TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 61 страница 80 из 154

61

Nju tā kaut kā sanāk, ka baigi reti tiekamies visas... Es ta vēl uz maiņām jūs satieku - angy dzimšanas dienā, alby un cravey Olimpiskajā naktī... Bet tā vsp reti.

0

62

Šī vakara uzstāšanās kārtība:
1. Moldova (Sunstroke Project & Olia Tira, «Run Away»)
2. Krievija (Peter Nalitch & Friends, «Lost And Forgotten»)
3. Igaunija (Malcolm Lincoln, «Siren»)
4. Slovākija (Kristina Pelakova, «Horehronie»)
5. Somija (Kuunkuiskaajat, «Työlki Ellää»)
6. LATVIJA (AISHA, «WHAT FOR?»)
7. Serbija (Milan Stanković, «Ovo Je Balkan»)
8. Bosnija un Hercegovina (Vukašin Brajić, «Thunder And Lightning»)
9. Polija (Marcin Mroziński, «Legenda»)
10. Beļģija (Tom Dice, «Me And My Guitar»)
11. Malta (Thea Garrett, «My Dream»)
12. Albānija (Juliana Pasha, «It's All About You»)
13. Grieķija (Giorgos Alkaios & Friends, «OPA»)
14. Portugāle (Filipa Azevedo, «Há Dias Assim»)
15. Maķedonija (Gjoko Taneski, «Jas Ja Imam Silata»)
16. Baltkrievija (3+2, «Butterflies»)
17. Īslande (Hera Björk, «Je Ne Sais Quoi»)

Pusfināla sākums 22:00 :)

0

63

a cikos sestdien fināls sākas????

0

64

tāpat, 22:00 :)
kas nozīmē, ka nu ir baigi jānepaveicas, lai es netiktu vismaz uz Eirovīzijas sākumu, ja ne agrāk. :D
vienkārši mēs 6dien pārvācamies, vedam visas mēbeles, mantas, nu un tā... :)

0

65

Oho, Palo, turies.

Vai šādas kategorijas sestdienas Jurovižina vērtēšanā derēs

Vokālais izpildījums
Mūzika
Mūzikas instrumenti
Šovs
Horeogrāfija
Tērpi
Kosmētika, frizūra, stils
Skatuves efekti
Skaņu efekti
Īpašas extras (oriģinalitāte u.c.)
Plusi vai mīnusi vienkārši tāpēc, ka patīk vai nepatīk

0

66

albalonga написал(а):

o.O  Pārsteidzoša izvēle.Sakumā klausijos un nesapratu, kas tā valodu? vai tiešām angļu???  o.O

Haha... Man bija tieši tāpat.. Vispār neierubījos, kas par valodu... palasīju lirikus, un, klausoties 2. reizi, viss likās daudz skaidrāk :)
Šogad vispār esmu šokā.. Ja 2008. gadā bija TIK daudz foršu izpildītāju un dziesmu (Grieķija, Ukraina, Armēnija u.c.), tad šogad man īsti nav favorīta.. centos noklausīties visus.. pat vairākas reizes, bet nu nekā. Protams, ka tādā gadījumā būs jātur īkšķi par Latviju. Arī Lietuvas dziesma ir tīri ķichīga, vismaz man patīk..
Visvairāk mani pārsteidza Grieķijas izvēle... dziesma nav slikta, bet nu jau vairākus gadus šī karstasinīgā Balkānu valsts mūs pārsteidza ar spilgtiem solistiem, bet nu šogad... njā. OPA :d . No opa sanāks žopa..
Azerbaidžāniete arī ir tīri simpātiska, bet fakts, ka tā ir izreklamēta teju uz katra staba, dziesmu manās acīs nobīda antifavorītu sarakstā.. Pagājušo gadu gan Azerbaidžāna bija mana favorītvalsts. Aysela bija vnk superīga, skaista un debešķīgi pūkaina sieviete.
Arī Armēnija ir tīri ok..   Bet ar ok nepietiek :(

Jebkurā gadījumā, šobrīd vēl galīgo lēmumu pateikt būtu muļķīgi. Kā nekā visi mūziķi ir daudz strādājuši un Oslo viss izskatīsies citās krāsās :)

Aisha TURIES! Jābūt finālā.

0

67

albalonga написал(а):

Vai šādas kategorijas sestdienas Jurovižina vērtēšanā derēs
Vokālais izpildījums
Mūzika
Mūzikas instrumenti
Šovs
Horeogrāfija
Tērpi
Kosmētika, frizūra, stils
Skatuves efekti
Skaņu efekti
Īpašas extras (oriģinalitāte u.c.)
Plusi vai mīnusi vienkārši tāpēc, ka patīk vai nepatīk

baigi daudz, bet es pat nevaru pateikt, kas no tā būtu izņemams vai maināms, tā ka der. :D un es domāju, ka vērtēšana 5 ballu skalā. 10 būs par traku šitik daudz kategorijām...

0

68

Par vakardienas pusfinālu...
Es zinu, ka par šo tēmu jautājumi ļoti dalās, bet es palieku pie sava uzskata, ka, paturot to šovu, kāds bija Latvijas atlasē, Aishas izredzes tikt finālā būtu bijušas daudz augstākas. Pirmkārt, man patika kā viņa pati atlasē izskatījās - tāda nevainīga, vienkārša. Otrkārt, man patika tās nelaimīgās veļas mazgātājas. Kā vakar kāds pateica man: viņas padarīja to dziesmu dziļāku. :D Bet šitas... nebija pat šova! Un viņa izskatījās drausmīgi, manuprāt. Nu žēl, protams.

Par pārējiem... Patika Beļģis - koptēla ziņā man atgādina Ribaku, bet tomēr iepatikās man tas vienkāršā zēna stiliņš. Kas vēl? Laikam vieglāk pateikt, kas, manuprāt, galīgi nebija pelnījuši tikt tālāk - Moldāvi man nepatika, krievs un serbi vēl mazāk. Ko lai saka, ģeogrāfiskais balsojums nemirst. :)

0

69

Paloma написал(а):

Ko lai saka, ģeogrāfiskais balsojums nemirst. :)

Noteikti ka tā arī ir.  :disappointed:  Nu, manuprāt Krievija noteikti nebija pelnijusi tikt talāk, padomājot vien par to pašu ārprātīgo angļu valodu, no kuras es laikam sapratu tikai vārdus lost and forgotten ...
Man ļoti patika Beļgija, Polija, Portugāle un tiem, kam bija tie taurenīši...arī smuki,un protams, Latvija. :)
Tad jau jāprasa, kas mums ir jāsūta, lai tiktu beidzot talāk.? :sceptic:
Aisha manuprāt nodziedāja labi, skaisti, emocionāli izjūsti...bet iespējams, iegāza tas, ka nebija tā šova. Bet, manuprāt te arī neko tādu nevajadzēja. Šajā jautājumā par šovu domas tiešam var dalīties, bet tā nu reiz es domāju. :)
Vispār ļoti žēl, ka Latvija jau otro reizi paliek aiz borta. :(

0

70

Nu jā, es zinu, ka visi dalās divās daļās: tie, kam šis likās labāk, nekā ar to Latvijas šovu, un tie, kam labāk patika Latvijas. :D un dziesma man ar likās laba, tikai to vajadzēja labāk pasniegt, tāds ir mans uzskats :) vajadzēja vismaz kaut kādu šovu! Bet tagad nekā nebija...

Portugāle man arī patika. Un tie taurenīši arī - īpaši kopš brīža, kad izpleta spārnus :D

Отредактировано Paloma (26.05.2010 09:57)

0

71

Vislielakais šoks man i par Serbiem :D Nu vnk pabriesmīgi!!!

Mari, tev Vampire Diaries parakstā!!!!! :crazyfun:  :love:

0

72

P.S. cravey, neaizmirsti 6dien grāmatiņas!!! ^^

un jā, pabriesmīgi, bet ko lai dara ar to Balkānu mafiju.. ;)

0

73

modreits написал(а):

Azerbaidžāniete arī ir tīri simpātiska, bet fakts, ka tā ir izreklamēta teju uz katra staba, dziesmu manās acīs nobīda antifavorītu sarakstā..

es laikam sapratu, par ko tu runā :O kkāda Safura? Vismaz tādas reklāmu es ieraudzīju, skatoties vienas dziesmas lyrics. Pirmo reizi redzu, kad šitā aģitē balsot par kādu. :O mani tas atgrūž patiesībā no tā darīšanas.. :D

0

74

nu prieks, ka es nevienīgā, kurai beļģis reāli fascinēja. Moldova riebās. Un - a man serbs patika. ;D Un man baigā škrobe par igauņiem - tie bija tik labi. Man baigi patika. Vēl arī tie Lighning and Thunder bija forši. Smuki.

0

75

Atklāti sakot,man jau bija aizdomas,ka Aisha tā arī neiekļūs finālā,jo piedalījās pārāk daudz Balkānu reģiona valstu, nedomāju,ka priekšnesuma sākotnējā versija-veļas mazgāšana-būtu daudz ko līdzējusi,var jau būt,ja Aisha būtu piedalījusies otrajā pusfinālā,un arī tad tomēr neiekļūtu finālā,tad gan varētu teikt,ka bija slikta doma atteikties no veļas mazgāšanas priekšnesumā.Bet-pēc kara jau visi gudri,tādēļ tagad domāt,kā būtu,ja būtu,nav vairs nozīmes.Ak jā-''Taurenīši'' bija no Baltkrievijas,jo daži jau bija paspējuši piemirst kuri valsti viņi pārstāvēja,tāpēc to tagad pieminēju.

0

76

Terēze написал(а):

Ak jā-''Taurenīši'' bija no Baltkrievijas,jo daži jau bija paspējuši piemirst kuri valsti viņi pārstāvēja,tāpēc to tagad pieminēju.

Jauki, ka to pieminēji :) Tā kā es Eirovīziju neskatos, tad nezināju, bet ir interesanti palasīt komentārus un gribējās uzzināt, kuriem tad tie taurenīši bija :)

0

77

albalonga написал(а):

nu prieks, ka es nevienīgā, kurai beļģis reāli fascinēja.

Jā, mūsu meiteņu bariņš kojās arī bija patīkami pārsteigtas par to, ka beļģis iekļuva finālā. Viņa dziesma reāli tajā stilā, kas man vistuvākais  :love: Bet vienalga manā topā pirmais i norvēģis :flirt:

0

78

Paloma написал(а):

P.S. cravey, neaizmirsti 6dien grāmatiņas!!! ^^

Ok, tik es droši ka ne visas, bet gan pirmās 3 paņemšu, jo man ar visām mantām vajadzēs braukt, ko es uz skolu ņemu. Pa taisni 7dien uz autoostu braukšu.

0

79

man jau otro gadu pēc kārtas favorīti bija Igaunija. :)
Aishai, manuprāt, tiešām pietrūka šova. Šorīt twitter izlasīju jociņu, ka viņa laikam sastresojās un aizmirsa pārvilkt kleitu. :D

par Krieviju... nu, ja Latvija šogad sabalsos un 12 punktus dos Krievijai, tad man būs krietni mazāks kauns, nekā tad, kad 12 punktus latvieši atdeva Dimam Bilanam.

0

80

Mariposa написал(а):

manuprāt Krievija noteikti nebija pelnijusi tikt talāk, padomājot vien par to pašu ārprātīgo angļu valodu

Man šī krievu grupas viena dziesma ir kā zvana melodija (stipri labāka gan ir par to, ko viņi Eirovīzijā dzied :) ), bet vispār Pjotrs tīri labi runā angliski.. tikai viņa grupas firmas zīme ir tā lauzītā angļu valoda ar izteikto krievu akcentu.. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010