TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 93. sērija


Sortilegio 93. sērija

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

http://www.dailymotion.com/video/xmcbvk_sortilegio-cap-93_shortfilms

0

2

vai..atkal apšaude.. un nemaz man nepatīk tas iznākums , kuru sapratu :( :(
Oo.., MH sāk atcerēties svarīgas lietas! Forši, ka cik sapratu Maura tur kko izdomājusi, bet šoreiz blakus MH stāv Alekss :)

0

3

Uz beigām daudz vardarbības..šausmas kaut kādas. Labi, ka MH ko acerās pamazām, bet beigas bišku sasteigtas..tagad visi jā novāc un tā..a kur tad skaistā romantika? Romantika jau ir, bet ne tā kā sākumā, kad varēja izkust.. :love:  :)

0

4

Tā jau protams ir,ka tuvojoties noslēgumam,scenāristi steidzina notikumu gaitu,sak nav ko vilkt garumā,tomēr-kas par daudz,tas par skādi,žēl,ka neviens seriāla autoriem to neatgādināja.

0

5

Oho..2 mirušos es negaidīju!! Mjāa...bet nu tas dakteris vairs ļaunu nedarīs..un Parfirio gudrs, viltīgs un tāds spēcīgs līdz pašām beigām bija!! Tikai žēl, ka tas notika MH un Aleksa kāzu dienu.
Man gan negribas, lai Elēna paliek cietumā. daudz ļauna gan darījusi, bet..kaut kas man viņā patīk.
Un tāds prieks par Rakeli - kā viņa meitiņu rokās paņēma, salaba ar MH un Roberto :) :) :) Tik jauki!!
Un cik interesanti, kā Alekss drošs , ka tos 25 milj. pārskaitīja Bruno, un tad uzzina, ka tas ir no MH konta!!! bet nevar būt, ka viņš nesapratīs, ka tā ir kārtējā Bruno nelietība. Nevar tak Alekss noticēt, ka MH paņēma to naudu! Un MH laikus neatcerējās to slazdu ar nolaupīšanu līdz galam.
ak, bet viņi abi tik jauki, tik romantiski!!!  :love:  :love:

0

6

:O Ārprāts cik Horhe nežēlīgs...kā tā drīkst izturēties!!!  Nabaga Porfirio, žēl, ka viņš nomira :'(
Bet MH un Alekss - burvīgi  :love:
Mjā un Bruno ar Mauru atkal uzdarbojas...nu pa daudz jau šie sāk forsēt ar tiem sliktajiem darbiem...drīz nāksies sākt maksāt...

aNgeL написал(а):

Un tāds prieks par Rakeli - kā viņa meitiņu rokās paņēma, salaba ar MH un Roberto    Tik jauki!!

Jāā, man ar baigais prieks, ka abi salaba un Rakela tāda maigāka kļuvusi..nu abi tādi foršiņi :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sortilegio (Televisa) » Sortilegio 93. sērija