TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)


Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)

Сообщений 121 страница 140 из 146

121

Ouu, paldies par atbildēm, meitenes! :)

Forsteriāna написал(а):

Nē, VM ar Koralu vispār vairs kopā nebūs, tikai būs vēl tāds moments, kad, jā, Estrelja dzīvos ar VM un Koralu kopā, jo Koralas dēls Tiliko gribēja, lai Estrelja pie viņa būtu (Tiliko tur kaut aks bija noticis, tikai neatceros, kas)!

Njā, tā jau domāju! Jo nu tagadējā VM attieksme pret Koralu liek ticēt, ka tur starp abiem nekas nevar būt..pat aiz žēluma.

Forsteriāna написал(а):

Atpazīs un jau rītdienas sērijā tas būs un tad viņa sakliegs uz Ernanu par to, ka viņš nestāstīja viņai patiesību par to, kas viņa ir un uz reiz brauks atpakaļ jeb atgriezīsies, lai uzmeklētu VM!

Kā reiz skatos ierakstā tagad sēriju! :D wow, kas Estreljai par emocijām...bet prieks ka viņa to tā čūsku midzeņa ir prom.

Vot, nez kā, bet es nejauši neta izlasīju par Ernana slepkavību un zinu, kas tā būs..mīkla gan man paliek slepkavības motīvs un pagaidām vērojot šo varoni arī neticās, ka uz kaut ko tādu spējīga viņa ir...tā kā interesanti kāpēc! :)

+2

122

Mariposa написал(а):

mīkla gan man paliek slepkavības motīvs

Es, skatoties tās pēdējās sērijas, tā to arī nesapratu, tāpēc gaidu kad pa tv pienāks šīs pēdējās sērijas un tad skatīšos vēlreiz, lai saprastu, jo M(apzīmēsim viņu tā, lai citiem/-ām, kas skatās, nav spoileris) tiešām pēc tādas neizskatās un man arī tas bija pārsteigums! :)

Skaties vien, jaukum, un gaidīsim vēl komentus, un ja ko nesaproti, es ar prieku paskaidrošu un pastāstīšu! ;)

+2

123

Sen jau sajūsminos par vienu faktu, ka aktrise, kas šeit spēlē Rosēliju "Māksla piedot" ir Nansijaga...tik šausmīgi atšķirīgi tēli, es nekad nepateiku, ka viena aktrise...tik atšķirīgā stilā un visas mīmikas tik dažādas...es sajūsmā par to! :D

+1

124

ja kādreiz skatīsies La que no podia amar, tad būsi vēl lielākā sajūsmā par to, cik tur viņai arī atšķirīgs tēls. Man arī ļoti patīk Mar Contreras :)

+2

125

Jā, es arī Rosēlijā neredzu Nansijagu, jo abās lomās Māra tiešām ir pilnīgi atšķirīga.

+1

126

Cik jautra bija Orjanas un Rosēlijas bēgšana no Koralas un viņas nolīgtajiem tipiem, it sevišķi Orjanas ideja Rosēlijai likt sevi vest...preču ratiņos un tas, kā abas vārda tiešā nozīmē iebrauca dillēs. Tas bija labs skats-Rosēlija iebrauc tieši kastēs ar dārzeņiem un garšaugiem un Orjana sēž starp apgāztajām kastēm, ''izrotāta'' ar dillēm!

+1

127

Nupat noskatiijos to vietu.Tik tieshaam tas bija ljoti jautrs skats,kad abas iebrauca tieshi dillees.Bet taa aktrise Mar Kontreras...cik shii vinjai ir atshkjiriiga loma.Pilniigi no Nansijagas tur nekaa nav abas lomas Marai ir ljoti lieli pretstati.

+1

128

Terēze написал(а):

Cik jautra bija Orjanas un Rosēlijas bēgšana no Koralas un viņas nolīgtajiem tipiem, it sevišķi Orjanas ideja Rosēlijai likt sevi vest...preču ratiņos un tas, kā abas vārda tiešā nozīmē iebrauca dillēs. Tas bija labs skats-Rosēlija iebrauc tieši kastēs ar dārzeņiem un garšaugiem un Orjana sēž starp apgāztajām kastēm, ''izrotāta'' ar dillēm!

Jā, bija jautri! Atklāti sakot, sākumā man Rosēlija īpaši nepatika, pat šķita nedaudz kaitinoša ar savu baumošanu, bet tandēmā ar Orjanu viņa ir lieliska - tik smieklīgas. Arī Orjana sākumā šķita būs kārtējā varone, kas būs ielikta pa vidu VM un Estreljai, bet prieks, ka viņa izrādījās daudzpusīga, nav brīnums, ka viņa tik ātri iekaroja manu sirdi!

+2

129

Īstenībā Nansijagai ar Rosēliju ir savas kopīgas lietas - piemēram, abas nāk no ciemata un nav pārāk civilizētas, bet gan diezgan mežonīgas savā uzvedībā un runas veidā. Bet vienlaicīgi arī dažādas - jo viena ir cīnītāja, bet otra smieklīgi dzīvespriecīga. Katrā ziņā ar to visu kopā Mar Contreras lieliski izveidoja dažādas varones.

Bet parādīšu jums fragmentu arī ar viņas varoni no La que no podia amar.  Tā ir pirmā loma, kurā es viņu ieraudzīju, tādēļ man dīvainas sajūtas bija pēc tam ieraugot Nansijagu un vēlāk Rosēliju.. Domāju, ka šī nav vienīgā aktrise, uz kuru jums šajā ainā būs interesanti paskatīties. :flirt:

+3

130

Jaa,Enjgjeliit,tev ir pilniiga taisniiba.Uz Anu Brendu sheit arii ir  interesanti paskatiities.Skatoties uz vinju shajaa lomaa,tad man gruuti taa uzreiz pat iedomaaties vinju kaa Nansijagu un tagad veel arii Roseeliju.Es apbriinoju abas,bet visvairaak protams Anu Brendu. :)

0

131

Ak, tā Estrelja Marina.... Man īstenībā ļoti nepatīk, ka viņa ieraugot VM ar Mersedesu tik viegli atsakās no viņa.  Šajā brīdī, kad VM ir cietumā, Estreljai vajadzētu būt viņam līdzās, atbalstīt, bet viņa ļauj savai greisirdībai un muļķīgajām iedomām bojāt abu attiecības...kas gan tā par mīlestību, kurā otrs par to necīnās? Bet aizvien nesaprotu īstās Ernana slepkavas motīvu...vai tas, ka VM tika apsūdzēts bija daļa no plāna vai tas notika pilnīgi nejauši...jāaa, cerams drīz viss atrisināsies...gaidu jau seriāla beigas!

+2

132

+2

133

Patiesiibaa manaa uzskataa ljoti diivaini redzeet Maru Kontrerasu sheit un taadaa lomaa. :) Skatoties shad tad sho seriaalu un uz vinju tik jociigi dzirdeet,ka vinja runaa kaa ""parasti"" nevis treshajaa personaa kaa tas ir ar Nansijagas lomu. :D Tachu skatoties uz vinju tieshi ar Nansijagu vinja man visvairaak asoceejas. :D

+1

134

Lūk, ko redzēju veikalā! Ja vēlaties palasīt par Mario Simarro, tad šajā avīzē ir raksts par viņu! ;) :)
http://www.bildites.lv/images/widrjaspofvjnemdy2iu.jpg

+3

135

+3

136

+3

137

+3

138

+3

139

Nu arī šī telenovele ir beigusies. Pēdējā sērija pārsvarā sastāvēja no atmiņām, kā varoņi devās pretī savai laimei, kā sasniedza savus mērķus. Ļoti patika kā Estrelja, kopā ar saviem tuviniekiem un draugiem, izrotātajās zvejnieku laivās devās uz laulību ceremoniju baznīcā, kur viņu jau gaidīja Viktors Manuels ar Tiliko. Bet it sevišķi patika, ka Estrelja sevi pavadīt lūdza gan Giljermo, gan Antonio, jo viņi abi ir viņas īstie tēvi-tā bija nelaimīga apstākļu sakritība, ka Estrelja uzauga audžuģimenē, nevis pie saviem miesīgajiem vecākiem. Jā, Aurora un Antonio deva Estreljai īstu ģimeni, viņu izaudzināja par krietnu un godīgu meiteni, tāpēc Antonio bija pelnījis vest Estrelju pie altāra, gluži tāpat, kā Giljermo, tāpēc lai arī abi bija gatavi piekāpties otra priekšā, sirds dziļumos tomēr justos sāpināti, ka Estrelja izvēlētos otru. Arī pati Estrelja to saprata, tāpēc lūdza abus savus tēvus vest viņu pie Viktora Manuela.

+3

140

Sajūta, ka mūžība pagājusi līdz pienāca fināls. Biju sākusi skatīties pāris nedēļas pēc tam, kad LV sāka rādīt un pabeidzu vēl pagājšgad (laikam). Tāpēc droši vien kad skatās tikai ainas, kas interesē, tad arī kopējais iespaids ir interesantāks, jo nekad neievelkas.
Tik skaisti, kad telenoveles izmanto skaistas ainavas.  :love:
Kuri varoņi jums patika visvairāk?

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)