TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 1 страница 20 из 113

1

Mīla lielā pilsētā (Verliebt in Berlin)

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Perla/db40.jpg

Gads: 2005-2006 - pirmā daļa. Tai seko otrā daļa ar citiem galvenajiem varoņiem, bet tiem pašiem otrā plāna varoņiem. Otrā daļa tiek uzņemta.
Sēriju skaits: Pirmā daļa 365 (lai gan sākumā bija plānotas tikai 200)
Valsts: Vācija
Mūzika: Nena - Liebe ist

Sižeta līnija:

Līza Plenske is neglīta un mazliet neveikla, bet ļoti gudra jauna sieviete, kura dzīvo Berlīnes piepilsētā - Gēbericā. Viņa ir tikko pabeigusi mācības un ieguvusi mazumtirdzniecības pārdevējas diplomu. Viņas gādīgie vecāki - mamma Helga (mājsaimniece) un tētis Bernds (pārdevējs) vēlas, la viņa sāktu strādāt kopā ar tēti vietējā lielveikalā. Bet Līza vēlas doties laimi meklēt blukus esošajā Berlīnē. Pārpratuma pēc drīz viņa sāk strādāt slavenā Berlīnes modes namā Kerima Moda. Sākumā viņa ir tikai palīdze Kerimas darbinieku kafejnīcā. Bet drīz sagadīšanās pēc izglābj Kerimas vadītāja dēla Dāvida dzīvību un kļūst par viņa asistenti. Pateicoties Līzas idejām un centieniem pēc viņa tēva pensionēšanās Dāvids kļūst par jauno Kerimas vadītāju. Līza regulaari glaabj situaaciju, kad daavida riiciibu deelj rodas probleemas, jo Liiza jau no pirmaas tikshanaas reizes uz ielas ir iemiileejusies Daavidaa. Bet Daavids savukaart ir bagaats, izlutinaats pleijbojs, kursh regulaari kraapj savu liigavu un Kerimas liidziipashnieci marielu. Tomeer izraadiisies, ka Liiza ir cilveeks, kas saprot un paziist vinju vislabaak un vienmeer ir kopaa ar vinju pat visgruutaakajaa situaacijaa. Vinjsh saaks uztvert Liizu par labu draugu, bet kad pie apvaarshnja paraadiisies jauns reaals liizas pieluudzeejs - ekstravagantais Roko - daavids beidzot sapratiis, ka nespeej redzeet Liizu ar citu viirieti un ka vinja ir iistaa sieviete vinjam. Laime abiem jau buus tik tuvu, bet to atkal izjauks ljaunu cilveeku zemiskaas ieceres. Davidam buus jaapaardziivo smagaakais mirklis vinja muuzhaa - vinjsh gandriiz ies bojaa. Peec paardziivotaa vinjsh atgruudis Liizu, kura vinjam atkal buus izglaabusi dziiviibu. Kad vinjsh apjeegs savas kljuudas, jau buus par veelu - liiza jau buus saderinaajusies. Un tikai peedeejaa seerijaa izshkjirsies, ar kuru tad vinja tomeer appreceesies...

Aktieru sastāvs:

Alexandra Neldel
   .......... Lisa Plenske

Mathis Kunzler
   .......... David Seidel

Bianca Hein
   .......... Mariella von Brahmberg

Volker Herold
   .......... Bernd Plenske

Ulrike Mai
   .......... Helga Plenske

Nina-Friederike Gnadig
   .......... Sabrina Hofmann

Oliver Bokern
   .......... Jürgen Decker

Lara-Isabelle Rentinck
   .......... Kim Seidel

Laura Osswald
   .......... Hannah Refrath

Alexander Sternberg
   .......... Max Petersen

Stefanie Honer
   .......... Inka Pietsch

Karim Koster
   .......... Richard von Brahmberg

Barbel Schleker
   .......... Yvonne Kuballa

Wilhelm Manske
   .......... Friedrich Seidel

Olivia Pascal
   .......... Laura Seidel

Hubertus Regout
   .......... Hugo Haas

Gabriele Scharnitzky
   .......... Sophie von Brahmberg

Susanne Szell
   .......... Agnes Hetzer

Matthias Dietrich
   .......... Timo Pietsch

0

2

Es saaku skatiities tikai nesen taa pa iistamxD Tas taapeec, ka paraadiijaas Rokko, kursh man krietni vairaak simpatizee nekaa tas Daavids xD Rokko buutu iistais Liizai, vinsh jau no pirmaa cumirklja saskatiija Liizas buutiibu un vinsh vinju aatri vien iemiileeja, vinsh saprot, kas ir sieviete un pienjem Liizu taadu, kaada vinja ir. Daavids man vienmeer licies taads "peleeks cilveecinsh" LOL

0

3

Nu man Roko ar patīk, bet tomēr Dāvids mīļāks. Man šķiet, ka viņš jau sen Līzu mīl, tikai pats to nesaprot... :D

0

4

nu jā, tā jau ir, saproti, cik patiesībā otru cilvēku mīli, tikai tad, kad esi to pazaudējis :D  un tā jau ir, ka sirdij nevar pavēlēt, ja mīli, tad mīli, tā laikam ir ar Līzu. Bet es izbaudīšu šīs sērijas ar RokounLīzu:)

SPOILERI!
Es domāju, ka lielākai daļai ir zināms tas, ka beigās Līza apprecas ar Dāvidu, taču ir uzfilmēts arī variants ar Līzas un Roko kāzām. šīs kāzas laikam ir izdotas uz atsevišķa DVD. Tā ir ar tiem mīlas trīsstūriem, kāds paliks neapmierināts, tāpēc veidotājiem bija jāizdara šāds gājiens, lai visi būtu apmierināti  :D

0

5

Jā, tā bija - puse Vācijas bija neapmierināta un uzfilmēja Līzas + Roko versiju un tad vēl prikola pēc arī Līzas + Riharda versiju... :rofl:

0

6

albalonga написал(а):

un tad vēl prikola pēc arī Līzas + Riharda versiju...

Ak tu mūžs!!! Tas man parāva tādu ņirgu...  :haha:  :haha:  :haha: Līza+Rihards - neiedomājami.

0

7

Vēl jau ir Roko&Dāvida variants  :lol:
cik sapratu, tad ir arī 2. sezona ar Līzas brāli, nez, tas man liekas jau garām. seriāls beidzās un viss, ko tur vēl kko turpināt.

tā ir ar mīlas trīsstūriem, Lost forumā bez mazvai notiek vārdu kari starp keitas&sojera un keitas&džeka atbalstītājiem :D

0

8

Nu jā, tas turpinājums ar Līzas pusbrāli Bruno ir sviests. Viņam bija paredzēta dāma Nora - aktrise, kura izskatījās stipri vecāka par Bruno lomas atveidotāju. Pēc pārdesmit sērijām Noru aizvāca un atkal parādījās mūsu mīļā Hanna - tad tai telenovelei kaut cik sāka iet, bet vienalga i ne tuvu tik labi, kā pirmā daļa ar Līziņu...

0

9

atceros, kkur vācu tv kanālā redzēju to sievieti un Bruno. njā, turpinājumi vairs nav tas. Bet, ja labi maksā, tad jau, protams, es arī filmētos turpinājumā.  :D Vispār šitais sriāls ļoti populārs visā Eiropā, cik zinu, tad Francijā ļoti populārs, sēriju ziņā gan viņi krietni "iepakaļ" mums.

0

10

albalonga написал(а):

Jā, tā bija - puse Vācijas bija neapmierināta un uzfilmēja Līzas + Roko versiju un tad vēl prikola pēc arī Līzas + Riharda versiju...

līza un roko jā bet rihard kopškura laika naivais galvenais varonis paliek kopā ar ļauno, nesaprotu man liekas ka tāda veida prikuls ir galīgi garām vējā izmesta nauda

indy написал(а):

Vēl jau ir Roko&Dāvida variants

kāds roko un davida variants veltījums gejiem

indy написал(а):

cik sapratu, tad ir arī 2. sezona ar Līzas brāli, nez, tas man liekas jau garām. seriāls beidzās un viss, ko tur vēl kko turpināt.

piekrītu man patiešām nepatīk ka tā kaut ko moca ta parasti vis ir galīgi garām nesaprotu labāk būtu filmējuši kaut kādu citu seriālu tik pat interesantu, kaut vai nezinu vai tam būtu jēgas jo ja to nopirktu tv3 tad atkal iebāstu kaut kādā laikā ka es galīgi nevaru redzēt un īsti neredzu jēgu skatīties vienreiz nedēlā un dažreiz pat retāk, es neko nesaprotu kas tur notiek.

0

11

Nu es ar Līūziņu skatījos visu laiku, kad bija 18:30 sākumā, a tagad jau mēnešus 2 neesmu nevienu sēriju redzējusi - es fiziski nu nekādi tajā laikā mājas nevaru būt, kad viņu rāda...

0

12

Man šis raidlaiks ir ok, bet dažreiz gan neiznāk redzēt tajās dienās, kad skolā ir visvairāk stundu. pagājušo vasaru es pēc darba skatījos, bet, kad sākās skola,tikai pa reizei, nesen atsāku skatīties.
domāju, ka tas Roko+dāvids bija tāds prikols tikai, mazs video rullītis.

šeit bilde:D

http://img.photobucket.com/albums/v299/annemie176/vib/mfb-5371585-tv-bild-quertemplateIdr.jpg

0

13

indy написал(а):

domāju, ka tas Roko+dāvids bija tāds prikols tikai, mazs video rullītis.

Jā, tāpat kā Līza + Rihards tikai viena maza aina - prikols... Bet Dāvida + Roko kuprainais kalns - ak dievs, kā es smējos... Man pat kaut kur youtuba links bija ar to ainiņu...

0

14

albalonga написал(а):

Jā, tāpat kā Līza + Rihards tikai viena maza aina - prikols... Bet Dāvida + Roko kuprainais kalns - ak dievs, kā es smējos... Man pat kaut kur youtuba links bija ar to ainiņu...

gribētos tā kā redzēt, kaut kā neticas kautvai man kuprainais kalns likās tīri normāls, bet samaitāts.

0

15

pinocchio написал(а):

bet samaitāts.

Kas tad tur samaitāts???? Manā izpratnē Kuprainaqis kalns bija viens no skaistākajiem mīlasstāstiem visā kino vēsturē...

Nu ja atradīšu to video, iedošu linku...

0

16

paldies pa to linku
nja varbūt īsti to nesapratu, jo dažas vietas man patiešām likās skaistas, bet man nepatika tā viena dzeka brauciens uz meksiku

0

17

Šodienas sērijas bija super. Dāvids beidzot kļūst graizsirdīgs, a tiem abiem kopā jautri.... Un Līziņa Dāvidam sāka mirdzēt... Hahahahaha... es nevaru... :rofl:

0

18

Jā, redzēju arī:] Dāvida skatiens izteica visu.  :D
Bet man patika kā Roko un Līza spēlēja to spēli ^__^
Latvijā jau laikam nevar iegādāties seriāla DVD? es vēlētos tieši to DVD, kur ir Roko&Līza  :D

0

19

indy написал(а):

Latvijā jau laikam nevar iegādāties seriāla DVD? es vēlētos tieši to DVD, kur ir Roko&Līza

Nē, bet noteikti vari kaut kur no neta pasūtīt!!!

0

20

Man tāpat kā albalongai labāk Dāvids patīk. :D nu jā, ir viņā šis tas, kas man ne tik ļoti patīk.. bet visumā Dāvids man ļoti patīk. :) Un šodien sērijas.. ai, cik foršas!! man ļoti patika kad viņš atzinās lizai mīlestībā.. tā.. skaisti sanāca.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)