TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 41 страница 60 из 154

41

albalonga написал(а):

turklāt - var5būt es kļūdos, bet man šķiet, ka vijole ir ekskluzīvāka un to ir grūtāk iemācīties spēlēt.

nu tā saka, ka grūtāk. nezinu, neesmu mēģinājusi ģitāru :D

0

42

albalonga написал(а):

Un jā - Raša atkal Bilanu sūta. nez, Pļus atkal 2 kvadrātmeros nēsāsies...

koooo? o.O Hahahaha, Raša aplauzusies Olimpiādē, tagad izmisīgi cer kaut ko sagrābt vismaz atkal Jurovižinā. :D :D :D nē, viņi kļūst jau TIK smieklīgi! :D :D :D

Un jā, angy, cilvēks, kas strinkšķina ģitāru un dzied, ir diezgan ierasta parādība, bet tak fakts, ka vijoles Eirovīzijā nebija nu nemaz TIK populāras -  a tagad otrādi. Un es jau to iepriekš neteicu tikai par vijolēm, bet par visu - modē pēkņši nāk apģērbu maiņas, tad austrumnieciskas noskaņas, tad vijoles... Labi vēl, ka pēc Bilana katram otrajam nebija 2 kvādrāmetru ledus pleķītis... :D

0

43

nu nez, bija jau tomēr ik pa laikam kkas ar vijolēm. pagājšgad jau arī Ribaks nebija vienīgais, bet nu, viņš visvairāk ārdījās uz skatuves :D

0

44

Paloma написал(а):

bet tak fakts, ka vijoles Eirovīzijā nebija nu nemaz TIK populāras -  a tagad otrādi. Un es jau to iepriekš neteicu tikai par vijolēm, bet par visu - modē pēkņši nāk apģērbu maiņas, tad austrumnieciskas noskaņas, tad vijoles...

Piekrītu!
Katru gadu kaut ko veiksmīgu no uzvarētāja paņem! Nezinu, kāpēc tā, bet laikam viņi cer atrast laimes formulu :D

0

45

Krievijas Eirovīzijas dziesma  o.O
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=a-IhsDVq-NQ[/youtube]

0

46

o.O  Pārsteidzoša izvēle.Sakumā klausijos un nesapratu, kas tā valodu? vai tiešām angļu???  o.O  Tad jau Dimam simtreiz labāk sānaca belive.. :D  :) ..a , vispār..ku Bilan? Nepiedalijas vispār? Jo es jau domāju, ka viņš atkal pārstaves Krieviju..(nebūtu jau slikti trešo reizi kāpt uz Eirovizijas skatuves.. :) )

0

47

Bilanam ar veselību problēmas :( Vispār, ja var ticēt tam, ko netā raksta, tad var būt pat tā, ka Bilans pēc laika paliek kurls :(
http://www.apollo.lv/portal/fun/articles/197010

0

48

Jā, par Bilanu lasīju. Smagi. Par Krievijas dziesmu - nez - mēs darbā klausījāmies un vispār nesapratām, ko Krievija ar to gribēja pateikt. Bet par Jurovižinu - lielās Jurovižinas nakts tuss kā parasti pie manis - ieplānojiet savos grafikos. :playful:

0

49

Ak, kādā nepatīkama ziņa!  :(  Ceru, ka nav tik traki kā aprakstīts.Būtu ļoti žēl zaudēt tādu dziedātāju kā Dima Bilans, jo zaudēt dzirdi..taču nozimē dziedāšanas karjeras beigas.. :(
Jā, un par eirovīzijas dziesmu..tiešam neko nesapratu,vai tad nebija labākas izvēles?

0

50

auč, par Bilanu tie''sam žēl, un ceru, ka viņam būs viss ok!
šī Krievijas dziesma - o.O kas tas ir? Drausmas kaut kādas. :D

0

51

kāds zina, kad vsp tā Eirovīzija būs?

0

52

angelina написал(а):

kāds zina, kad vsp tā Eirovīzija būs?

1. pusfinālā – 25. maijā. Otrais pusfināls-  27. maijā.
Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls notiks 29. maijā.

0

53

ā, paldies, tad viss labi :D

0

54

Aisha piedalīsies pirmajā pusfinālā.

0

55

Par bilanu briesmīgi, es ceru, ka viņš atvesaļosies.

0

56

Alby, 29.05. jau atķeksēju savā kalendārā :D

0

57

lieliski. un tagad visi kā cravey - 29.maiju atķeksē savos kalendāros. Tad pie albalongas jādodas ciemā.

0

58

sarunāts, alby! :D
Ak šīs tradicionālās jurovižena naktis! ^^

0

59

satikšanās pēc pusgada neredzēšanās :D

0

60

ja? angy, tas ir mežonīgi. šausmas... o.O

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010