TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera


Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera

Сообщений 21 страница 40 из 86

21

un te Jencarlos noliedz, ka viņam ir jebkāds sakkars ar Gaby šķiršanos un Cristobalu viņš nosauc par '"Este muchacho"  :D  hahahaha, nu es atvainojos, bet nu ļoti labi manāma te viņa attieksme.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=neGRBJG_gkM[/youtube]

0

22

un te ar video par Jencarlosa albuma prezentāciju un arī protams par Gabiju paprasa viņam. Viņš veikli novirzījās no tēmas

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MxLGJa3argI[/youtube]

0

23

ah, tas pirmais video vispār nez kāpēc asaras izraisa :D :D Bet īstenībā man viņi liekas , kā tas pāris, kuru velāk gribētu veidotāji vēl ielikt kopā :)

0

24

Ja, īstenībā tiešām butu ļoti interesanti  uzzinās, kas īsti tur abiem ir un kas nav.

0

25

ah, Amor quedate... :love:  man šķiet, es varētu skatīties un skatīties, kā viņš to dzied :D tik izjusti, ehh..

Njā, kaut kā man neliekas pārāk pārliecinošas viņa atbildes, bet ko nu lai zin... :D

0

26

nu ir tā, ka dziesma Estes done estes Jencarlos uzrakstīja jau noveles filmēšanas laikā un ir intervijās apstiprinājis, ka dziesmu uzrakstījis tieši Gabijai un Mas sabe el diablo. Tālāk - es tikko iegrimu visādos forumos un avotos, kurus neesmu čekojusi jau sen un - rīt Jencarlosam Maiami ir koncerts un ir zināms, ka Gaby ar tur būs - tip lai atbalstītu savu kompanjonu telenovelē un draugu. Un - klīst reālas baumas, ka rīt viņi publiski varētu paziņot, ka ir kopā. Protams var būt, ka tās būs tik pasakas, tomēr - ja viņi nopietni gribētu izbeigt baumas, tad viņi neskūpstītos promocijas pasākumos un Gaby nebizotu uz Jencarlosa konci...

0

27

Wow. Nu gaidām rītdienu tad!
Un jā, ja viņi jau zina, ka tāpat baumas klīst, tad skaidrs taču, ka tāda uzvedība tikai pastiprinātu krietni baumas, tā ka...
Ak, es nezinu, bet man laikam tiešām patiktu, ja tā būtu patiesība. Nu bet viņi tik labi izskatās kopā! :love:

0

28

Paloma написал(а):

Njā, kaut kā man neliekas pārāk pārliecinošas viņa atbildes, bet ko nu lai zin...

no otras puses - aktierim nebūtu jāizklausās nepārliecinoši.. ja vēlas slēpt attiecības, tad kurš kurš bet aktieri ar savām intonācijām spētu samelot, man liekas :D

ah, kā gribētos tikt uz viņa koncertu..

0

29

nu ir tā, ka rīt tas koncis būs pirmais lielais jencarlosa koncis maiami - nu lasīju, ka koncī būs vairāki aktieri no MSED, arī miguel Varoni. Bet nu nez - es tā gaidu svētdienu, kad būs jau info par to, kā koncis gājis.

Un te intervija, kur Jencarloss saka par Estes donde estes

``Estés donde estés nace de la historia de amor entre Gaby [Espino] y yo en la novela. Tantas cosas los separan y les impiden convivir, y para mí la convivencia es todo en una relación, por eso digo que `estés donde estés, te llevo conmigo' '', confiesa, aclarando que el otro tema, Quiero despertar, es muy personal, y que no quiere explicar su significado para que cada quien le dé su interpretación.

0

30

aNgeL написал(а):

no otras puses - aktierim nebūtu jāizklausās nepārliecinoši.. ja vēlas slēpt attiecības, tad kurš kurš bet aktieri ar savām intonācijām spētu samelot, man liekas

nē, nu melo un izvairās viņš oki. vēl te noskatījos fanu jautājumus nofilmētos, kur prasa, vai viņam ir novia un viņš tur izvairās, ka nav, bet ka viņš mīl visus fanus bla, bla, bla. Tālāk bij jautājums vai viņš novelēs skūpstās pa īstam - viņš tielējās, bet beigās pateica, ka jā. Tālāk nu tas, ko jau minēju - tā attieksme ļoti lauzās ārā, kad viņš tajā video teica, ka Gabija šķiras ar "este muchacho". hahaha, nu viņš ļoti labi zin Gabijas vīra vārdu. :D

0

31

te radio intervija, kur ap 5.minūti runā par Estes donde estes un viņš saka, ka jā - īpaša dziesma par mīlestību, nervozi smejas un ahhhh

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=akgwkCFwrcM[/youtube]

0

32

Albalonga kā detektīvs mēģina atrast visas Jencarlosa pazīmes, kas liecina par jūtām pret Gabiju :D

0

33

hahaha, vai tas ir tik uzkrītoši? :D

0

34

albalonga написал(а):

hahaha, vai tas ir tik uzkrītoši?

nē, kur nu, es tikai tā ieminējos.. :D :D :D

0

35

nē, alby, nemaz nav uzkrītoši, ne kripatiņas :rofl:
Un man to interviju nerāda... :(

0

36

un te Telemundo lapa oficialais video.... :love:

http://www.telemundodallas.com/video/22 … index.html

0

37

awww, laimīgie dalasieši!!! :D tik jaaauki.
No tā skūpsta video nekur nav?

0

38

Ak, jā - es neesmu minējusi, ka klīst baumas, ka Cristobals piekrapis Gaby ar tur vienu aktrisi un to viņa nav spējusi piedot, lai gan problēmas laulībā bijušas vel pirms Mas Sabe aEl Diablo filmēšanas sākuma un saprotams arī pirms Cristobals saka filmēties Meksikā un it kā pārgulēja ar tur vienu aktrisi. Nez. Baumo, ka sākumā Jencarlos bijis Gabijas plecs uz kā paraudāt, kad negāja ar Cristobalu. Nez. No otras puses iespējams, ka tagad viņi abi speciāli uzvedas tā, lai baumotu vel vairāk PR dēļ - Jencarlosa pirmais lielais koncis rīt, Mas Sabe El Diablo pēdejās serijas. Retingi, biļetes, piķis. Vēl lasīju, ka kāds teica, ka tipa Gaby pēc koncerta dosies uz Meksiku pie Cristobala. Jautājums tikai - lai kārtotu šķiršanās formulitātes vai lai mēģinātu salabt? Ta jau manīs. Es dodos rakstī Mas que yo imagine.

0

39

Paloma написал(а):

No tā skūpsta video nekur nav?

joprojām meklēju...

0

40

hm, nu skaidrs...
Nu tās baumas gan tādas.. nezinu, cilvēkiem jau viegli sacerēt scenārijus :D
PR.. nu jā, iespējams... Kaut kā negribētos, ka viņi tādi.. aprēķinātāji, bet it kā jau saprotams arī.. Nu redzēs.. :)
Un es ļoti gaidīsu Mas que yo imagine!!!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Gaby Espino škiras no Cristóbala Landera