TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 21 страница 40 из 113

21

Paloma,piekriitu- shodiendienas seerijas bij vienreizeejas!!!

0

22

dainarr написал(а):

Paloma,piekriitu- shodiendienas seerijas bij vienreizeejas!!!

kas tad ja drīkst zināt notika šinī sērijā tik viereizējs

0

23

Dāvids pateica Līziņai, ka viņu mīl, a šī tipa, ka viņai uz vilcienu jāskrien. Bet vēlāk visu noskaidroja. Līziņa izskaidrojās ar Roko un Līziņai ar Dāvidu bija paredzēts pirmais romantiskais randiņš. Līziņa pārlaimīga... Dāvids ļoti emocionāls devās uz tikšanos ar tulpju pušķi, a viņu nolaupīja...

Es gan šodien neredzēju, bet agrāk netā šīs sērijas biju redzējusi - cerams, ka jau nepastāstīju to, kas vēl būs...

0

24

albalonga написал(а):

Dāvids pateica Līziņai, ka viņu mīl, a šī tipa, ka viņai uz vilcienu jāskrien. Bet vēlāk visu noskaidroja. Līziņa izskaidrojās ar Roko un Līziņai ar Dāvidu bija paredzēts pirmais romantiskais randiņš. Līziņa pārlaimīga... Dāvids ļoti emocionāls devās uz tikšanos ar tulpju pušķi, a viņu nolaupīja...

ritīgi saisti, man jau vispār patīk, šis seriāls
vismaz kaut ko beidzot pinocchio zin

Отредактировано pinocchio (08.05.2007 22:50)

0

25

aaa... past'ast'iji gan.... ehhhh.. Nav interesanti. :D šodien bija tikai līdz atzīšanaās mīlestībā un beigās Dāvids pie Lizas gultas un.. grr, man tālāk neirakstījās!! Jāliek ilgāk ierakstīt!! Ā, brīdinu ja ka'ds nezina - rīt Mīla lielā pislētā sākas 14.05 hokeja dēļ!! :)

0

26

oho... Bet es jebkurā gadienā neredzu... Īsa jau bij tā Līziņas laime... Tik skumji, kā viņa gaidīs Dāvidu un nesagaidīs... Un kā pēc tam meklēs un atsadīs... Ai, Ai, Ai... A Dāvidam būs tik atriebība prātā un Līziņa atkal ar Roko saies... Ai - nu aizrāvos... Sorry - nospoileroju...

0

27

alablonga kuššš, savādāk man atkal pazudīs interese skatīties :P

0

28

:rofl: okidoki... Klusēju.... A to vēl pielaidīšu savu slimību...

0

29

kādu slimību???? :O :D

0

30

Spoilerošanas un nepacietības.... :rofl:

0

31

oooj, nē, to man nepielipināt!! :D jo vairāk man seriāls patīk, jo vairāk es izvairos no uzzināsanas, kas notiks tālāk! Jo pazīstu sevi - man vairs nav tad tik interesanti!! A nelasot uzreiz interesantāk, kad nezinu, kas tālāk būs! :)

0

32

opa!! :)
es piebiedrojos visiem forshajiem shi seriala faniem!! ^^
es nudie esmu ar fane! :)
jus man varbut kada varetu pateikt kur anglju valoda var dabut paris serijas?! ^^

0

33

Angļu valodā nevar - tikai oriģinālā. Ja vēlies, varu tās sērijas, kuras man ir ielādēt...

0

34

ak Dies.. oriģinālvalodā.. :D es labāk neredzu kādas sērijas, bet vāciski es nespētu skatīties. :D

0

35

Man ar bij grūti, bet brīdī, kad biju nojūgusies un VIB, arī vācu val. šķita ok... :rofl:

0

36

nuuu.. ņemot vērā, ka es i spāniski labāk kā vāciski saprotu... :D nu - nojūgusies es ar viņu neesmu. Vot ja būtu - gan jau arī vācu valodu pieciestu :D istenībā - būtu labs veids kā pamācīties valodu. Bet paldies nee - neesm utik centīga :D

0

37

oi, es būtu ļoti pateicīga ja ielādētu tās sērijas, kas tev ir! :))
un vispār, Jūs jau noteikti nezinat, kas būs nākamajās sērijās pec tam, kad viņu atradīs un Dāvidu ieliks slimnīcā, kur gandrīz nomirs utt? Liza līdz beigu sērijai kaut ko čubinās ar Dāvidu?! :D
man personīgi tas Roko neīpaši :|
baigais pielien tai lisai ;]

0

38

vakar beidzot noskatījos aizvakardienas sēriju - no vakardienas man tikpat kā nekas neierakstījās jo palicis bija pirmshokeja laiks uzstādīts :/ Ai, bet aizvakardienas sēriaj - sēdēju un smaidīju dumji :D  :heart:
tā, ja kāds atbild uz Sladkaja jautājumu, lūdzu lieliem burtiem brīdiniet mani par spoileru!!! Es neko negribu zināt!!  :yes:

0

39

Ei, kāds var pastāstīt, kas šodienas sērijās notika?? Alboradai viss bija kārtībā, bet Mīla pilsētā ierakstījās bez skaņas!! :O Par ko Maksis un Dāvids slimnīcā runāja un ko tai pašā laikā Liza ar māti? Ko pēc tam Liza ar Dāvidu slimnīcā? Ko Dāvids uzrakstīja tajā zīmītē Lizai???? Vai mirstu ziņkārībā... :D Tik redzēju cik Dāvids drūms un Liza sacerējusies, laimīga.. Aizdomīgi... :/

0

40

Uh, šodien skaistas sērijas. Ah... kā Dāvidiņš Līziņu atšuva. Viņam redzies jābūt brīvam un nepiesietam... :haha:  Bet nu tas Līziņas summer dreaming sapnis super - dievīgi - man mīļākais moments novelē ir tieši tas viens mirklis, kad Līziņa sapņo šo sapni un pēkšņi ir parādījies Dāvids viņas priekšā un attēlo viņas pozu un tā maigi, mīļi, mīloši smaida... Man pat kaut kur ir tā dziesmiņa no sapņa...

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)