš iekaros viņu.. :)  :love:

0

5

aNgeL написал(а):

Viņš zina, ka tā ir MH

Ak tā :D  Es te atkal bišķu iekavējusi..Bet īstenībā es gribēju, lai viņs notur viņu par Sandru..es nezinu,kas man tā pa vēlmi :D Bet, gan jau būs labi kā ir. :) Noteikti būs.

0

6

Mariposa написал(а):

Es te atkal bišķu iekavējusi..Bet īstenībā es gribēju, lai viņs notur viņu par Sandru..es nezinu,kas man tā pa vēlmi

Viņš jau bija Sandru noturējis par MH :D tas bij..baismīgi :D :D

0

7

Kā man patik, ka lai gan Alekss uzticas diezgan daudziem - nu piem. Maurai, bet vienalga nestāsta savus plānus..Izstāsta tikai pašiem tuvākajiem!! Malacis!!
MM..man patīk, ka MH saka, ka dažkārt Bruno smaids ir neīsts.. :D :D :D
Ah, smuki, kad Alekss ieraudzīja MH binoklī un viņa tobrīd arī tieši tur skatījās.. aww  :love:
ak, man jau gribējās, lai Alekss ierauga kā Bruno noskūpsta MH!! tik forši - jo pārmest MH viņš neko nevar, bet just greizsirdību un vēļ lielāku stimulu kaut ko darīt gan!!  :love:
aaaaaaaa...viņi satikās!!! ak, cik fantastisks brīdis!! abi tik emocionāli izskatījās, lai gan MH , protams, neatcerējās, ka tas ir Alekss.. Mmm..arī Nikolass ir ļoooti skaists vārds, jauki,ka šādu Alekss izvēlējās!

0

8

Jā, man tādas pašas izjūtas....bāc tāda aizkustinoša viņu tikšanās un Alekss, ļooti saviļņots, var jau saprast, ka gribas apskaut utt., bet nedrīkst...uhh...nevaru vien sagaidīt, kas tālāk notiks  :love: un izskatījās, ka MH arī viņš tīri pie sirds gāja :D ceru, ka otrreiz iemīlēsies viņā  :blush:

Patika arī skats no tā torņa, naktī vispār baigi labais kā pasakā :P

Ā, un Paula arī baigi smuka izskatījās, neierasti tā ar izlaistiem matiem :)

0

9

sigsaster написал(а):

Alekss, ļooti saviļņots, var jau saprast, ka gribas apskaut utt., bet nedrīkst...uhh...nevaru vien sagaidīt, kas tālāk notiks   un izskatījās, ka MH arī viņš tīri pie sirds gāja  ceru, ka otrreiz iemīlēsies viņā

Kā gan citādi..ja jau vienreiz iemīlējās, tad kur liksies otrreiz? :D Ak..jaa.. es jau arī iedomājos, ka Alekss vēlas viņu apskaut, bet nedrīkst - jārturas!

sigsaster написал(а):

Ā, un Paula arī baigi smuka izskatījās, neierasti tā ar izlaistiem matiem

Es arī to ievēroju.. Tik savādi likās, ka beidzot viņa bez tās astes! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 78. sērija