TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)


Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)

Сообщений 101 страница 113 из 113

101

Vot to es ar vakar redzēju. Un, ja godīgi, biju šokā. Un par Katjas pirmo vīrieti brīnījos ne mazāk par Andreju(ja ne vairāk).
Nezinu, es jau tikai 2-3 sērijas skatījos gandrīz no sākuma un gandrīz līdz beigām, bet nepatīk man Katjas un Andreja attiecības. Tad jau labāk Līza un Dāvids.

0

102

hihi... nu jā - gaume. A man atkal manu krievu pusdvēseli atmodināja šis seriāls un pēc ilga laika mums ar senci vismaz ir par ko parunāt... Mēs abi smejamies un parodējam Milko... Sen tā mums ar senci nav bijis... :D

0

103

albalonga написал(а):

Vakardienas sērijās pavadīja kopā pirmo nakti...

Nu es par to arī runāju. :D Bet nu nespēj uto iedomāties.. ka kas tāds notiek.. :D Nu man šie aktieri nepatīk pārāk.. Antipenko vispār pēc izskata nepatīk, nepatīk kā tēlo, viņa Andrejs.. Vienīgais, kas man tur patīk ir Romāns.  :rofl:  Nu bet varbūt tiešām laukos sākšusaktīties un palisk interesanti. Lai gan neesmu pārliecināta. ;)

0

104

hah, man tajā seriālā arī vienīgais Romāns patīk.  :D

0

105

es taa.. jociigi skatos sho seriaalu - par Katju.. gimene skataas pa TV3+ nu un es dazkaart skatiijos.. aizbraucu tagad uz laukiem sheit pa TV3 skatos to ko nebiju redzeejusi pa TV3+ un tajaa pat laikaa esu redzeejusi taalaakaas seerijas :D tapec taa arii skatos - tuvaakas seerijas, taalaakas, tad atkal otraadii.. bet man arii patiiik shis seriaals :D :D un Romaans jau man ar visvairaak- super varonis, lai gan paaraak nezeeliigs pret Katju..

0

106

aNgeL написал(а):

tapec taa arii skatos - tuvaakas seerijas, taalaakas, tad atkal otraadii.

Es arī skatos šo serjālu pa TV3+, bet jau ilgu laiku ziņkārības mākta lādēju no DC++ dažas sērijas uz priekšu, bet man sanāk diezgan jauktā secībā- 125 , 147, 199. . . .  :D
Esmu redzējusi arī pēdējo sēriju(200). Nedaudz vīlos, jo gaidiju ko vairāk. . . .   :/

0

107

Lisa написал(а):

Esmu redzējusi arī pēdējo sēriju(200). Nedaudz vīlos, jo gaidiju ko vairāk. .

Tieshi 200 seerijas? :D hmm..nju man nav ne jausmas kas peedeejaa ir, droshivien happy end jaabuut ;) a pagaidaam ~ kuru seeriju raada peec skaita?

0

108

Šodien pa TV3+ būs 112.sērija. . . tā kā vēl ilgi. . . . .

0

109

Xi, nu es tikko sāku skatīties tā kārtīgāk, bet sajusmināties vēl nesajūsminos. :P

0

110

Es ar sāku skatīties un tagad man jau patīk. Katja beidzot uzzināja patiesību, sāka rīkoties.
Ļoti patīk Romāns un Milko arī ir neatkārtojams. :D
Nesen bija epizode, kur Andrejs ar Maļinovski vārtījās pa galdu un rakstīja kartiņas...  :rofl:
Un vēl, kad Koļa ākstījās ar mašīnu un Andrejs viņu vēroja...  :rofl:

0

111

Oj, jā labas epizoses...

"Katjeņka, devočka maja, ne užeļi on lučše menja..." - dievinu kā Andrejs to pateica... :D  Un šodien arī labi momenti restorānā... Un tad kā Katja izmeta kartiņu miskastē un miskasti noslēpa... :rofl:

0

112

Jāaaa. . . .skatoties tādas epizodes nevar nesmieties. . .  . . :rofl:

0

113

albalonga написал(а):

Un šodien arī labi momenti restorānā...

Jā, Katja tik pasūta visādus langustus un kaviāru, a Andrejam kamoss neiet mutē. Nabadziņš. Un tas oficiants arī dabūja brīnīties.
Un par to miskasti-vispār super. Un ar tādu naivu sejiņu. :D
Vēl biju šokā par to sievieti, kas stāvokli jau 5. mēnesi un to nezināja.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mīla lielā pilsētā /Verliebt in Berlin (Vācija,2005-2006)