TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Boys Before Flowers - Korejas (2009)


Boys Before Flowers - Korejas (2009)

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

Tā kā esmu liela HYD fane, noskatījos arī šo variantu un, jāsaka, man tā ļoti patika, vnk dievīga drāma. ^_^ Tā man patīk arī pāris personīgu iemeslu dēļ, kas uzreiz skatīšanos padara mīļāku un interesantāku. Un jā, Kim Hyun Jun ir vnk burvīgs Korejiešu smukulītis. ^_^ Kopš šīs drāmas noskatīšanas fanoju par ss501 ^_^

0

22

Amira написал(а):

Tā kā esmu liela HYD fane, noskatījos arī šo variantu un, jāsaka, man tā ļoti patika, vnk dievīga drāma. ^_^ Tā man patīk arī pāris personīgu iemeslu dēļ, kas uzreiz skatīšanos padara mīļāku un interesantāku. Un jā, Kim Hyun Jun ir vnk burvīgs Korejiešu smukulītis. ^_^ Kopš šīs drāmas noskatīšanas fanoju par ss501 ^_^

ja godīgi arī es neatceros vai šīs drāmas vai arī citu iemeslu dēļ fanoju par SS501 man jau ir gandrīz visi albūmi nokačāti! :D
Nu jā es arī esmu fane HYD un līdz ar to esmu noskatījusies visas versijas, kas pieejamas un šī ir ļoti labi izdevusies! :D
Un kādi ta ir personiskie iemesli?

0

23

ši drāma ir mana jauna apsestiiba,kaut gan no sakuma skatijos ar šaubām.man patik lieliski aktieri :love:
Jan Di beigas palieek kopā ar Joon Pyo?

Отредактировано PhantomGirl (27.01.2010 15:42)

0

24

PhantomGirl написал(а):

no sakuma skatijos ar šaubām

kapēc tā?

PhantomGirl написал(а):

Jan Di beigas palieek kopā ar Joon Pyo?

Nu ja tev to pateiktu, tas nebūtu interesanti! :D

0

25

ja godīgi arī es neatceros vai šīs drāmas vai arī citu iemeslu dēļ fanoju par SS501 man jau ir gandrīz visi albūmi nokačāti!

Omh omh omh! Tu fano par SS501? Kur ņem dziesmas? Padalīsies, lūdzu? Man ir tikai pāris viņu dziesmas, bet es gribu visas... vai vismaz jo vairāk jo labāk! Jo kopš BBF man ļoti patīk Kin Hjun Joong, kas tēloja JiHoo šajā drāmā, ja nemaldos.

Отредактировано Amira (28.01.2010 20:32)

0

26

Man dēļ šis drāmas iepatikās un es vispār uzzināju par tādu grupu kā SS501 :D
Man no viēniem ir ļoti daudz albūmu, man liekas nokačāju visu kas bija pieejams, tikai neatceros kur! :D
Laikam pārsvarā skatījos ampedasia.com bet goda vārds neatceros tas bija jau krietnu laivci'mu atpakaļ!
Es dievinu viņu video dažus! :D Smieklīgi! :D
Man arī patīk Lee Min Ho dziesmas, bet diemžēl viņa otro dziesmu vai pirmo neesmu tā arī noklausījusies, kaut arī man kompī ir bet viņa dziesma extreme ir forša! :D
Tu tač teici ka tev gandrīz visi albūmi nokačāti, kā tev var būt tikai dažas dziesmas?
Nu ja tev vaig es protams varu padalīties ar to kas man ir! :D

0

27

bumerbmw написал(а):

kapēc tā?

Jau pasen kad pirmo reizi izlasiju bbf aprakstu nelikās nekas ipaš,tāpēc sāku skatīties it started with a kiss.Nesen pabeidzu,un meklēju ko jaunu varētu skatities un tā kā mysoju.com bbf  bija visvairāk skatitākā drāma nolēmu ka vismaz pirmā sērija jāpalūko,un ļoti iepatikās.

bumerbmw написал(а):

Nu ja tev to pateiktu, tas nebūtu interesanti! :D

nja :D bet es ceru ka paliks kopā,mans miļākais pāris drāmā.

Amira написал(а):

Kopš šīs drāmas noskatīšanas fanoju par ss501 ^_^

es arī,kaut gan par manu iemīļotāko grupu kļuvuši DBSK puiši.Kāds nezina kādu adresi kur var noklausities āzijas mūzikas albumus vai dziesmas? :whistle:

Отредактировано PhantomGirl (29.01.2010 00:11)

0

28

PhantomGirl написал(а):

es arī,kaut gan par manu iemīļotāko grupu kļuvuši DBSK puiši.Kāds nezina kādu adresi kur var noklausities āzijas mūzikas albumus vai dziesmas? :whistle:

noklausīties es nezinu (man liekas) bet man bija kaut kur ja nemaldos adreses, lai nokačātu dbsk albūmus! :D Viņi man arī patīk it īpaši viņu pēdējais albūmā ir daudzas dziesm, ko vienkārīs dievinu! :D

PhantomGirl написал(а):

nja :D bet es ceru ka paliks kopā,mans miļākais pāris drāmā.

:D:D:D

PhantomGirl написал(а):

Jau pasen kad pirmo reizi izlasiju bbf aprakstu nelikās nekas ipaš,tāpēc sāku skatīties it started with a kiss.Nesen pabeidzu,un meklēju ko jaunu varētu skatities un tā kā mysoju.com bbf  bija visvairāk skatitākā drāma nolēmu ka vismaz pirmā sērija jāpalūko,un ļoti iepatikās.

traki ar tevi! :D a tu noskatījies turpinājumu It Started with a kiss?

0

29

bumerbmw написал(а):

a tu noskatījies turpinājumu It Started with a kiss?

jā,un ja nemaldos tad būs arī it started with a kiss 3-the last kiss.Bet varbūt arī ne,es īsti nezinu :love: ko tu tagad skaties?

bumerbmw написал(а):

Viņi man arī patīk it īpaši viņu pēdējais albūmā ir daudzas dziesm, ko vienkārīs dievinu! :D

Es ar,vispar del dramam iepatikusies šada veida muzika ^^

Отредактировано PhantomGirl (30.01.2010 23:43)

0

30

PhantomGirl написал(а):

jā,un ja nemaldos tad būs arī it started with a kiss 3-the last kiss.Bet varbūt arī ne,es īsti nezinu

es ar biju dzirdējusi par šādām baumām un gribētu, lai būtu vēl! Jācer ka patiešām uztaisīs!

PhantomGirl написал(а):

ko tu tagad skaties?

īstenībā es pašlaik neko neskatos no āzijas, nez bet sekoju līdzi Autumns concerto, pašlaik izgājusi laikam bija 16 sērija un gribas ātrāk nobeigumu, lai varu turpināt skatīties visu no v ietas, kur beidzu! :D
es vēl plānoju noskatīties Hi my sweatheart, ceru ka pareizi atcerējos nosaukumu, tā ir laba, bet pātraucu skatīties jo nebija liaka, tad vēl drīz sāksies Down with love ar Jerry Yan un Ella galvenajās lomās, to es gribu skatīties, un ir vēl dažas kuras iet vai vēl būs ko gribu redzēt! :D

PhantomGirl написал(а):

Es ar,vispar del dramam iepatikusies šada veida muzika ^^

man ar pārsvarā dēļ drāmām iepatikās D:

0

31

bumerbmw написал(а):

Tu tač teici ka tev gandrīz visi albūmi nokačāti, kā tev var būt tikai dažas dziesmas?
Nu ja tev vaig es protams varu padalīties ar to kas man ir!

Tagad tikai dažas saglabājušās, jo cieto disku nācās visu iztīrīt, es ļoti daudz mūzikas pazaudēju vīrusa rezultātā :(

Pameklēšu tevis dotajā adresē, paldies ^_^

0

32

Amira написал(а):

Pameklēšu tevis dotajā adresē, paldies ^_^

nu ja tu tur neatrodi saki, es pameklēšu tās dziesmas un varu gan jau arī ielādēt kaut kur tos albūmus kas man ir!

0

33

bumerbmw написал(а):

es vēl plānoju noskatīties Hi my sweatheart

cik daudz dramu vel tavā sarakstā.es arī jo gribu redzēt Rainiju,kur tie laiki kopš devil beside you. :D

bumerbmw написал(а):

drīz sāksies Down with love ar Jerry Yan un Ella

šādu gan nezinu,aktierus ar ne,laba?

0

34

PhantomGirl написал(а):

šādu gan nezinu,aktierus ar ne,laba?

izrādās jau pirmā sērija ir izgājusi!
aktieri labi! Abi ir arī dziedātāji! Jerry spēlēja taivānas HYD versijā galveno varoni!
MAn viņš patīk, bet esmu dzirdējusi ka viņam ir slikts raksturs.
Ella arī ir foršaman patika  viņas drāma THE ROSE, bet tā ir veca(diezgan)! :D

PhantomGirl написал(а):

es arī jo gribu redzēt Rainiju,kur tie laiki kopš devil beside you. :D

izrādās ka pēdējā sērija jau ir izgājusi, bet nu es pagaidīšu, kad vaŗēsu nolādēt visas sērijas ko neesmu redzējusi, un tad skatīšos! :D

PhantomGirl написал(а):

cik daudz dramu vel tavā sarakstā.

ja godīgi es nezinu, bet kad man būs brīvāks pārskatīšu ko gribu redzēt un kas noteikti ir jāredz! :D

0

35

bumerbmw написал(а):

esmu dzirdējusi ka viņam ir slikts raksturs.

varu iedomāties :D ,bet nu galvenais ka labi tēlo

bumerbmw написал(а):

man patika  viņas drāma THE ROSE, bet tā ir veca(diezgan)!

neesmu redzējusi,bet viņā starp lomas varoņiem bija Joe cheng ar gariem matiem :love:  :D

bumerbmw написал(а):

izrādās ka pēdējā sērija jau ir izgājusi

man visu laik likās ka vēl tikai sākuma sērijas laiž,paskatījos ka HMS ir  tikai 15 sērijas,ātri skatāma.

0

36

PhantomGirl написал(а):

neesmu redzējusi,bet viņā starp lomas varoņiem bija Joe cheng ar gariem matiem :love:  :D

oo jā!
es tā rēcu par Joe lomu tur un kaut kur bija intervija laikam ar Joe Ethanu un Maiku, kur uzdeva jautājumu par to, kuram ko visvairāk ir paticis skūpstīt drāmā un tur bija rēkšana, ka Joe vislabāk paticis skūpstīt The Rose drāmā galveno varoni (vīrireti) nu tur es rēcu. Tā The rose vispār diezgan interesanta un nedaudz arī sarežģīti saprotama! :D bet bija laba! man joproām ik palaikam patīk paskatīties!

PhantomGirl написал(а):

man visu laik likās ka vēl tikai sākuma sērijas laiž,paskatījos ka HMS ir  tikai 15 sērijas,ātri skatāma.

15? man likās, ka 14 bet nu jā ātri gan skatāma, bet nu nez esmu pagaidām stabili redzējusi pirmās 4 un man patīk jauka un drīz sāksies īstā drāmas daļa! :D

0

37

bumerbmw написал(а):

Joe vislabāk paticis skūpstīt The Rose drāmā galveno varoni (vīrireti) nu tur es rēcu.

laikam garie mati to būs ietekmējuši :D
man rēka nāk par joe :D 

bumerbmw написал(а):

15? man likās, ka 14

ir ir 14,nez kāpēc man likās ka 15,nup vēl mazāk ^^

Отредактировано PhantomGirl (15.02.2010 18:07)

0

38

PhantomGirl написал(а):

laikam garie mati to būs ietekmējuši :D
man rēka nāk par joe :D

nez bet tur patiešām varēja kārtīgi par Joe ierēkt! :D

PhantomGirl написал(а):

ir ir 14,nez kāpēc man likās ka 15,nup vēl mazāk ^^

aha! beidzot noskatījos bet tā virspusēji! sākums bija labs, bet beigās man vismaz kaut kas pietrūka! :D

0

39

Noskatījos pirmās 2 sērijas un sapratu to, ka fanoju nevis par galveno pāri, bet gan par Yoon Ji Hoo & Geum Jan Di  :flirt: Un, kad izlasīju, ka viņa paliek kopā ar to "tjipa" galveno džeku, nu jā, maigi sakot, tas mani saskumdināja  :'( F**k  :'( Ehh, labi, ka ir Mischivious kiss, kur Kimam ir galvenā loma  ^^ :love:

0

40

cravey написал(а):

Ehh, labi, ka ir Mischivious kiss, kur Kimam ir galvenā loma  ^^ :love:

tas gan! es jau k'adu laici'nu biju gaidījusi, kad tad viņam izies nākamā drāma.
Vispār ir jautra lieta tāda, ka pēc BBF iznākšanas vairāk jaunus kontraktus tieši piedāvāja Kimam, ne galvenajam varoņu pārim!

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Boys Before Flowers - Korejas (2009)