TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Boys Before Flowers - Korejas (2009)


Boys Before Flowers - Korejas (2009)

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

bumerbmw написал(а):

Vispār ir jautra lieta tāda, ka pēc BBF iznākšanas vairāk jaunus kontraktus tieši piedāvāja Kimam, ne galvenajam varoņu pārim!

Domāju gan :D Pēc viņa saņemtajām balvam to ar ļoti labi var noprast :D

0

42

cravey написал(а):

Domāju gan :D Pēc viņa saņemtajām balvam to ar ļoti labi var noprast :D

:D Līdz ar to ir cērības viņu vēl redzēt drāmās!

0

43

bumerbmw написал(а):

Līdz ar to ir cērības viņu vēl redzēt drāmās!

:playful:

0

44

Skatos 3. sēriju. Bāc, cik skaists moments, kur viņa viņam pirkstu pārsēja  :love: Es nevaru, viņu abu ainas man šķiet tik emocionālas  :'( , nezinu vai galvenais pāris ar laiku pārsitīs pušu šīs emocijas.

0

45

Va vellos, noskatījos līdz kkādai padsmitai sērijai un pārtraucu. Pat Min Ho dēļ nevaru noskatīties :( Man tomēr joprojām kā pāris daudz mīļāks ir JD un JH  :'( Manā izpratnē reāli sajāts tas trijstūris, jo nu kamoon, pat beigās JD sauc JH par viņas soulmate. Un viss tas kā viņš viņu atbalsta, ak, es nevaru  :'( Noskatījos momentus no pēdējās sērijas, zinu kā beidzas, bet visu seriālu tā arī nevaru noskatīties. Pārāk spēcīgas jūtas un ķīmija starp JD un JH. Man viņi ir galvenais pāris, kas nepaliek kopā  :'(

0

Похожие темы


Вы здесь » TelenovelesLV » Āzijas kino un TV » Boys Before Flowers - Korejas (2009)