TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 80. sērija


Sortilegio 80. sērija

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

http://www.dailymotion.com/video/xlvdpi_sortilegio-cap-80_shortfilms

0

2

ak, gaiduuu!!
Man gan liekas, ka Alekss MH stāstīs to visu par sievu un bērnu tā it kā tā nebūtu MH..Diez vai viņš riskēs un izstāstīs patiesību!

0

3

aNgeL написал(а):

Man gan liekas, ka Alekss MH stāstīs to visu par sievu un bērnu tā it kā tā nebūtu MH

Man ar tas pats liekas, man patīk ka Viliamam ir cepure galvā :D Tieši tādu pirmoreizi viņu ieraudzīju , tas bija "Viktorijā". :shine:
Lai gan man "Viktorija " ne īpaši patika, skatījos tikai Viliama dēļ..  :love:

0

4

Es "Viktoriju" neskatījos.. Tāpēc..lai gan bija daži brīži , kurus redzēju.. bet neatceros Viljamu, kas ir tikai loģiski..bet žēl.. es viņu pirmo reizi ieraudzīju "Pasion"  :love:  :love: - man tā patika, ka viņa varonis tajā laika gaitā kļuva labs.. bet tagad, sākot skatīties Sortilegio - esmu iemīlējusies viņā , kā aktierī!!!  :love:  :love:

0

5

aNgeL написал(а):

Sortilegio - esmu iemīlējusies viņā , kā aktierī!!!  :love:  :love:

Kā gan nē? Viņš ir aburošs'. :love:  A, vai tad Cuidado con angel tu neskatījies?

0

6

Mariposa написал(а):

A, vai tad Cuidado con angel tu neskatījies?

Nēe.. esmu youtubē tikai dažas ainiņas redzējusi..bet tolaik tas bija Maites Perroni, nevis Viljama dēļ.. Bet tagad, kopš man tā iepaticies Viljams, gribu noteikti paskatīties!

0

7

aNgeL написал(а):

esmu youtubē tikai dažas ainiņas redzējusi..

es jau tapat..a, es Viliama dēļ :love:

0

8

aNgeL написал(а):

Man gan liekas, ka Alekss MH stāstīs to visu par sievu un bērnu tā it kā tā nebūtu MH..Diez vai viņš riskēs un izstāstīs patiesību!

Piekrītu jums, patiesība tikai MH izbiedētu un neko nedotu, bet vnk stāsts par sievu un bērnu..liksies nu ļoti aizkustinošs :) Un man prieks, ka viņi divatā kaut kur izgājuši (tā vismaz izskatījās)  ^^

0

9

sigsaster написал(а):

Piekrītu jums, patiesība tikai MH izbiedētu un neko nedotu

drīzāk nevis izbiedētu, bet kā tas Ernans brīdināja, ka tas varētu viņai būt kaut kāds trieciens, kas varētu kko sliktu viņai nodarīt..

sigsaster написал(а):

Un man prieks, ka viņi divatā kaut kur izgājuši (tā vismaz izskatījās)

kā ta nepiekrist doties kaut kut ar Aleksu.. vai arī ar Nikolasu, kurš piedevām ir fotogrāfs  :love:

0

10

ak... atkal jau man nesanāca paredzēt - ne viņš izstāstīja par sievu un bērnu, kā par citiem viņa dzīvē..ne, ka MH ir viņa..bet ar 3. pusi - ar deja vu versiju!! Bet forši.. atkal man neparedzams iznākums. :D
Bet savādāk - viņu ainas ir tik fantastiskas!!!!! Tādas emocijas rodas skatoties!! svētlaime!! atkal kā agrāk - viņa tāda kautrīga, bet viņš tāds - aplido viņu, iekaro pamazām..  :love:  :love:  :love: 
mja, es jau zināju, ka tā Elēna pavērsīs Aleksa aizbraukšanu uz sev pozitīvo pusi :( Tagad MH domās to sliktāko par Aleksu :( bet toties būs izskaidrošanās vēlāk un samierināšanās.. a man pat vienbrīd likās, ka Alekss wnk aizvedīs MH sev līdzi.. :D
Euuu.. Sandra nomira?!! Esmu šokā!! viņa wnk bija komā, ne reizi nepamodās un nomira :O tik ilgi veidoja un intriģēja ar viņas tēlu skatītājus, a tagad - nepaspēja viņa parādīties, kā jau viss :( :( :( eh, skumji :(

0

11

Starp citu, vēl mani pārsteidza, ka MH atzinās Aleksam , ka ir zaudējusi atmiņu!! bet tik jauki, ka viņa to izdarīja! Un galu galā jūt uzticību pret Aleksu un pievilkšanās spēku  :love:  ak, ja vien viņa zinātu, ka viņu aplido pašas vīrs!! (hmm..bijušais vīrs..bet tas ir tikai laika jautājums )

0

12

aNgeL написал(а):

a tagad - nepaspēja viņa parādīties, kā jau viss :( :( :( eh, skumji :(

Jā, es domāju ka viņa būs ilgāk, kaut kādas intrigas vērps u.t.t., bet nekā.  :huh:  Tas arī bij tāds pārsteigums.

0

13

Es vairs nebiju domājusi, ka viņa intrigas vērps, bet ka paliks dzīva - par to gan cerēju..

0

14

jāā... Sandras nāve man nepatīk.. Ne tēvs, ne māsas nevarēs iepazīties ar viņu... :/ stulbi kaut kā.. ehh...

Bet MH un Alekss...!!! :love:  nu skatījos ar stulbu smaidu pa visu ģīmi viņus!! Tik fooorši! :love:  seriāls jau gandrīz beidzas, bet viss kā tikai sāktos - satikšanās, iemīlēšanās un tā... awww :)

0

15

Woooow.. Ta jau toč Tu skatījies ar stulbu smaidu pa visu ģīmi, ja pat aplaimoji mūs ar savu komentāru!!!!! vai..cik jauki :)

Paloma написал(а):

seriāls jau gandrīz beidzas, bet viss kā tikai sāktos - satikšanās, iemīlēšanās un tā... awww

jāāap!!!! Un tas ir tik foršii..  ka viņi var iemīlēties viens otrā atkal un atkal..un atkal.. :D  :love: 

Paloma написал(а):

jāā... Sandras nāve man nepatīk.. Ne tēvs, ne māsas nevarēs iepazīties ar viņu... :/ stulbi kaut kā.. ehh...

man skumji, ka MH tā arī nevarēja pat uz mirkli pabūt kopā ar Sandru... :(

0

16

Jā,mēs visu laiku lauzījām galvas par Sandras lomu notikumos,bet neviena iespējamā versija,par to,ko viņa varētu seriālā darīt,nepiepildījās,varbūt paši scenāristi nolēma Sandru ''nogalināt'',jo nespēja neko ticamu izdomāt attiecībā uz Sandras tālāko likteni.

0

17

Jā, viņu kopā būšanas brīži tik tiešām atgādina viņu attiecību sākumu...dikti romantiski  :love:
Bet man milzīgs pārsteigums par Sandras nāvi, ko tādu es nebiju gaidījusi, likās, ka viņai būs svarīga loma, bet tagad izrādās, ka tikai tāds "atribūts", lai kaut kas vēl notiktu...žēl, ka nebija iespēja tēvam, Paulai un MH iepazīt Sandru un Sandrai izjust īstu ģimenes mīlestību  :'(

Отредактировано sigsaster (22.09.2009 23:59)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 80. sērija