TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 90. sērija


Sortilegio 90. sērija

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

http://www.dailymotion.com/video/xmb8fz_sortilegio-cap-90_shortfilms

0

2

Visa seriāla gaitā kkā maz slepkavību bija, bet tagad pēdējās sērijās viskaut kādi dramatiski, slepkavnieciski brīži!!
ooo..MH kko sāk atcerēties..turklāt, runā par to ar Rakeli!!! :)

0

3

aNgeL написал(а):

Visa seriāla gaitā kkā maz slepkavību bija, bet tagad pēdējās sērijās viskaut kādi dramatiski, slepkavnieciski brīži!!
ooo..MH kko sāk atcerēties..turklāt, runā par to ar Rakeli!!! :)

:D  Taisnība, uz beigam visi jāsāk novākt :D  Prieks, ka Marija Hosē sāk atcerēties, bet runāt par to ar Rakelu..

0

4

Iespējams, ka Rakela mainīsies, jo tad kad viņas sarunājās Rakela izskatījās sagrauta nevis augstprātīga kā parasti.
Man tās slepkavības nepatīk. Bija redzams, ka arī bez slepkavībām visu ir iespējams uztaisīt ļoti dramatiski, tāpēc nesaprotu kāpēc pēdējās sērijā ssagrūž visu smago artilēriju.

0

5

mmaarriiaa написал(а):

Iespējams, ka Rakela mainīsies, jo tad kad viņas sarunājās Rakela izskatījās sagrauta nevis augstprātīga kā parasti.

Es arī tā domāju  :yep:

0

6

mmaarriiaa написал(а):

Iespējams, ka Rakela mainīsies, jo tad kad viņas sarunājās Rakela izskatījās sagrauta nevis augstprātīga kā parasti.

jā, tieši tā tam jābūt. viņu saruna galīgi neizskatījās naidīga..tieši otrādi kopā centās atrast patiesību par notikušo :)

0

7

Mjāa...Maura tā pa mazliet, bet iegrimusi arī dziļi...vai, kāda apšaude!! ai, bet man nepatīk , ka Mateo un tos tur nogalināja, viņi pelnījuši normālu , smagu sodu esot dzīviem..
aww, MH atkal iemīlējās Aleksā.. cik jauki  :love:  (kāds brīnums :D ) kāds man prieks, ka tomēr viņus abus vēl parāda.
ak, un jau Žaklīna pateica "Gracias" - smuki!! bet no tā vēl skumjāk palika..vēl Viljamu jāsagaida..un man dikti patiktu, ja viņi divatā to pateiku, vai kko citu..
Hmm..bet Bruno neapdomīgi izdarīja, pametot Ēriku..tagad šis noteikti atriebsies.. tā ka iekrita Bruno!

0

8

aNgeL написал(а):

ai, bet man nepatīk , ka Mateo un tos tur nogalināja, viņi pelnījuši normālu , smagu sodu esot dzīviem..

piekrītu, tas viņiem bija pārāk viegls sods...

Un, protams, MH un Alekss un Tonijs  :love:  bet kaut kā tagad nav tā viņu attiecību dzirkstošana...tagad viss tā mierīgi un silti :) īsti ģimeniski. Tas jau saprotams, tagad jārāda kā viss atrisināsies un atklāsies Bruno un Mauras sliktie darbi

aNgeL написал(а):

Hmm..bet Bruno neapdomīgi izdarīja, pametot Ēriku..tagad šis noteikti atriebsies.. tā ka iekrita Bruno!

Aha, es domāju gan, ka Ēriks atriebsies, kaut ko tādu nemēdz piedot, Bruno jau pārāk neapdomīgs palicis...ar katru brīdi tuvojas neprāta un sevis atklāšanas robežai...

0

9

sigsaster написал(а):

bet kaut kā tagad nav tā viņu attiecību dzirkstošana...tagad viss tā mierīgi un silti  īsti ģimeniski

aha... Man īstenībā vairāk patiktu, ja MH bez savām atmiņām kaut kā ne tik mierīgi izturētos pret Aleksu, lai viņu attiecībās kaut kādi uzliesmojumi notiktu..un tad tajā brīdī, kad viņa atgūtu atmiņu, saprastu savu kļūdu un nesaprastu, kā varēja atraidīt Aleksu vai kaut kas tādā garā.. bet īstenībā tā šajā seriālā arī notiek - atgadās kaut kādi riktīgi interesanti, emociju vētraini notikumi un tad iestājas miers līdz nākamajiem šāda veida notikumiem.

sigsaster написал(а):

ar katru brīdi tuvojas neprāta un sevis atklāšanas robežai...

jā, tā arī ir. Tik daudz ļauna darījis, vislaik izgāžas, ka jau pats kļūst neapdomīgs

0

10

Bruno jūtās drošs,ka neviens viņu neatmaskos,tādēļ arī ir zaudējis piesardzību un pieļauj kļūdas,savukārt Marijai Hosē tagad varbūt arī ir vajadzīga atelpa gan tiešā,gan pārnestā nozīmē,jo viņai pēdējā laikā pārbaudījumu bijis pārāk daudz.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 90. sērija