TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)


Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)

Сообщений 61 страница 80 из 146

61

+2

62

skaistulis :)

0

63

+2

64

+3

65

aNgeL написал(а):

Jo vairākās telenovelēs redzu lielo Meksikas aktieri Huanu Ferraru, jo sliktāks viedoklis man pret viņu kā aktieri veidojas.

Tas kā Huans Lo imperdonable notēloja sāpes par sava dēla nāvi, bija kronis visam, tajā brīdī man pilnīgi pārvilkās strīpa pāri viņam kā aktierim. Ja pareizi atceros, tad lielo slavu Huans ieguva ar telenoveli Valeria y Maximiliano, kurā viņš apprec krietni jaunāko Letīsijas Kalderones varoni, bet viņa meklē tikai naudu, bet pēc tam mīlestība ir abpusēja, agrāk jau telenovelēs tā mīlestība un varoņi bija vairāk pliekani, jo nebija īsti kā tagad atļautas visas mīlas ainas, tādēļ arī nepilngadīgie domāja, ka bērni rodas no skūpstīšanās, tur viņa tēlošana derēja. Kad Huanu Ferraru redzēju telenovelē Pasion, tur man šķiet viņš bija labs, domāju diezgan atbilstošs savam tēlam, ar savu rupjo balss tembru piedeva savam tēlam ticamību, es ticu, ka tā laika pilsētas kungi bija pilnīgi pofigisti pret apkārtējiem, izņemot sevi.

Lasu Tavu rakstīto par telenoveli un saprotu, ka Estrelju un Viktoru kā pāri esmu praktiski aizmirsusi :D

+2

66

mmaarriiaa написал(а):

Kad Huanu Ferraru redzēju telenovelē Pasion, tur man šķiet viņš bija labs, domāju diezgan atbilstošs savam tēlam, ar savu rupjo balss tembru piedeva savam tēlam ticamību, es ticu, ka tā laika pilsētas kungi bija pilnīgi pofigisti pret apkārtējiem, izņemot sevi.

Piekrītu, šī loma viņam piestāvēja. Beztēlošana, kas tieši vajadzīga varonim egoistam. Bet mīlošos tēlos viņš ir pārāk auksts un statīvs.. :/ Tādēļ arī, kad vienā sērijā Estrelja teica, ka gribētu tādu tēvu kā viņš, tas izklausījās tik neloģiski.. Ļoti žēl, jo galveno varoņu līnijas ar viņu tēvu/māti mēdz būt arī ļoti interesantas, aizkustinošas un atmiņā paliekošas.

+1

67

Es šo telenoveli vairs neskatos pat Zurijas dēļ, kaut arī nenoliedzu, ka viņa ir ļoti laba aktrise, jo diemžēl šis ir tas gadījums, kad viens nav karotājs-nu nevar viena pati Zurija padarīt telenoveli ja ne par izcilu, tad vismaz labu vai pat ne apnicīgu.

+2

68

Terēze написал(а):

Es šo telenoveli vairs neskatos pat Zurijas dēļ, kaut arī nenoliedzu, ka viņa ir ļoti laba aktrise, jo diemžēl šis ir tas gadījums, kad viens nav karotājs-nu nevar viena pati Zurija padarīt telenoveli ja ne par izcilu, tad vismaz labu vai pat ne apnicīgu.

Es toreiz izturēju ilgāk kā Tu, pirmkārt tas bija sen, tad skatījos arī nekvalitatīvākas, lietas, otrkārt man bija cerība, ka sižetā vēl notiks kaut kas labs. Bet, ja nebūtu redzējusi, sāktu tagad, turklāt zinātu atsauksmes par telenoveli, arī neskatītos.

+1

69

Eh,es saakumaa taapat kaa Tereeze drusku iemetu acis,bet nu neuzrunaaja mani un cauri.Un skatiities tikai Zurijas deelj nu jaa tas buutu taa kaa teica Tereeze taapeec neatkaartoshos.Zheel tikai,ka tik daudz seeriju un ies gandriiz veselu gadu beigsies tikai septembra saakumaa(ja es paskaitiiju pareizi).Un ja godiigi,tad jau saakuma seerijas mani iipashi neuzrunaaja,mieriigi vareeju izsleegt televizoru,ko parasti neatljautos nekad,ja skatiitos ljoti interesantu seriaalu un eju dariit citas lietas.

0

70

Taapeec arii vairs neskatos.

0

71

Pēdējos gados savu telenoveļu varoņu fona dziesmu izpildītāja ir pati Mariana Seoane (Oriana). Varones viņai ir trakas, dziesmas arī :D

+3

72

+1

73

Zurija sniedz interviju Mar de amor kastinga laikā, kad vēl nenojauta, ka atveidos Estrelju.

Pirmās fotosesijas

Pirmā filmēšanas diena

+1

74

+3

75

Paldies par interesanto aprakstu! Pēc tā izlasīšanas sapratu, ka pāragri biju ''norakusi'' šo telenoveli, taču pēc Tava raksta nolēmu to atsākt skatīties.

+1

76

aNgeL написал(а):

Beigu beigās esmu laimīga, ka LV rāda šo telenoveli savādāk nebūtu redzējusi.

Vari lūdzu iedot saitīti, kur skatījies sērijas. Šķiet youtube visu nav. Lasot Tavu parakstu es saprotu, ka ļoti, ļoti daudz ko neatceros, toreiz jau arī tinu youtubā, daļu šķiet arī neredzēju, jo biju pametusi skatīšanos brīdī, kad apnika, bet tas bija tik sen, ka neatceros, cik no visa redzēju. Bet lasot par Tavu sajūsmu, man gribas mēģināt vēlreiz, varbūt notiek brīnums, un man man ļoti iepatīkas, diezgan uzticos Tavam viedoklim. Esmu pret telenoveli pretēji noskaņota, bet lasot kā Tev patīk, sāk likties, ka pārāk esmu norakusi to.
Varbūt atšķirība ir tajā, kad pieejamas visas sērijas, tad kaut ko var patīt, dienā var vairākas noskatīties, bet tad, kad katru sēriju jāgaida un viss velkas zūd tā interese, turklāt sēriju tik daudz. Man ar citām telenovelēm, kuras var visas internetā noskatīties, tagad arī šķiet labākas tieši tāpēc, ka var sākt skatīties, neinteresantākajam pārlēkt pāri.

Terēze написал(а):

Pēc tā izlasīšanas sapratu, ka pāragri biju ''norakusi'' šo telenoveli, taču pēc Tava raksta nolēmu to atsākt skatīties.

Es biju norakusi pēc tam, kad biju noskatījusies :D

+1

77

Zinu, ka dēļ visiem komentāriem par telenoveli šeit radās negatīvs iespaids, tāpēc steidzos labot savu viedokli :)
Protams, ka klasiskā telenovele bez blusām neiztiek un dažās lietās loģikas trūkums pārsteidzošs, turklāt lielais sēriju skaits rada dažus nedaudz ievilkušos notikumus, bet uz šo pašu sēriju skaitu Patvērums mīlestībai bija mazāk notikumu, pavērsienu, un Lusiana vairāk nekā pusi stāsta stingri turējās pie sava, ka nevēlas būt ar Rodrigo, turklāt viņš bija piesiets pie Galas ar bērnu, un pats Rodrigo arī nebija diži uzstājīgs savā mīlestībā. Lai gan Lu un Ro ir un paliek man mīļš pāris dēļ jaukajām ainām un ķīmijas.

spoileris

Mīlas jūrā savu bērnu nav nevienam no galvenajiem varoņiem, tādēļ izpaliek daudzi klupšanas akmeņi.

+2

78

Enģelīt, vai ieliksi lūdzu saitīti, kur skatījies sērijas?

0

79

mmaarriiaa написал(а):

Varbūt atšķirība ir tajā, kad pieejamas visas sērijas, tad kaut ko var patīt, dienā var vairākas noskatīties, bet tad, kad katru sēriju jāgaida un viss velkas zūd tā interese, turklāt sēriju tik daudz.

Domāju, ka tā ir. Lai gan man ar to tīšanu arī ne pārāk veicās. Protams, ka kad cauri vienam etapam (piem. 30 sērijām) izej vienā dienā nevis pa pusotru mēnesi, tad ir savādāk. Nezinu, kā būtu skatoties pa vienai sērijai dienā..
Nav tāda milzīga sajūsma un rūgtuma garša pēc fināla kā piem. ar Atriebības zemi bija, bet konkrēti runājot par klasisko telenoveļu repertuāru, šī man liekas laba. Ja sāk salīdzināt ar Pasion, Amor real, Sorti utt utt.., tad gan varētu kasīties daudz :D

mmaarriiaa написал(а):

Vari lūdzu iedot saitīti, kur skatījies sērijas.

Dailymotion ir sērijas.

0

80

aNgeL написал(а):

Dailymotion ir sērijas.

:D Kādreiz dailymotion tik daudz ko skatījos, bet nu jau par tā eksistenci biju aizmirsusi. Paldies.

aNgeL написал(а):

Ja sāk salīdzināt ar Pasion, Amor real, Sorti utt utt.., tad gan varētu kasīties daudz :D

Ar laiku prasības aug. Agrāk nebiju tik kasīga, kad kaut ko skatījos. Kad biju maza, man pietika ar to, ka ieraudzīju Kolungu un biju gar zemi, bet tagad es nesaprotu kā varēju skatīties, ko tādu kā Maria la del barrio un ka Fers tomēr tur nebija pāŗāk foršs, un vēl tēloja ne tā kā pie Karlas.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)