TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera


Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera

Сообщений 1 страница 20 из 86

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=q8ewdSXuRBU[/youtube]

0

2

wow. Mjam, nu skumji, ka tā... :( bet grūti jau ir, ja tāds darbs abiem, ka katrs savā valstī... :/

0

3

Man arī ļoti skumji, ka atkal škiršanās..un vēl meitiņa pa vidu. Kāzās jau Gabija tik laimīga izskatījās

Отредактировано aNgeL (16.01.2010 12:16)

0

4

nūūūū, es protams teikšu, ka man skumji un tā, bet.... Vot tikai nesakiet, ka es sito neparedzēju. Un lai kā Gabija noliegtu - bija viņai kas ar Jencarlosu un iespejams joprojām ir.  Un man vienmēr bija ta, ka es paredzēju, ka viņa reiz izšķirsies ar Cristobalu. Iemīlējās viņa, kad Cristo nebija nekāda praktiski sakara ar televīziju, viņš strādāja par advokātu. Viņa viņu ieveda šajā vidē. Un protams līdz ar slavu sakas nesaskaņas. Un tas, ka viņš izvelējās vairs nebūt viņai visu laiku blakus, bet gan izvelejās karjeru Meksikā - nu varēja just. es skatījos video, kur Gabija apciemoja Cristo Meksikā, Pobre Diabla uzņemšanas laukuma un tur pat vareja just kaut kādu tādu saspringumu, ka nav viss labi. Nu jā - žēl, bet es ticu, ka viņi paliks draugi, jo Orianu abi mīl ļoti. Labāk tā, neka palikt kopā tik bērna dēļ.

0

5

albalonga написал(а):

Nu jā - žēl, bet es ticu, ka viņi paliks draugi, jo Orianu abi mīl ļoti. Labāk tā, neka palikt kopā tik bērna dēļ.

nu jā, protams, ka labāk šķirties, bet tas nemaina to, ka skumji , kad ir šķiršanās.
Patiešām kaut kā ir tā, cik novērots, ka attālums ir pietiekams šķērslis 2 cilvēku jūtām..daudzi škiras šī iemesla dēļ..žel.

0

6

žēl :(

0

7

Gabija pagaidām intervijas nesniedz un izvairās no preses. Publicits apliecināja, ka problēmas bijušas jau ilgu laiku, praktiski visu 2009 otro pusi un abi centušies glābt laulību tieši Orianas dēļ. Bet nekā. Gabija tagad pilnībā pārceļas uz dzīvi Maiami, jo grib, lai Oriana uzaug Maiami un Kristobals savukārt turpinās karjeru Meksikā un Venecuēlā.

0

8

Mja...visvairāk jācieš vienalga nevainīgajam - bērnam.

0

9

Nu bet labāk jau tā, nevis ka vecāki sliktās attiecībās kopā dzīvotu... Varbūt Gabija atradīs kādu sev, īsto, un tad jau arī meitiņai kā īsta ģimene būtu.. :) Lai gan man liekas, ka slavenībām vēl daudz sarežģītāk kā parastajiem cilvēkiem ir ko nopietnu un ilglaicīgu izveidot... :/

0

10

Paloma написал(а):

Nu bet labāk jau tā, nevis ka vecāki sliktās attiecībās kopā dzīvotu

nē, nu protams, ka jāa..wnk vienalga...skumji par bērnu.

0

11

Gaby Espino se separa de su esposo. La protagonista de la telenovela ‘Más sabe el Diablo’ y el protagonista de la telenovela ‘Pobre Diabla’ decidieron ponerle punto final a su matrimonio; y niegan que sea por Jencarlos Canela.
Luego de más de dos años de casados, Gaby Espino y Cristóbal Lander decidieron ponerle punto final a su matrimonio. Por el bienestar de su hija Oriana, mantendrán una buena relación.
Una fuente cercana a la pareja reveló que la decisión de separarse fue de común acuerdo y que, a pesar del difícil momento por el que están pasando, ambos se encuentran tranquilos. "Ellos intentaron salvar su relación, pero al final tomaron la determinación por el bien de ambos", comentó la fuente, quien agregó que una de las razones que los llevó a decir adiós fue la distancia y las diferencias en sus agendas. Y aunque supimos que en verdad la crisis de la pareja lleva tiempo, ambos habrían intentado salvar su matrimonio, no solo por la bonita historia de amor que vivieron, sino por permitirle a la pequeña Oriana crecer dentro de una familia unida.
Oriana, la primera hija de la actriz nació el 9 de julio en Caracas, Venezuela. Mientras Espino grababa en Miami la telenovela ‘Más sabe el Diablo’ (de Telemundo), su esposo se encontraba en México protagonizando ‘Pobre Diabla’ (de TV Azteca) y al parecer fue eso lo que enfrió su matrimonio.
Aunque la fuente negó que la separación se deba a terceras personas, desde hace varios meses algunos medios han asegurado que en el set de grabación de ‘Más sabe el Diablo’ pudo haber nacido un amor entre Espino y Jencarlos Canela, hecho que ambos actores han negado. Gaby Espino, dijo: "Estoy algo sorprendida pero sobre todo muy dolida con todos estos comentarios. Siempre he mantenido una excelente relación con los medios de comunicación, pero no puedo permitir que rumores como estos afecten la integridad de mi familia que es lo más importante que tengo en la vida", declaró hace unos meses la venezolana de 32 años.

Espino y Lander se casaron muy enamorados en junio del 2007 y un año después llegó a sus vidas la pequeña Oriana. Aunque, todavía ninguno de los dos ha salido a hablar del tema, por lo dolorosa de la situación, el fin del matrimonio es un hecho y próximamente comenzarán con los trámites de divorcio.
Mientras tanto, Gaby se mudará definitivamente a Miami con su hija, por trabajo y en busca de darle una mejor calidad de vida a su niña. Mientras que Cristóbal seguirá con su carrera entre México y Venezuela.

0

12

Mas Sabe el Diablo promocijas tūre turpinās. Ceļo, tiekas ar faniem utt. Un te vienā tikšanās reizē Gaby un Jencarlos skūpstījās tip faniem par prieku un Gabija publiski apstiprināja, ka šķiras no Cristobala. Abi neapstirpināja, ka ir kopā, bet arī nenoliedza.

http://www.tvchismes.com.ve/fotos/img_6994_270110_1.jpg

0

13

Vēl bilžiki no tā paša trakā fanu pasākuma ASV

http://www.tlnovelas.co.cc/wp-content/uploads/2010/01/2646ng7-300x187.jpg

http://www.tlnovelas.co.cc/wp-content/uploads/2010/01/2ro18hf-300x190.jpg

0

14

te vēl bilžuki redzami

http://www.tlnovelas.co.cc/farandula/fo … utografos/

0

15

Interesanti, interesanti... Bet bildes ļoti skaistas  :love:

0

16

hmmmm.. interesanti, interesanti... :D Diez kā patiesībā ir? hmm..
Es pat nezinu... Neko nevaru padarīt, ka man ir lielais "awwwww" redzot viņus blakus un mīlīgus tādus. :D varbūt pārāk aktieri ar tēliem saauguši, nezinu. tāpēc grūti pateikt, ko vispār domāju par šādu iespēju.
Bet katrā gadījumā galvenais jau, lai abi būtu laimīgi :)

0

17

aNgeL - kad es rakstīju, tavu postu vēl nebiju izlasījusi :D kkāda kopīga domāšana mums tomēr vēl ir saglabājusies :D

0

18

Paloma написал(а):

aNgeL - kad es rakstīju, tavu postu vēl nebiju izlasījusi  kkāda kopīga domāšana mums tomēr vēl ir saglabājusies

:D :D :D :D :D

0

19

nu nte ir ar video, kā viņi tur Dallasā tusēja

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ThhHOvDIbOY[/youtube]

0

20

nu vēl var tūbē pačekot. te piem video ar no Texasas promocijām par Haiti. Abi viesnīcā un man šķiet, ka ļoti ērti jūtas kopā

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=aQd3ofelnBg[/youtube]

Karoč man ar šito visu tāda iedvesma, ka es atsāku rakstīt Mas que yo imagine. eh. :blush:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera