TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)


Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)

Сообщений 141 страница 146 из 146

141

+2

142

Man patika Estrelja, bet it sevišķi Orjana, jo viņas varones izaugsme bija acīmredzama, jo sākumā viss liecināja, ka Orjana būs ļaundare. Tāpat arī Aurora bija dzīves gudra sieviete, kura, kaut arī ļoti mīlēja savus bērnus, tomēr savā mātes mīlestībā nebija akla, it sevišķi tas izpaudās, kad Elena ar Salvadoru tiesājās par bērna aizbildniecību, jo Aurora Salvadoram centās atvērt acis un likt saprast, ko Elena jūt un pārdzīvo, esot šķirta no sava dēliņa.

+1

143

Seriāls “Mīlas jūra” ir noslēdzies un man ir prieks, ka es noskatījos vēl vienu, manuprāt, vērtīgu seriālu, kuru noteikti nebūtu citos apstākļos pat iedomājusies skatīties. Seriāls, protams, prasījās pēc mana komentāra! :)

Свернутый текст

Zurija šeit tiešām bija lieliska un Mario Simaro man arī šeit patika, nezinu, viņā ir kaut kāds šarms pat tad, ja viņš neparāda visas emocijas vai tādu aktierspēli, kā gaidīts. Lai arī pēdējās sērijas atstāja iespaidu, ka seriāla veidotāji īsti nezina, ko tur atainot (par daudz bija tās atmiņas un neatbildētu jautājumu – par Mersedesas likteni, kur piepeši pazuda Moharass un kas notika ar Federiku), kopumā tas manu iespaidu par seriālu nepasliktināja.

Pirmās sērijas man ļoti patika, tik aizraujošas - tāda klasiska jauka iemīlēšanās un visa burvība tajā, ka VM viņai uzreiz neatbildēja uz jūtām, tikai pēc tam, kad viņa aizbrauca viņš saprata, ka tā bija mīlestība. Estreljas un Viktora Manuela attiecībās bija kaut kas tik jauks, nevainīgs, maigs… :love: Par varoņiem - patika iedomīgā Orjana, patika Leons kā ļaundaris, (Korala man nekad tā īsti nav patikusi, pat ar visus savu mistisko nāras stāstu un burvestībām), ļoti interesēja Elenitas liktenis, patika Simona, uzjautrināja Rosēlija…bija daudzi personāži, kas patika…ļoti patika Ernans kā varonis – prata gan sajūsmināt, gan nokaitināt.

Kopumā bija interesanti, lai gan par garu – pēc Ernana nāves seriāls varēja arī beigties, jo pēc tas vairs nebija tik interesanti. VM un Estreljas attiecības arī bija izgājušas visus posmus manās acīs – foršo sākumu, pēc tam, kā VM viņu meklēja, viņas cenšanās padarīt viņu greizsirdīgu, pēc tam viņu nakts Plajeskondidā, viņa grāmata un viņas dienasgrāmatas etaps…pēc tam, kad viņi jau beigās bija kopā..kaut kā neraisīja tās sajūtas kā sākuma, varbūt tāpēc, ka VM tik pat kā pēdējās sērijās nerādīja, varbūt pārāk vienveidīgas ainas, bet kopumā kā pāris noteikti man viens no mīļākājiem, lai cik tas pārsteidzoši nešķistu.

Iznemot VM un Estrelju man vēl ļoti interesēja, kā jau minēju, Elenita, prieks, ka viņa beigās atrada savu laimi…Salvadoru es vienkārši necietu..un vēl aizvien neciešu, manis pēc viņš varēja palikt cietumā un viss :D Patika Leona un Simonas ainas…tik pat uzjautrinošas kā Orjanas un Rosēlijas..draugu uzjautrināja Moharass, nezinu, viņam esot smieklīgas grimases un balss :D

Par ļaundariem - Leons kā ļaundari tiešām patika, arī bija viņa kaut kāds savs šarms…un viņa nožēla beigās lika viņu “mīlēt” kā ļaundari vēl vairāk par spīti visiem briesmu darbiem. Koralai kaut kā trūka tādas īpašības, toties viņa bija neciešama…ne protams neciešamāka par Salvadoru – viņā kaitināja pilnīgi viss, neskatoties uz to, ka viņš skaitījās labais. Vienkārši es Elenītas vietā viņam nekad nepiedotu to visu un vel pēdejās sērijās atļāvās sprēgāt, ka Čavitam būs tikai viens tēvs, a mātes gan drīkst būt divas...ai, losis!

Seriāls kopumā šķita ļoti labs ( sākumu labprāt vēlreiz noskatītos), bet kā jau teicu par garu un daži notikumi likās nevajadzīgi, pat bezjēdzīgi, bet kopumā visu laiku kaut kas notika - nolaupīšanas utt. Priecājos, ka iepazinu VM un Estrelju un visus parējos foršos varoņus!

+3

144

P.S. Piemirsu piebilst par pēdējo sēriju. It kā forši, ka neviena ļaundara vairs nav un viss mierīgi un skaisti, bet tomēr tik ļoti pietrūka pēdējā brīža action! :D Pārāk vienmuļi kaut kā...

+1

145

Visu gadu gaidīju, bet kad pienāca īstais brīdis, tad aizmirsu :D
Video, protams, jau ļoti vecs, bet tas netraucē saņemt Ziemassvētku apsveikumu tagad :)

+3

146

Atceros, ka telenovelē arī bija dažas sērijas, kuras norisinājās Ziemassvētku laikā, droši vien tad arī tika uzņemts šis video. Paldies, ka to ieliki!

+1


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Mar de amor / Mīlas jūra (Televisa, 2009)