TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Hi My Sweetheart - Taivānas (2009)


Hi My Sweetheart - Taivānas (2009)

Сообщений 41 страница 44 из 44

41

bumerbmw написал(а):

pašās beigās viņš atkal kļuva par sēņgalvu!

ko? :D kāpēc? :D kā viņš varēja mani tā pievilt  :( :D

0

42

Marlena Favela написал(а):

ko? :D kāpēc? :D kā viņš varēja mani tā pievilt  :( :D

ai tur bija viens tizlums ar to visu, līdz ar to man tas īpaši nepatika, bet nu ko lai dara!
Noskaties un tad arī zināsi kas un kā! :D

0

43

bumerbmw написал(а):

ai tur bija viens tizlums ar to visu, līdz ar to man tas īpaši nepatika, bet nu ko lai dara!
Noskaties un tad arī zināsi kas un kā! :D

Gan jau man tas arī nepatiks :D
Bet nu noteikti noskatīšos tik un tā  :jumping:  :yep:

0

44

Noskatījos, jo pēc "Corner with Love" ļoti iepatikās Show Luo  :love:
Nu sižets dikti jauks. Šovs mīļums. Rainija - sieviešu Amona variants LOL Īstenībā šis pēc Maika ļāva ilgoties :( Vienīgais, kas man bik negāja kopā bij tas, ka viņš beigās palika Da Lung izskatā. Lai gan Rainijas varone viņā iemīlējās kā Da Lung, bet beigās viņa mīlēja viņu, nevis izdomātu identitāti - visu viņu. Manā izpratnē arī Xue Hai pa gadiem tomēr bij izmainījies un lai gan viņā joprojām bija Da Lung puse, tomēr Xue Hai bija viņa īstais ES kas pa gadiem izveidojās. Līdz ar to man beigas kkā ne visai šai ziņā. Manā galvā Xue Hai kaut kādā ziņā nomira tai ugunsgrēkā. Arī viņa darbs - kamoon, man nav aizspriedumu, bet tai pasaulē imidžam tomēr liela nozīme. Līdz ar to - ok, man patika, ka beigās autori vēlējās parādīt to, ka ārējam izskatam nav nozīmes. Tas smuki, bet bišen nereāli tām aprindām, kur Xue Hai apgrozās...

All in all - Šovam ir nereāls talants! Viņš te veselas 3 lomas spēlēja :D Da Lung->Xue Hai->Da Lung + Xue Hai

Отредактировано cravey (29.11.2011 23:16)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Hi My Sweetheart - Taivānas (2009)