TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)


Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)

Сообщений 41 страница 60 из 146

41

LTV1 mājaslapā arī beidzot parādījās info, ieskaitot Terēzes jau ielikto anotāciju.

http://i75.fastpic.ru/big/2016/0118/21/350f9e39114f0cc60f89776fd5891721.jpg

+2

42

Eh...spriezhot peec juusu atsauksmeem,meitenes,tad shis seriaals nav iisti labs.piedevaam veel tik daudz to seeriju.Iemest acis laikam buus jaaiemet,bet nu nezinu vai skatiishos.

0

43

+1

44

Man arī ļoti patika dabas ainavas-jūra un klintis, tāds pirmatnējs skaistums. Arī spēcīgais negaiss, bailes par zvejniekiem, kuri vēl nav atgriezušies no jūras, piedeva zināmu dramatismu. Arī šajā telenovelē Zurijas varone sākotnēji ir vienkārša lauku meitene, kura draudzējas ar bērniem, tomēr sapņo par daudz ko vairāk.

0

45

aNgeL написал(а):

Protams, gribu, lai ātrāk satiekas galvenie varoņi..cerams, ka nebūs jāgaida vairākas sērijas.

3.sērijas beigās abi tiksies.

0

46

mmaarriiaa написал(а):

3.sērijas beigās abi tiksies.

Ja nebūtu intereses skatīties uz Zuriju, tad uzreiz pārlēktu uz 3. sērijas beigām :D

Izskatās, ka šīs telenoveles laikos vēl nebija tik populārs zaļais ekrāns, jo skatoties uz jūras ainavām, uzreiz rodas jautājums, vai viss nav atsevišķi samontēts. Aktieri filmējās San Lorenzo en Campeche pludmalē.

http://s001.radikal.ru/i196/1001/78/15cdf1a10d95.jpg
http://s005.radikal.ru/i211/1001/56/e974a17b27d5.jpg

+2

47

Jauki, kad tiek filmēts īstā dabā.

0

48

Es arī noskatījos pirmo sēriju un vispār man iepatikās, tikai nezinu vai skatīšos, jo daudz sēriju, bet noteikti pasekošu līdzi ar anotāciju palīdzību! :) Man patīk, ka viss notiek pie jūras, patīk tie skaistie jūras skati - tas liek tā ilgoties pēc vasaras un siltuma, un, protams, arī pēc jūras!  :love: :)
Man arī šeit Zurija ļoti patīk un šī viņas varone nemaz nav tik atšķirīga no URPEA Lusianas - vismaz es nekādu atšķirību nesaskatu! Man abas viņas varones liekas vienādas! :) Nju par Mario Simarro es agrāk biju pavisam citādākās domās, bet, pateicoties mūsu forumam, kopš uzzināju par viņa augstprātības sakāpšanu galvā, man ir vēl vairāk mainījušās domas par viņu - nekad nebiju domājusi, ka iegūstot slavu, tik pamatīgi var sakāpt galvā!  :sceptic: Man viņš patika Mežonīgajā kaķē un arī Mežonīgajās kaislībās(PDG), bet par to "smukumu" runājot (kā Estrella šodienas sērijā vairākkārt teica) - es arī neteiktu, ka viņš ir smuks! Nju vismaz ne tā, lai tur ļoti jūsmotu! :D
Tituldziesma gan man ļoti iepatikās - uz reiz par vasaru gribās gan domāt, gan gaidīt to! :love: Dziesma tiešām ir ļoti vasarīga! :)

Tituldziesma:(Ieliku divas, jo dažādi video - viens ar Estrellas&Viktora Manuela fragmentiem un otrs ar bildēm) :)

+2

49

Forsteriāna написал(а):

Es arī noskatījos pirmo sēriju un vispār man iepatikās

Sākums jau kā bieži bija ok, bet pēc tam kā vienmēr.

0

50

Es jau 4 sērijas noskatījos.
Man gan personiski Estrelja un Lusiana liekas dažādas. Lusiana ir savaldīgāka, konservatīvāka, trauslāka, nopietnāka, audzinātāka..Ģērbšanās stils vispār pilnīgi dažāds un līdz ar to Lusiana izskatās pieaugušāka. Bet, protams, abām ir galvenajām varonēm daudzas raksturīgās kopīgās iezīmes - romantisms, pašuzupurēšanās un ciņa par savu ģimeni, strādīgums, vēlme mācīties, sapņainība. :)

0

51

Mistika, izlemjot Esperansas un Martina vietā par to, kad un kur rīkot kāzas, nerēķinājās ar jaunā pāra vēlmēm, to ko grib viņi. Vai tiešām Mistikai ir tik svarīgi, lai tieši Esperansa un Martins būtu pats pirmais pāris, kurš laulāsies jaunuzceltajā baznīcā, un pat, ja tā arī ir, vai tad tas nozīmē, ka tikpat daudz tas nozīmētu arī pašam jaunajam pārim? Var saprast, kāpēc Viktors Manuels jutās tik aizskarts, redzot kā Korala bez mazākā mulsuma pieņēma pilnīgi nepazīstama vīrieša uzmanības apliecinājumus, jo ļaut sev uzdāvināt kaklarotu, jau ir par daudz.

0

52

Cik gan neizturami kaitinoša varone ir Oriana. Man ar 5 sērijām pietika, lai negribētos vairs viņu redzēt. Ir ļaundares, kuras "iemīli", bet ir tādas prastas, augstprātīgas, kurās nevar atrast neko patīkamu, un pagaidām Orianu ierakstu šajā sarakstā. Tas viņas teksts "Savā mājā varu pret cilvēkiem izturēties kā gribu" uzprasās uz dabūšanu pa muti. Bet cik redzēju pēc attēliem mīlestība viņu laikam mainīs. Mariana Seoane izskatās jau sen pārgājusi uz ļaundarēm. Pat grūti noticēt, ka viņa kādreiz atveidoja maigo Adrianu no Čigāna mīlas.

http://s16.radikal.ru/i190/1007/1b/50acc348e9f7.jpg

Terēze написал(а):

Mistika, izlemjot Esperansas un Martina vietā par to, kad un kur rīkot kāzas, nerēķinājās ar jaunā pāra vēlmēm, to ko grib viņi. Vai tiešām Mistikai ir tik svarīgi, lai tieši Esperansa un Martins būtu pats pirmais pāris, kurš laulāsies jaunuzceltajā baznīcā, un pat, ja tā arī ir, vai tad tas nozīmē, ka tikpat daudz tas nozīmētu arī pašam jaunajam pārim?

Žēl tikai, ka ir daudzas lietas dzīvē, kuras Mistika nevar paredzēt un apturēt, lai bērni tiešām apprecētos jaunajā baznīcā... :/

+1

53

aNgeL написал(а):

Bet cik redzēju pēc attēliem mīlestība viņu laikam mainīs. Mariana Seoane izskatās jau sen pārgājusi uz ļaundarēm.

Telenovele ir ļoti gara, tādēļ vēl visādas dīvainas lietas notiks.

Par Orianu

Jā, mīlestība viņu mainīs. Bet viņas boifrends, tas, kurš  bildē slimīgi samīlēsies Korālā, un pat žņaugs Orianu, jo tā stāsies ceļā abu laimei, bet beigās jau abi salīgs un paliks kopā.

aNgeL написал(а):

Pat grūti noticēt, ka viņa kādreiz atveidoja maigo Adrianu no Čigāna mīlas.

Es pat šo aktrisi Rebekas lomā neatpazinu, jau bija mainījusies, tikai pēc Seriāli žurnāla bildēm uzzināju, ka tā ir Adriana. Tagad jau tikai stervas Mariana tēlo.

0

54

Ja es nekljuudos tad tas Mario Simarro laikam teeloja arii galveno lomu Mezhoniigajaa kakjee.

0

55

Marianhela написал(а):

Ja es nekljuudos tad tas Mario Simarro laikam teeloja arii galveno lomu Mezhoniigajaa kakjee.

Jā, Tu nekļūdies :)

0

56

mmaarriiaa написал(а):

Es pat šo aktrisi Rebekas lomā neatpazinu, jau bija mainījusies, tikai pēc Seriāli žurnāla bildēm uzzināju, ka tā ir Adriana.

Es biju uzreiz atpazinusi, bet Rebekas lomā viņa likās tik savādāka no Adrianas. Nebija vairs tā Adrianas dižciltīguma, staltuma un pat smaids likās cits. Atceros, kad bērnībā rādīja Čigāna mīlu, tad pirmo reizi ieraugot Adrianu, man bija tāds "wow, cik skaista", bet par Rebeku vairs tā nedomāju.

mmaarriiaa написал(а):

Tagad jau tikai stervas Mariana tēlo.

Por ella soy Eva man viņas ļaundare ļoti patika. Bet kā jau Rosijas komēdijās, visus varoņus agrāk vai vēlāk nākas iemīlēt :D

0

57

Marianhela написал(а):

Ja es nekljuudos tad tas Mario Simarro laikam teeloja arii galveno lomu Mezhoniigajaa kakjee.

Jā, Mario mēs Latvijā daudzās telenovelēs redzējām - Krāpniece, Mežonīgā kaķe, Mīlēt mirt un atgriezties, Mantojuma lāsts, Mežonīgās kaislības...Kāreiz Mantojuma lāsts 2011. gadā bija viņa pēdējā loma telenovelēs. Interesanti, vai viņu vairs neņem telenovelēs dēļ rakstura, vai arī pats vairs negrib un dara kaut ko citu...?

0

58

aNgeL написал(а):

Interesanti, vai viņu vairs neņem telenovelēs dēļ rakstura, vai arī pats vairs negrib un dara kaut ko citu...?

Es domaaju,ka pie vainas ir gan viens,gan otrs.Var buut gan taa,gan taa.Ja vinjam ir baigi nejauks raksturs,tad protams,ka nevar sastraadaaties ar citiem aktieriem.Tachu tikpat labi varbuut,ka pats vairs negrib filmeeties.

0

59

aNgeL написал(а):

Es biju uzreiz atpazinusi, bet Rebekas lomā viņa likās tik savādāka no Adrianas. Nebija vairs tā Adrianas dižciltīguma, staltuma un pat smaids likās cits. Atceros, kad bērnībā rādīja Čigāna mīlu, tad pirmo reizi ieraugot Adrianu, man bija tāds "wow, cik skaista", bet par Rebeku vairs tā nedomāju.

Jā, diemžēl šī aktrise izmainījās uz slikto pusi. :( Seja, augums.. nekas vairs nav kā Adrianai. Man jau šķiet, ka tur arī palīglīdzekļi ir ņemti talkā... kā rezultātā izskats vien sabojāts :( Un tagad man ļoti sagribējās Čigāna mīlu :D

Tā kā man šobrīd ir trakoti maz brīva laika, tad esošo šai telenovelei neveltīšu.. Labāk paskatīšos ko no jaunajiem nezināmajiem ļaunumiem/labumiem (tas vēl jānoskaidro). :D

0

60

13 sērijas noskatījos. Patīk man kā vislaik plēšanas Estrelja un Oriana. Tādu kašķu abām ir daudz un galvenais, ka viena otrai nepaliek atbildi parādā :D Lai gan brīžiem jau ir par traku.
Forši, ka Viktors Manuels nav uzreiz iemīlējies Estreljā, bet labi izturas pret viņu, patīk atrasties viņas sabiedrībā. Mario Simarro māk uztaisīt divas romantiskas sejas un ar to +/- pietiek, lai izdotos jauka aina starp abiem. Dažas tiešām ir ļoti jaukas un ar savu ķīmijas devu. Man patīk, kā Estrelja cenšas iekarot Viktora sirdi. Pat žēl, ka zinu,ka starp abiem aktieriem bijušas nesaskaņas, jo tas drusku bojā emocijas.

http://todotnvimg.s3.amazonaws.com/wp-content/uploads/2010/01/Mar-de-amor-Estrellita-y-V%C3%ADctor.jpg
http://www.latin-novelas.eu/img/Mar%20de%20Amor/mardeamor010.jpg
http://www.latin-novelas.eu/img/Mar%20de%20Amor/mardeamor009.jpg

http://teleprograma.fotogramas.es/var/plan_site/storage/images/telenovela/2010/noviembre/mar_de_amor_novela_de_la_1_protagonizada_por_zuria_vega/mardeamorvictorweb/3098958-1-esl-ES/mardeamorvictorweb_gallery_a.jpg

+3


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)