TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 41 страница 60 из 113

41

Ai, cik jauki!!!! Kā Roko dziedāja - You are so beautiful un Helgiņa kāzu jubileju aizmirsa... Lai dzīvo atvaļinājums un mana iespēja paskatīties telenovelītes... :D

0

42

albalonga написал(а):

Bet nu tas Līziņas summer dreaming sapnis super - dievīgi - man mīļākais moments novelē ir tieši tas viens mirklis, kad Līziņa sapņo šo sapni un pēkšņi ir parādījies Dāvids viņas priekšā un attēlo viņas pozu un tā maigi, mīļi, mīloši smaida... Man pat kaut kur ir tā dziesmiņa no sapņa...

Oooo... nu jā.. tas tāpēc, ka es to neredzēju bija tik forši.. pfff

Xe, šodienas sērija man vēl priekšā. :P Nu - Roko man kā tāds nepatīk, bet nu dziedāja forši.. Nu - forši, ka vispār dziedāja. Un man prieks, ka tu vari redzēt visu! :D

0

43

Ak, dies, kā Roko ar Dāvidu Līziņas dēļ izkāvās. Es skaļi smējos un priecājos. Un vēlāk Bernda reakcija uz to - super. Un galvenais - māmiņa Roko pusē, a tēvs Dāvida pusē... Bet vispār es nikna uz TV3 - ar reklāmām norāva, kā Līziņa Dāvida tekošo degunu aprūpēja...

0

44

Jāāā?? Viņa aprūpēja?? Grrrrr tv3.
A vispār.. man tāds pārsteigums, ka cetrutdien pēdējā sērija... :O Bet tā reklāma... Kad es to dziesmu izdzirdēju.. Aaaak!! Kādreiz tak dievināju to. Nu un tagad arī ļoti patīk, bet vairāk kā no atmiņām. :)

0

45

Jā, pēdējā sērija ir ļoti gara (1,5 stundas) un ļoti skaista. Un kā Dāvids dziedās - vispār super. Es to dziesmu kad dzirdēju sāku dievināt un vēl ilgi oriģinālizpildījumā klausījos. Tik skaisti un žēl, ka beidzas...

0

46

Nevaru sagaidīt!!!!! Vēlos redzēt šīs skaistās beigas!!! :) Žēl tikai, ka tik ātri beidzas............ :(

0

47

oho, es te youtube sēžu. Līziņa + David fanvid - Como Ama una Mujer...

http://www.youtube.com/watch?v=7T54qJ7a8s0

0

48

Un dziesma ko Dāvids dziedās pēdējā sērijā

http://www.youtube.com/watch?v=njthQOgWwEI

0

49

Un te dziesmiņa Uber 7 brucken musst du gehen Davida izpildījumā

http://www.youtube.com/watch?v=H6Bl0TaGcRk

0

50

Un jau beidzas? Ar savu darbu galīgi esmu pilnīgi visu paladidusi garām. Bet pēdējo sēriju nu noooteikti centīšos noskatīties, kaut arī tas sanāks skriešu - baigi ātri šoreiz sākas, bet darbs īsti nav beidzies...   ;)
Un kāds nezin, kas būs Mīlas lielā pilsētā vietā? Vēl viena Neglītā pīlēna sērija?  :swoon:

0

51

Nē kautkāds raidījums!!!!

0

52

Ai, tas klipiņš super!!! Tik līdz beigām nenoskatījos - varu pagaidīt dazās dieniņas lai redzētu tos momentus, kas izskatās tik skaisti!! Un Dāvida dziesmu arī pagaidīšu. :P Man tā nav interesanti, kad zinu. ;) Bet kaut kā skumigi.. Pieradu pie šī seriāla.. Un tāds savādāks kā meksikāņu.. Mīļš. :)

0

53

vovo, mīļš. Nav skūpstu, nav sexa, bet mīļš... Man jau tagad skumji, ka beidzas...

0

54

Eh.. jā.. :/ aNgeL arī skumji.. ;)

0

55

Labi, ka pabrīdinājāt, meitenes.  Būs jāskatās.  :D

0

56

Āāā, šodienas beigas-VIENKĀRŠI SUPER! :kiss: Man asaras saskrēja acīs.
speciali nekur neskatījos pašas beigas, kaut gan zināju, ka Līza paliks ar Dāvid. Un kā man patika Līzas&Dāvida skūpsts ballītē: mīļi draugi var skūpstīties arī pa īstam, vai ne? :D 
:give_heart:

0

57

missy написал(а):

Līzas&Dāvida skūpsts ballītē: mīļi draugi var skūpstīties arī pa īstam, vai ne?

oj , tas man vispaar baigi patika :D :D ;D pat neliels humors romantikaa- no skatiitaaja viedoklja :D bet tas tik bij skaisti :D :D
ai, un vispaar jau 100 reizu laikam pie skaitljiem izteicos kaa man patika shiis beigas ! :D tieshaam kaa pasakaaa, ka veelaak jaasapnjo, jaasapnjo.. un jaasapnjo.. ah tik debeshkiiga  ir shi peedeejaa seeerija.. taads miiljums pret Liiizu un Daavidu - abi tik romantiski.. kaa jau pasakaa - Daavids - eh.. princis baltaa zirgaa.. :D :D :D vinju deelj jaailgojas peec taa visa.. un ja padomaa cik maz skolas deelj redzeeju.. eh.. un tikai peedeejaa seerijaa pieleca cik ljoooti miiljsh man shis seriaaals.

0

58

Mjā, vot man arī tikai tagad pieleca cik mīļs man šis seriāls!!! :/ Nu es padaudz redzēju, bet tik un tā skatoties klipus šķeit ka ik daudz neredzēju, tik daudz neatceros, pat ja redzēju!!! :( Ai, bet beigas ir fantastiskas!!! Tik superrr!! :) Tiešām sapņit, sapņot, sapņot var.. Dažiem vismaz eālāka tā sapņošana.. Man.. tikai sapņi.. Bet šāds seriāls iedrošina sapņot tālāk.. :)

0

59

Paloma написал(а):

Dažiem vismaz eālāka tā sapņošana..

nju jaa.. bet tieshi taapeec ir veel smagaak.. eh..

a veel interesanti, ka paareejiem varonjiem netika pieveersta tik liela uzmaniiba attieciibaam beigaas .. ja vien es kautko nepalaidu garaam. neredzeeju, ka arii paareejiem visiem buutu happy end attieciibaas..

0

60

aNgeL написал(а):

ja vien es kautko nepalaidu garaam. neredzeeju, ka arii paareejiem visiem buutu happy end attieciibaas..

Tas jau tāpēc, man šķiet, jo Mīlai lielā pilsētā ir turpinājums. Visi vecie varoņi un jauni - tik Dāvids un Liza vairs nav. Bet pārējiem vēl ceļš līdz laimej turpinās un ir tāls...  :first_move:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)