TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 82. sērija


Sortilegio 82. sērija

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

http://www.dailymotion.com/video/xlwqmr_sortilegio-cap-82_shortfilms

0

2

āāāāāā..viņam izdosies nolaupīt MH!!!!!  :love:  :love:  :love:  kā lai sagaida rītdienas sēriju????

0

3

Man pat vārdu nav... tik daudz viņu momentu!!! un tik fantastiski - tā pļauka ar tekstu "Nesauc mani par mīļo", un kā viņš mēģināja savaldīt MH un kā notika visa tā nolaupīšana un MH reakcija!!! Viņai tik tiešām ir parādījies riktīgs raksturiņš!!! fantastiski!!!! es jau zināju, ka ja ne Aleksam, tad bērnam noteikti jārada viņā kaut kādas aizdomas un ticību...Fantastiska sērija!!! ha, haa.. un tie visi palika ar garu degunu :D

0

4

Man riktīgi žēl palika Roberto, kad viņam neatstāja mazo...viņš taču viņu tā iemīlējis bija, bet Rakela tikai, lai viņam iespītētu gribēja meitenīti, viņai jau viņa nemaz nerūp :(

Nabaga Lisete, viena pati slimnīcā un viss jāpārcieš, tagad nelaimē atklājas, kas ir īsti draugi un kas nav :'(

Žēl, ka Bruno tik ātri aptvēra, ka noslēpumainais fotogrāfs ir Alehandro...gribējās, lai viņš vēl kādu laiku neko nenojauš :D Bet baigi patika, kā Alekss visus apveda ap stūri :D

aNgeL написал(а):

Man pat vārdu nav... tik daudz viņu momentu!!! un tik fantastiski - tā pļauka ar tekstu "Nesauc mani par mīļo", un kā viņš mēģināja savaldīt MH un kā notika visa tā nolaupīšana un MH reakcija!!! Viņai tik tiešām ir parādījies riktīgs raksturiņš!!! fantastiski!!!! es jau zināju, ka ja ne Aleksam, tad bērnam noteikti jārada viņā kaut kādas aizdomas un ticību...Fantastiska sērija!!! ha, haa.. un tie visi palika ar garu degunu

Jā, sērija vnk lieliska...un tiešām daudz momentu ar viņiem un tās emocijas...tik žēl Aleksa un MH...abi cieš...Aleksam sirds sāp skatoties uz MH, bet MH visa šī situācija liekas neiedomājama :( Bik žēl bija Isakjela, MH tā pieskrēja un izsita paplāti no viņa rokām, tad viņš vēl notupās un visu savāca...vecs cilvēks tomēr, bet nu MH arī varu saprast. Es ceru, ka viņa pēc iespējas ātrāk atcerēsies Aleksu, Toniju jau atcerējās it kā, bet tagad tik jāsaliek kopā, ka tas vīrietis par ko viņa sapņoja ir Alekss

0

5

sigsaster написал(а):

Man riktīgi žēl palika Roberto, kad viņam neatstāja mazo...viņš taču viņu tā iemīlējis bija, bet Rakela tikai, lai viņam iespītētu gribēja meitenīti, viņai jau viņa nemaz nerūp

sigsaster написал(а):

Nabaga Lisete, viena pati slimnīcā un viss jāpārcieš, tagad nelaimē atklājas, kas ir īsti draugi un kas nav

sigsaster написал(а):

Bik žēl bija Isakjela, MH tā pieskrēja un izsita paplāti no viņa rokām, tad viņš vēl notupās un visu savāca...vecs cilvēks tomēr, bet nu MH arī varu saprast

Gribēju pieminēt visu šito, bet līdz ar MH un Aleksu viss izskrēja no galvas :D :D man arī ļoti žēl Roberto, viņš tā mainījās, tā iemīlēja meitenīti..bet es ticu, ka galu galā viņš tiks pie viņas. Un Lisetes arī žēl, bet cerams , ka viņa atradīs sev jaunus, īstus draugus.. piem. ar Paulu varētu sadraudzēties..
Un Isakjela ļoti žēl bija, kad MH tā izdarīja :( :( nabadziņš. bet man jau tā likās, ka viņa to paplāti apgāzīs..

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 82. sērija