TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 21 страница 40 из 154

21

Norvēģija bija kurējā? :D Tas saldais džeks ar vijolēm fonā? Vai es vēl kko palaidu garām? :D

0

22

Paloma написал(а):

Tas saldais džeks ar vijolēm fonā? Vai es vēl kko palaidu garām? :D

Jap :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-5nCcY4Vcwc[/youtube]

Dāņiem arī skaista:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TDIR1Vbxtq8[/youtube]

0

23

Re ku arī spāņu dziesma:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=IuSbZ08Rq4E[/youtube]

Interesanta :)

0

24

hm, spāņu kkad nebūt noklausīšos velāk :)
Njā pardon, cravey, bet man izskatījās pārāk salds norvēģis. Un vijoles? Nu, tas vnk izskatās neoriģināli pēc pagājušā gada :D

ek, PeR netika... Nu tad no šiem jau Aisha normālākā.... :)

0

25

Paloma написал(а):

tie digi digi dong izskatījās vēl trakāk, nekā tā dziesma bija... :D

:D  :D  Tas gan..

Jā, pagaidam es palieku pie Aishas, bet tas priekšnesums man ne visai..kaut kādas drēbju mazgatājas vai kas tur..galīgi neiederas..
Dons bija labs, manuprāt..
Patika vēl Reiniks ar to taureni! ..smuki   :)
Tad, Ivo Grisliņš - Grīslis..nu man jau patika tā dziesma, jā bet tur jau atkal nav nekāda īpaša priekšnesuma... :disappointed:
Nu, man jau liekas, ka brauks tomēr Aisha..pārsteidzošā kārtā varētu būt Dons..!

Vēl man patika Somija ,laikam, vai kļūdos..nu tiem, kam bija tā dziesma  moment like this  :)

0

26

Mariposa написал(а):

Vēl man patika Somija ,laikam, vai kļūdos..nu tiem, kam bija tā dziesma  moment like this  :)

Dānija tā bija!

0

27

Pagaidam, cik skatos Dons pirmajā vietā..tad jau redzes!  :)  Domāju, ka tieši starp viņu un Aishu būs lielā cīņa.!

0

28

Paloma написал(а):

Njā pardon, cravey, bet man izskatījās pārāk salds norvēģis. Un vijoles? Nu, tas vnk izskatās neoriģināli pēc pagājušā gada :D

Man ar tie saldie parasti tracina, bet šitam tas tā neuzkrītoši (pēc manām domām :) ) A tās vijoles - tagad tas būs modes kliedziens, man šķiet, ka kādai trešdaļai lielajā Eirovīzijā būs vijoles :D Īsti svētki Angy :D

0

29

Mariposa написал(а):

Jā, pagaidam es palieku pie Aishas, bet tas priekšnesums man ne visai..kaut kādas drēbju mazgatājas vai kas tur..galīgi neiederas..

a man tieši patīk :D man liekas, ka kāreiz iederas :P vsp viņas priekšnesums man patīk :)

0

30

Paloma написал(а):

a man tieši patīk :D man liekas, ka kāreiz iederas :P vsp viņas priekšnesums man patīk :)

Nu..jā, tā jau katra gaume!  :)  Nav jau tā, ka man ļoti, ļoti nepatīk,  bet bišku tā.. :D

0

31

Dāņu dziesma mp3:
http://www.mediafire.com/?moujmzinwyj

Norvēģa dziesma mp3:
http://www.mediafire.com/?twntymoc4m2

0

32

cravey написал(а):

A tās vijoles - tagad tas būs modes kliedziens, man šķiet, ka kādai trešdaļai lielajā Eirovīzijā būs vijoles  Īsti svētki Angy

jū, fiesta :D nē, nu kāpēc neoriģināli, vnk vijole ir populārs instruments, ar viņu var viskautko dabūt gatavu.

0

33

nu jāāā... bet pēc Ribaka vijoles Eirovīzijā ir leimi...
Es vsp nesaprotu tos cilvēkus.... tiešām nesaprot, cik tizli ir sekot iepriekšējā gada uzvarētāja tendencēm? :D

0

34

Nu ta vismaz Aisha vinnēja :)

0

35

Paloma написал(а):

Es vsp nesaprotu tos cilvēkus.... tiešām nesaprot, cik tizli ir sekot iepriekšējā gada uzvarētāja tendencēm?

nē, nu vispār... kāpēc dziedāšana kopā ar ģitāru tiek uzskatīta par kko pašsaprotamu, bet, kad ir vijole - tad tā ir pakaļdarināšana... cviesc

0

36

Savādi,bet vēl līdz vakardienai man Aishas dziesma pilnībā bija paslīdējusi garām un palikusi neievērota,likās,ka es to vakar skatoties finālu,es to dzirdu pirmo reizi, uzreiz radās intuitīva nojauta,ka tā arī būs uzvarētājdziesma,pat īsti nespējot izskaidrot kāpēc.

0

37

angelina написал(а):

nē, nu vispār... kāpēc dziedāšana kopā ar ģitāru tiek uzskatīta par kko pašsaprotamu, bet, kad ir vijole - tad tā ir pakaļdarināšana... cviesc

es saprotu, ka tu tam nekad nepiekritīsi, bet - ģitāra ir daudz populārāka par vijoli populārajā mūzikā. var dziedāt tikai ar vienas ģitāras pavadījumu, bet tikai ar vienas vijoles pavadījumu - grūti. turklāt - var5būt es kļūdos, bet man šķiet, ka vijole ir ekskluzīvāka un to ir grūtāk iemācīties spēlēt. un tiešām - lai kā es tevis dēļ būtu iemīlējusi vijoles, mani kaitinās tas, ka katrs otrais šogad Jurovižinā vijolēs. Un jā - Raša atkal Bilanu sūta. nez, Pļus atkal 2 kvadrātmeros nēsāsies...

0

38

albalonga написал(а):

Un jā - Raša atkal Bilanu sūta

KOOO? Kur tu šito dzirdēji?

0

39

vakar tip teica pa tv. :D

0

40

albalonga написал(а):

vakar tip teica pa tv. :D

Aaaa, es te atkal paložņāju un sapratu tā, ka viņš tik dziesmu iesniedzis, bet galīgais lēmums vēl nav pieņemts :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010