TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 81 страница 100 из 113

81

aNgeL написал(а):

ak Tuuu.. - veel atgaadini  es tach to visu neredzeeju.. eh.. jaa, bet noteikti bij skaisti

Eeeem.. jaa.. sorry :P Ah, bet tobrīd dievināju šo seriālu.. Tieši kad to redzēju. Pēc tam atkal nē.. nu man tā dīvaini - skatoties mīlēju, neskatoties bija vienalga redzu vai nē.. jocīgi kaut  kā.. Nu uz beigām vispār tā izbesīja ka gandrīz beidzu skatīties - vecajiem Zēdeliem mīlas intrigas, Liza ar roko, Dāvids ar savu brīvību.. Hugo traks.. :D

0

82

Ragana написал(а):

To es līdz galam tā arī nesapratu, pārstāju skatīties. Bet labs pāris bija Timo&Kima.

Man tāda ati problēma. Tā kā izlaidu daudz sēriju, vispār neko nevarēju saprast. Bet Timo un Kima man ļoti patika, bet vēlāk, redzot Hannas ciešanas, man kļuva viņas žēl... Diemžēl man nesanāca paskatīties Dāvida atzīšanu, bet pēdējo sēriju noskatījos no sākuma līdz galam. Man mute atveras, kad es ieraudzīju Līzu ar skaistiem zobiem, vēlāk bez brillēm, ar normālu frizūru un makeup... :)

0

83

rubi написал(а):

Man mute atveras, kad es ieraudzīju Līzu ar skaistiem zobiem, vēlāk bez brillēm, ar normālu frizūru un makeup...

Hi, tāpēc jau viņa visu seriālu staigāja kā putnubiedēklis saģerbusies un safrizējusies.
Lai beigās būtu tas efekts. Bet mani neiespaidoja, jo redzēju Neldeles bildes.
Bet vai tad Hanna vēl joprojām iemīlējusies Timo?

0

84

Nu  es Neldeles bildes neskatījos.. Un man patika, ka Liza pārvērtusies tik un tā palika Liza.. :) Es vienu Neldeles bildi redzēju, kur man viņa nemaz nepatik. Bet šeit viņa palika tā pati Liza - tikai skaistāka. :)

0

85

rubi написал(а):

Man ļoti patika Timo un Kima, bet vēlāk vēl Hanna iemīlējas Timo

Nu man tieši patika Hanna un Timo. Man tik ļoti bija viņas žēl, kad viņa saprata, ka viņai patīk Timo - bet izrādās viņas labākā draudzene un Timo ir sagājuši kopā... Un pēc tam, kad viņa jutās vainīga Kimas klātbūtnē un vēlāk lieka viņu - savu labāko draugu - vidū.  :wacko:
Bet Kima baigās palika ar Timo kopā???

0

86

danna написал(а):

Bet Kima baigās palika ar Timo kopā???

Nē, nepalika gan... A otrajā daļā Kimai tur daudz piedzīvojumi, bet tomēr viņai tur būs viens vecis - Paolo...

0

87

Mjā, man nepatika, ka šajā daļā nekas netika nokārtots ar visiem viņiem.. :/ Hannu, Kimu, Timo.. vēl citiem.. :/

0

88

patiesam zel,ka beidzas:(
jo sis bija pavisam savadaks nekaa visi meksikanu seriali...
un Liza beigas bija dikti smuka:)
visnotals labs serials

0

89

Nu tur varu piekrist, ka ne kā meksikāņu!! šis bija kā romantiska pasaka... Mīļs un romantisks. :) Un Liza jā - skaista!! Atkārtošos laikam, bet - man patīk ka viņa palika viņa pati, kad palika skaista! :) Aktrises parastajās bildēs es Lizu neredzu, bet pēdējā sērijā tā vēl bija Līza. :)

0

90

Paloma написал(а):

Atkārtošos laikam

Laikam gan :D bet es Tev pilniigi piekriitu. man ariii ljoti patiik, ka izmainoties vinja palika vinja pati, ne taa kaaa parasti telenovelees ;) Tas tieshaam ir fantastiski, mainiit sevi un palikt taadai pashai :)

0

91

Bija ļoooti jaukas beigas. Gribējās, lai Līza kļūtu par skaistuli nedaudz ātrāk, bet vispār, super! ;)  :biggrin2:

0

92

Nu tad vairs nebūtu tas efekts! :D un uz labo pusi viņa jau agrāk sāka mainīties - apģērbs, tad brilles jaunas (ak, kā man patika pirkšanas process :D )

0

93

Paloma написал(а):

ak, kā man patika pirkšanas process  )

Kuru es pratma neredzēju...  :/
Nu tā jau arī ir - neizskatās Līzas aktrise pēc Līzas. Bet beigās - tā pati Līza tik daudz, daudz reiz skaistāka. Ar savu līzīgo smaidu, kuru aktrises bildēs nesaredzu...  :/

0

94

danna написал(а):

Kuru es pratma neredzēju...

Nu bija tā, ka Līza gāja ar Roko un D;avidu pirkt jaunas brilles. Nu i viņa laiko, laiko. Viens rāda pirkstu uz aug;su - forši, otrs uz leju - garām. Un tā visu laiku, vienam patīk, otram nē un otrādi. Un tad bij šīs kas nevienam nepatika. Un Līza nopirka. :D Tikai tāpēc, ka abi bija vienisprātis.  :rofl:

danna написал(а):

Nu tā jau arī ir - neizskatās Līzas aktrise pēc Līzas. Bet beigās - tā pati Līza tik daudz, daudz reiz skaistāka. Ar savu līzīgo smaidu, kuru aktrises bildēs nesaredzu...

Ahaaaa!!! Līzīgais smaids - ļoti precīzi teikts!!! :) Tieši tas ir tas, ko aktrise kaut kā pazaudēja. :O Un man labāk patīk mīļā Līza. :D

0

95

Paloma написал(а):

Nu bija tā, ka Līza gāja ar Roko un D;avidu pirkt jaunas brilles. Nu i viņa laiko, laiko. Viens rāda pirkstu uz aug;su - forši, otrs uz leju - garām. Un tā visu laiku, vienam patīk, otram nē un otrādi. Un tad bij šīs kas nevienam nepatika. Un Līza nopirka.  Tikai tāpēc, ka abi bija vienisprātis.

Cik laba gan ir palaists garām skolas un pulciņu dēļ. Tāda škrobe...

Paloma написал(а):

Līzīgais smaids - ļoti precīzi teikts!!!  Tieši tas ir tas, ko aktrise kaut kā pazaudēja.

Diemžēl - jā. bet ko padarīsi, ja katrise grib un smaida citādāk. Nav vairs Līza...  :meklet:

0

96

Nu glavenais,ka pēdējā sērijā vēl bija Līza! :D
Mjā, žēl, ka tu to neredzēji.. :/ cik pateicīga es esmu savam videomagnetafonam!! :)

0

97

Paloma написал(а):

cik pateicīga es esmu savam videomagnetafonam!!

A, man tāda nemaz nav!!!  :haha:

0

98

Ai, jums vēl Līziņa topā... A es lauku trimdā kopā ar senci sāku aktīvi Puškarovu skatīties un iepatikās... :rofl:

0

99

Xe, nez, moš arī laukos no garlaicības to sākšu skatīties kā pagajšgad sāku Līziņu skatīties.  :D Bet jau laikam interesantākasi garāmcik no aNgeL dzirdēju. :D

0

100

nē, ir ir interesanti. Vakardienas sērijās pavadīja kopā pirmo nakti... :heart:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)