TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Žurnāls 'UgunsGrēks'


Žurnāls 'UgunsGrēks'

Сообщений 21 страница 26 из 26

21

Ou, interesanti bija šo to palasīt un paskatīties. ;)

Paldiešuk!  ^^

0

22

Norkys написал(а):

vispār es ļoti gribu es teātri, bet nesanāk

The same problem! :(

PAULINA написал(а):

Paldiešuk!

Nav pa ko! ;)

0

23

Liels paldies,ka ievietoji šos materiālus,jo man arī diemžēl neiznāca šo žurnālu iegādāties,jo pastā-mūsu pagastā tā ir vienīgā vieta kur var nopirkt presi,žurnālu izpirka jau tajā pašā dienā,kad tas parādījās pārdošanā.Es cenšos noskatīties katru sēriju,vienmēr ir par ko aizdomāties,ļoti reti ir tāda epizode,kas šķiet nevietā vai arī atstāj vienaldzīgu,tāpat patīk, ka gandrīz katram personāžam ir savs dzīvesstāsts,katrs savā ziņā ir īpašs,visi ir ļoti cilvēcīgi nevis pārspīlēti ''pareizi''.

0

24

Nav par ko un prieks, ka vēl kādam noderēja! :)

+1

25

jaaaa sis forsais zurnaalins man arii maajaas uz galda gozeejaas,bet tik un taa forsi,ka ieliki! :love:
P.S. atceries es tev devu kaudziiti zhurnaalu jau kadu laicinu atpakal,varbut tos kkadiigi ieliec,nekas,ka varbut paveci,bet tik un taa interesanti kautvai tas bildes..  :whistle:  :rolleyes:

0

26

Adrianna написал(а):

P.S. atceries es tev devu kaudziiti zhurnaalu jau kadu laicinu atpakal,varbut tos kkadiigi ieliec,nekas,ka varbut paveci,bet tik un taa interesanti kautvai tas bildes..

Jap, jap! :) Es apsolos brīvdienās saskenēt.. ^^

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » Žurnāls 'UgunsGrēks'