TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunā telenovelē


Fernando Colunga jaunā telenovelē

Сообщений 1 страница 20 из 50

1

FERNANDO COLUNGA SERA EL PROTAGONISTA DE LA NOVELA LA DUEÑA DE TU AMOR.. Se acaba de confirmar hace pocos minutos que el protagonista de La dueña es
Fernando Colunga..La noticia acaba de salir de la oficina de..Nicandro Diaz..Ya es oficial en la empresa, antes solo eran rumores..Sobre la mujer..no hay nada definido..

Tas būs telenoveles La duena rīmeiks
http://www.esmas.com/galeria/fotos/2007/12/200720124391198173879.jpg

0

2

oho, wow. Man tā La Duena patika.

0

3

Ooo super!!!  :shine:

Un tak La duena.  :love:  juppī.

0

4

Lai gan ''Saimnieci'' rādīja pirms vairākiem gadiem,joprojām šo seriālu labi atceros,nelaidu garām nevienu sēriju,ko gan Fernando Kolunga tēlos,vai Hosē Mariju,to pašu lomu,ko atveidoja Fransisko Gatorno,jo grūti iedomāties Fernando kādā no otrā plāna lomām,interesanti,kura aktrise tēlos titullomu?

0

5

Terēze написал(а):

ko gan Fernando Kolunga tēlos,vai Hosē Mariju,to pašu lomu,ko atveidoja Fransisko Gatorno,

Es ļoti ceru!!!!!!!  :love:  viņam šī loma dikti piestāvētu.  :love:

0

6

Nebiju skatījusies šo seriāl, bet dzirdēts ir bieži. Galvenais jau ir prieks, ka Kolunga piedalīsies telenovelē :)

0

7

Terēze написал(а):

ko gan Fernando Kolunga tēlos,vai Hosē Mariju,to pašu lomu,ko atveidoja Fransisko Gatorno,jo grūti iedomāties Fernando kādā no otrā plāna lomām,interesanti,kura aktrise tēlos titullomu?

Tekstā, kuru ievietoju ir rakstīts, ka viņš tēlos galveno lomu :)

aNgeL написал(а):

Nebiju skatījusies šo seriāl, bet dzirdēts ir bieži. Galvenais jau ir prieks, ka Kolunga piedalīsies telenovelē :)

Tas gan :) Baigais prieks.
Es vēl gribētu kādu vēsturisku seriālu.

albalonga написал(а):

oho, wow. Man tā La Duena patika.

PAULINA написал(а):

Es ļoti ceru!!!!!!!  :love:  viņam šī loma dikti piestāvētu.  :love:

Telenoveli neesmu redzējusi pilnībā, bet manuprāt loma piestāvētu ļoti. Vispār nav  tādas lomas, kuru Fernando būtu slikti nospēlējis. Manuprāt viņš vienm'\er tēlo ar maximālu atdevi.

0

8

mmaarriiaa написал(а):

Es vēl gribētu kādu vēsturisku seriālu.

Me too.  :love:

mmaarriiaa написал(а):

Vispār nav  tādas lomas, kuru Fernando būtu slikti nospēlējis. Manuprāt viņš vienm'\er tēlo ar maximālu atdevi.

Jā, tas vien pierāda, kas par aktieri viņš ir.  :love:

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Es vēl gribētu kādu vēsturisku seriālu.

ak, jāa.. Viņam vēsturiskās lomas ir vienkārši kūstošās..

0

10

oo, burvīgi, ka viņš vēl kkur filmēsies!!! To seriālu gan nezinu, bet Kolunga vien nozīmē kko labu. :D
ak, un vēsturiskās telenoveles ir vnk sapnis - tādas varētu vēl un vēl un vēl ar viņa piedalīšanos :love:

0

11

Es nesaprotu spāņu valodu,tāpēc tā jautāju,piekrītu,ka Fernando Kolunga ir no tiem aktieriem,kurš sevi lomai atdod visu, tie seriālu veidotāji,kuri Fernando uzaicina filmēties,vienmēr trāpa mērķī,jo veiksmīga aktieru izvēle ir viens no seriālu veiksmes pamatiem,it sevišķi galveno lomu tēlotāji,es nešaubos,ka arī Hosē Marijas lomā,ja vien protams šo varoni seriāla veidotāji''nenokristīs'' citā vārdā,Fernando Kolunga būs izcils,jo Hosē Marija ir viens no visveiksmīgāk izveidotajiem vīriešu tēliem,kādi vien seriālos redzēti,it sevišķi tajos seriālos,kuru darbība norisinās mūsdienās,jo diemžēl ir pierasts,ka mūsdienu seriālos ar ļoti retiem izņēmumiem,galvenie varoņi(es konkrēti domāju-vīriešus) ir gļēvi un neuzņēmīgi,drīzāk ir vieglāk nosaukt tos seriālus,kuros galvenais varonis ir vīrišķīgs un neatlaidīgs cīnītājs uz kura stipro plecu sieviete vienmēr var paļauties un zināt,ka mīļotais vīrietis būs līdzās un aizsargās lai kas arī notiktu,nekā tos, kur galvenie varoņi ir vāja rakstura un gļēvi vīrieši,kuri burtiski raud par katru sīkumu.

0

12

Lasīju, ka galvenā varone varētu būt Silvija Navarro vai Lucero.

0

13

Tas būtu interesanti,ja galvenajai lomai apstiprinātu kādu no šīm aktrisēm,jo tā būtu pirmā reize,kad kādā seriālā Fernando Kolungas atveidotā varoņa mūža mīlestību spēlētu tāda aktrise,kura ir jau ir kādā agrāk uzņemtā seriālā tēlojusi Fernando varoņa mīļoto sievieti,varbūt,ka es kļūdos un tāds gadījums jau ir bijis,bet vismaz tajos seriālos ar Fernando Kolungas piedalīšanos kuri ir rādīti Latvijā,viņa personāža iemīļoto katrreiz ir tēlojusi cita aktrise.

0

14

Oo, ar Silviju? Es neesmu (vēl) redzējusi Manana es para siempre, bet skatoties Herederu es dikti sagribēju viņu ar Kolungu redzēt :love:
Bet jā, interesanti, ka kandidātes tādas, ar kurām kopā jau ir tēlojis galvenās lomas! Viņiem aktieru trūkums vai kā? :D

0

15

Es vienā saitā lasīju, ka uz galveno lomu cer Gabriela Spanika, Grētela Valdez, Dominika Paletta un Monika Sančesa.. Interesanti, kam ticēt? :D

0

16

oj, nē, gaby, piedod, bet tikai ne Spaniku!! :S viņi jau bija Krāpniecē, un tur viņa bija vēl ok, bet kā tagad mainījusies, nu nēēē...
Grētela Valdez? Dzirdēta, bet īpaši nepazīstu :D
Dominika Paletta gan skan labi! ^^
Monika Sančesa... nezinu :D nu, vismaz pēc vārda

0

17

Paloma написал(а):

Grētela Valdez? Dzirdēta, bet īpaši nepazīstu

Dumpīgais eņģelis? Angel Rebelde? Lusija..? :D

0

18

ak, viņa, ok, aptuveni skaidrs. Bet to seriālu es neskatījos :D

0

19

Dievinu Fernando Kolungu, it īpaši Kaislībās :love:  :rolleyes:
A tā filma būs par seniem laikiem? :question:

0

20

Paloma написал(а):

Monika Sančesa...

Taurenītis Apuesta por un amor. viņa starp citu derētu lomai. Galvenajai varonei jābūt ļoti stipria, stingrai, bargai, nesalaužamai - vismaz ārēji.

Raijanona написал(а):

A tā filma būs par seniem laikiem?

nu La Duena nebija. Tā ir rančo novele ar zirgiem. Galvenā varona, līgavaiņa piekrāpta, ir pārvākusies uz rančo. Viņas vecāki jau sen miruši un viņa ir bagāta mantiniece. Vioņai ir tikai tante un māsīca un tieši ar māsīcu līgavainis viņu piekrāpa. Viņa tajos laukos ir lielākā rančo īpašniece un boss str''adniekiem. Viņu sauc par čūsku un par saimnieci. Bet visi vīrieši viņu iekāro, sievietes savukārt aprunā, jo skaudīgas. Baznīcā ar viņa neiet. Un tad kaimiņu rančo pēc gadiem atgriežas dēls - tā bija ja nemaldos. Un tur ir strīdi par zemi uc. Galvenā varone spēlēja saksofonu - mēdza viena pati klusumā pie ūdenskrituma spēlēt - baigi skaisti izskatījās.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Fernando Colunga jaunā telenovelē