TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)


Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)

Сообщений 81 страница 100 из 146

81

+3

82

Šis gan izklausās interesanti... tu jau droši vien nezini, ap kurām sērijām tas? :D Sainteresēji paskatīties tādu Zuriju.

0

83

Paloma написал(а):

Šis gan izklausās interesanti... tu jau droši vien nezini, ap kurām sērijām tas?  Sainteresēji paskatīties tādu Zuriju.

+2

84

Es arī skatos telenoveli, katru sēriju, un man patīk.Ciest nevaru Leonu Parru, tā kaitina.Oriana ir neciešama, ka tik plēsties un uz katru soļa ieriebt Estreljai.Man ļoti patīk Estreljas varone, tik jauka, forša, tāda droša, un tanī pat laikā kautrīga, gribēšu redzēt kā viņa ar laiku pārvērtīsies.Es arī nesaprotu to Viktora Manuela slimo mīlestību uz Koralu, man jau likās, tā bija tikai tāda izlaide, nekas vairāk, bet beigu beigās viņš tā pārdzīvo.
Un man ļoti ļoti patīk entrada, dievinu dziesmu! :love:

+1

85

Rosa Diamante *** написал(а):

Es arī nesaprotu to Viktora Manuela slimo mīlestību uz Koralu, man jau likās, tā bija tikai tāda izlaide, nekas vairāk, bet beigu beigās viņš tā pārdzīvo.

Kā viņš vēlāk skaidroja Estreljai, tad viņa slīkšana alkoholā bija nevis dēļ mīlestības pret Koralu, bet tādēļ, ka teorētiski varēja nelaist viņu tajā lidmašīnā un izglābt dzīvību. Vēlāk kad iemīlēs Estrelju, viņš sapratīs, ka pret Korālu nekad nejuta mīlestību.

Rosa Diamante *** написал(а):

Oriana ir neciešama

Man tagad interesanti, vai tavas domas arī mainīsies, kad Oriana izmainīsies. Es arī sākumā galīgi viņu izturēt nevarēju.

+2

86

+2

87

+1

88

Ak, žēl, ka Estreljai un VM viss tik strauji beidzās...jo abu starpā tik tiešam bija daudz skaistu & ķīmisku mirkļu!  :love:  Vini ir tik ļoti jauks pāris...parasti mani kaitina, kad galvenais varonis tik ātri notic sliktajiem, bet es nevaru dusmoties uz VM, jo viņš man pārsteidzošā kārta kā varonis ļoti patīk, tāpat ir ar Estrelju. Vot, man lielā intriga ( jo tu Heidy nekur to neminēji sava spoileri :P) kas notiks ar Esperansu un viņas bērnu? Un tas, ko izdarīja Salvadors man liekas pretīgi, ceru, ka viņš beigās paliks viens pats...bet tā laikam nenotiks :D

+1

89

Wiii, komentārs no Heidija :D

Mariposa написал(а):

Vot, man lielā intriga ( jo tu Heidy nekur to neminēji sava spoileri ) kas notiks ar Esperansu un viņas bērnu?

Tas ir domāts, ka man jāpastāsta vai jāsaglabā Tev intriga? :D

0

90

Esmu gatava spoilerim :D

0

91

Ok :D

Spoileris par Esperansu

Nekas īpaši interesants.. :D Viņa apprecēsies ar to savu līgavaini, un lai gan viņam sākumā būs grūti pieņemt bērnu, bet kad viņš piedzims, tad uzreiz iemīlēs arī viņu. Uz seriāla beigām Leons vēl nolaupīs mazo, jo gribēs audzināt pats.

Heidy, Tu Mākslu piedot skatīsies?

0

92

Paldies! Nja, pārsteigumus tad jau nesagaidīt...paredzami :D Par otru lietu, es pirmo seriju noskatijos..pagaidam nav īsti ko teikt, jāredz vairāk :)Man jau sākumā Milas jūru ar nebija vēlmes skatīties...bet redz ka, vsrbūt ar Māksla piedot ar tā būs, plus, tev patika :)

0

93

Mariposa написал(а):

Paldies! Nja, pārsteigumus tad jau nesagaidīt...paredzami  Par otru lietu, es pirmo seriju noskatijos..pagaidam nav īsti ko teikt, jāredz vairāk :)Man jau sākumā Milas jūru ar nebija vēlmes skatīties...bet redz ka, vsrbūt ar Māksla piedot ar tā būs, plus, tev patika

Man sākumā arī Esperansas liktenis bija ļoti interesants un ļoti gaidīju, kas gan būs tālāk.. Bet diezgan ātri viss atrisinājās, bet toties piesaistīja Elēnas stāsts.

Man jau liekas, ka Martins Mākslā piedot nevar atstāt vienaldzīgu (turklāt Ivans tev patīk, cik atceros), un tās ainas ar Veroniku ir lieliskas un to palaist garām nevar :D  :love: Pazīstot Tavus stāstus, tad Martinā ir daudz tāda, kas atbilst taviem galvenajiem vīriešu tēliem, manuprāt. Bet gadās jau visādi..kādam var arī nepatikt :D

0

94

+3

95

+3

96

+3

97

+2

98

Skumji, ka ir tik netaisnīgi, aprobežoti un garīgi tuvredzīgi cilvēki, kā Mistika, kura Esperansu uzskata par aptraipītu, kas nozīmē, ka viņas dēlam tāda sieva vairs nav vajadzīga. Taču vai tiešām Esperansa tādēļ ir kļuvusi sliktāka, vai viņas kā cilvēka vērtība tāpēc ir kritusies? Vai Mistika, ja viņai būtu meita, arī uzskatītu par pašsaprotamu lietu, ka viņas līgavainis no viņas novēršas tikai tādēļ, ka viņa izvarota?

0

99

Mario un Zurijai ir 18 gadu starpība

+2

100

http://s56.radikal.ru/i154/0912/b7/89ccf8d4fb71.jpg

+2


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)