TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 61 страница 80 из 113

61

skaidrs ;) es nebiju iebraukusi kas ir tajaa turpinaajumaa ;) bet doma taada bij ;) vai tad ir jeega turpinaajumam bez Liizas un Daavida? uz vinjiem balstaas taa visa pasakainaa atmosfeera

0

62

Nebija happy end, jo seriālu ta tālāk filmē - Verliebt in Berlin 2. Līza un Dāvids aizceļojuši prom un pēkņi saz no kurienes parādās Bruno - Berndta ārlaulības dēls un turpmāk - galvenais varonis. Visi citi varoņi vairāk vai mazāk paliek. Prom ir Roko, Līza, Dāvids, arī Mariela un blondīne - bļin - kā viņu sauca? O, Sabrīna. Prom arī Hanna... Un parādās firmājauna darbiniece Nora. Bruno uzreiz iemīlas viņā. A tā Noras atveidotāja bija drausmīga un Bruno nu pārāk neveikls un tizls uztaisīts. Reitingi krita tik strauji, ka Sat1 bija šokā... Aktrisi - Noras atveidotāju atlaida. Nu ieradās Hanna pēkšņi un kļuva viņa par galveno varoni, kura sapņo par Bruno - a Bruno visu laiku Kima galvu jauc... Nu tāds ir turpmākais sižets un visi turpina risināt savas attiecības...

0

63

albalonga написал(а):

Nebija happy end, jo seriālu ta tālāk filmē - Verliebt in Berlin 2.

Mjā, bet arī Līza un Dāvids tur kaut kad uzrodas. :) Līza ir stāvoklī un paziņo to Dāividam pa telefonu. :D

Bet vispār otrās daļas jau nekad nav tās labākās.

P.S. Dievinu aNgeL Tavu ViB parakstu!! :kiss:

0

64

missy написал(а):

Mjā, bet arī Līza un Dāvids tur kaut kad uzrodas.  Līza ir stāvoklī un paziņo to Dāividam pa telefonu.

Nu skaidrs. Tā kārtīgāk būs youtubē jāpaklejo. Tagad šausmīgi gribu redzēt to. Es nevaru - šitāda ziņa mani tikai sajūsmina arvien vairāk un vairāk....  :wacko:

Un kad Hanna atgriežas - reitingi kaut kā uzlabojas???  :nezinu: es tik tā filozofēju - vai pa Tv būs lemts musm redzēt, ka Līza gaida bērnu...

0

65

mjā, otrās daļas ir garām parasti. Šī izklausās tāpat.. Murgs.. Bet šajā traču tik palika neatrisināta manuprāt.. Ne ar Kimu, ne Hannu, ne Timo nekas nav skaidrs.. Un man gribējās, lai Sabrina ar Jirgenu paliek.. ;)

0

66

Nē, Sabrinas tur nav - prom ar savu šeihu...

Un jā - es skatījos tos video, kur Līziņa ir. Diezgan daudzas sērijas viņa tur tusējas. Tām sērijām līdz šim visaugstākie reitingi bijuši no visa VIB2. Bet visi fani pieprasīja, lai arī Dāvids parādās. A Matis Kinclers nevarēja, jo aizņemts Sat1 jauna krimināla seriāla filmēšanā, tad nu izdomāja to, ka Līziņa bērnu gaida un paziņo Dāvidam pa telefonu. Bet vairāk jau arī nekā nav. Līziņa drīz vien dodas prom...

0

67

albalonga написал(а):

Un jā - es skatījos tos video, kur Līziņa ir. Diezgan daudzas sērijas viņa tur tusējas. Tām sērijām līdz šim visaugstākie reitingi bijuši no visa VIB2. Bet visi fani pieprasīja, lai arī Dāvids parādās. A Matis Kinclers nevarēja, jo aizņemts Sat1 jauna krimināla seriāla filmēšanā, tad nu izdomāja to, ka Līziņa bērnu gaida un paziņo Dāvidam pa telefonu. Bet vairāk jau arī nekā nav. Līziņa drīz vien dodas prom...

jā, tas arī viss.

vispār labāk tad 2. daļu nefilmēt ja neko jēdzīgu nevar izdomāt.  :/

0

68

Tiešām.. Nu - ceru, ka Latvijā t onerādīs - labāk ko jēdzīgāku parādītu.. :) Ai, un ja atceros, ka varējuj šo seriālu vispār neredzet!! Tak sākumā neskatījos - jo vācu.. Labi, ka vasarā nejauši skatoties ieinteresēja, iepatikās.. :)

0

69

A es sākumā skatījos - nevienu sēriju neizlaidu. Tad vēl nestrādāju un vakaros brīva biju. Un rādīja to 18:30. A tad pēkņi pārcēla uz 15:30. Tā nu pārtraucu skatīties. Tomēr savā nepacietībā visu netu izrakāju, vairākas sērijas nolādēju. Youtubā video sasktījos, beigas noskatījos. Visādus rakstus, sižetu - daudz ko salasījos. Šī forumā pirmā versija bija invisionfree hostā un tur foruma bilde bija Līza un Dāvids, jo tobrīd fanoju. A tad strādāt sāku - laika maz un nekad neredzu. Tā arī fanošana pārgāja. Bet priecājos, ka atvaļinājuma laikā atkal varēju skatīties un beigas redzēt. Super!!!

0

70

A es tagad pēdējo sēriju youtube skatos...
Labi, ka vismaz sākumu redzēju, jo citādi ir diezgan grūti saprast sarunas...

0

71

es jau sho seriaalu gribeeju skatiities jau ieraugot reklaamu, lai gan nepatika, ka vaacu.. bet pirmo seeriju neredzeju. tagad vairs neatceros kapeec. bet taalaak skatiijos un patika. vispaar taa jociigi, ja padomaa, ka saakumaa Daavids nemiileeja Liizu, vinjam pat nepatika vinja taa iisti.. vinjsh tur saaakumaa pasmietos laikam, ja vinjam paredzeetu taadas beigas :D

awww, bet tas tik miiilji, ka Liiza otrajaa daljaa gaidiis beerninju.. taadas lietas aizkustina :) bet tikai ne tajos seriaalos, kur jau saakumaa paliek staavoklii un blaa blaa.// jau apnika, bet sheit.. taa miiilji :)

missy написал(а):

Dievinu aNgeL Tavu ViB parakstu!!

Paldieees :) :) :) man arii vinjsh ljoti patiiik :)

0

72

Nu, tagad arī es beidzot noskatījos.  :D   Šī laikam ir labākā sērija visā seriālā. Tiešām izdevusies.
Un man likās, ka tas Sabrinas šeihs izskatā atgādina Rihardu... Laikam jau viņai tādi patīk.

0

73

ahaa... es arii domaaju, ka shii seerija ir vislabaakaa.. nu lai gan kopsh paarceela uz 15.30 neko daudz neredzeeju.. malacis, Ragana, ka arii noskatiijies ;)

0

74

aNgeL написал(а):

malacis, Ragana, ka arii noskatiijies

Man gribejās redzēt Dāvidu&Līzu laimīgus kopā.
Sākuma es šo seriālu skatījos, bet tur tikai Līziņa bija iemilējusies. Un kad arī Dāvids viņā iemilejās es neredzēju. Bet kad to uzzināju, tad nevarēju vien noticēt, jo tik ilgi viņš nepievērsa Līzai nekādas uzmanības.

0

75

ahaa.. saakumaa ilgi nepieveersa uzmaniiibu, tad uzskatiiija par draudzeni... un beigaas.. ah iemiileeeja :) :) :) shis staasts tieshaam dod daudz naakotnes ceriibu par miilestiiibu :)

0

76

aNgeL написал(а):

shis staasts tieshaam dod daudz naakotnes ceriibu par miilestiiibu

Aha,... Tāpēc jau arī patīk tik daudziem.  :D

0

77

Oj, un vēl kādu cerību... Es jau tā pēc dabas esmu romantiķe un sapņotāja... A pēc kā tāda vispār... Ooj, tās sērijas kad Dāvids saprata savu mīlestību, kad atzinās Lizai mīlestībā.. Un kad to atkārtoja tajā pastaigā, kamerā skatoties.. Vot tās arī bija fantastiskas sērijas!! Eh, lai kādas muļķības Dāvids sadarītu, kad viņš kļūst mīļs es viņam vienā mirklī visu piedodu..  :heart:

0

78

Es tāpat kā Albalonga - sākumā neizlaidu nevienu sēriju, to ļoti gaidīju, sarūgtinājos, kad beidzās sērija, bet vēlāk vispār pārstāju skatīties, jo to pārcēla. Man ļoti patika Timo un Kima, bet vēlāk vēl Hanna iemīlējas Timo, sākas juceklis, un viņi man apnika. Tāpēc skatījos tikai Dāvida, Marielas un Līzas dēļ... :)

0

79

rubi написал(а):

Man ļoti patika Timo un Kima, bet vēlāk vēl Hanna iemīlējas Timo, sākas juceklis

To es līdz galam tā arī nesapratu, pārstāju skatīties. Bet labs pāris bija Timo&Kima.

0

80

Paloma написал(а):

Ooj, tās sērijas kad Dāvids saprata savu mīlestību, kad atzinās Lizai mīlestībā.. Un kad to atkārtoja tajā pastaigā, kamerā skatoties.. Vot tās arī bija fantastiskas sērijas!!

ak Tuuu.. - veel atgaadini :P es tach to visu neredzeeju.. eh.. jaa, bet noteikti bij skaisti

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)