TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 81 страница 100 из 154

81

cravey написал(а):

Ok, tik es droši ka ne visas, bet gan pirmās 3 paņemšu, jo man ar visām mantām vajadzēs braukt, ko es uz skolu ņemu. Pa taisni 7dien uz autoostu braukšu.

eh, nu labi... un tad es izlasīšu un varēšu līst no ādas laukā, lai dabūtu 4. :D

Norkys написал(а):

par Krieviju... nu, ja Latvija šogad sabalsos un 12 punktus dos Krievijai, tad man būs krietni mazāks kauns, nekā tad, kad 12 punktus latvieši atdeva Dimam Bilanam.

nu atkal laikam gaumes jautājums ;) Man Bilans salīdzinoši krietni labāk par šito ķēmu... nu Bilana dziesmā es vismaz varēju saprast vieglāk, ka tā ir angliski... :D

Siikaa написал(а):

tikai viņa grupas firmas zīme ir tā lauzītā angļu valoda ar izteikto krievu akcentu.. :)

nu nez, man tāds"stils" nemaz neliekas stilīgs :D

0

82

Paloma написал(а):

es laikam sapratu, par ko tu runā :O kkāda Safura?

Aha. Redzi, Tu īpaši neseko tam līdzi, bet esi ievērojusi.. tas ir tik besīgi... Ja viņa tā neraklamētos, tad, iespējams, būtu viena no manām favorītēm, bet nu... es esmu par godīgumu un vienlīdzību. Ceru, ka viņa netiks trijniekā, kaut gan viņai bukmeikeri paredz uzvaru..

Runājot par VAKARDIENU.
Tiešām ļoti, ļoti žēl par Aishu. Piekrītu tam flangam, kas ir par to, ka veļas mazgātājas bija labākas. Doma man nemaz nelikās tik slikta.. tas bija ļoti kichīgi.. vismaz kkāds šovs :)

Vakardienas favorīti bija... neteikšu, ka īpaši daudzi izcēlās, bet nu Bosnijas un Beļģijas priekšā nesumi likās visforšākie un tīri vokāli un no angļu valodas izrunas viedokļa baudāmākie.. Puslīdz labi bija arī Portugālei un Īslandei.. nu vēl arī Baltkrievijai un Grieķijai.. un viss.
Krievijas vai sebijas vietā vajadzēja būt Polijai un Latvijai.

Skatīsimies, kas būs rīt :)
Tagad esmu ar visām ķepām par Lietuviešiem. Viņi to4 ir baigi ki4īgi!!! Cerams, ka tiks finālā.

Отредактировано modreits (26.05.2010 21:31)

0

83

modreits написал(а):

Bosnijas un Beļģijas priekšā nesumi likās visforšākie un tīri vokāli un no angļu valodas izrunas viedokļa baudāmākie..

aizmirsu piebilst, ka drusciņ acīs pa daudz krita, ka beļģietis visu laiku skatījās uz akordiem.. Tas liecina par baigo nedrošību, kaut gan to var saprast.. :D

0

84

Rītvakara pusfinālisti:
http://www.eurovision.tv/page/oslo2010/ … emi-final2

Es rītvakar par dāņiem :crazy:

P.S - Palo, ok, lai nebūtu tik traki, ņemšu visas 4. Ja sanāks, paņemšu arī 5. Skatīšos kā būs ;)

Отредактировано cravey (26.05.2010 22:07)

0

85

njā, nu tagad arī es izteikšos. AIsha nodziedāja labākm, nekā Latvijas finālā, bet nu paskats bija drausmīgs - kaut kādu halātu uzvilkusi. veļas mazgātājas vajadzēja atstāt, tas būtu tomēr diezgan oriģināli. tā ka - ir jau diezgan loģiski, ka netika.
Krievijas dziesma man īstenībā patika - solistam ļoti skaista balss. un bija tā piemīlīgi.
un serbi man arī patika, nez, man tā valoda kkā baigi iepatikusies :D

0

86

Finālā 100% būs Azerbaidžāna, Turcija, Izraēla
95% Rumānija, Dānija, Armēnija
Par pārējām 4 neņemos droši apgalvot, bet nu varētu būt Bulgārija, Lietuva, Kipra un Gruzija...

Ja vismaz 7-8 no nosauktajām nebūs, tad būšu pārsteigts.. ļoti.

Kaukāza valstīm ļoti paveicies, ka visas tika vienā pusfinālā. + vēl arī Turcija un Kipra..

Отредактировано modreits (26.05.2010 22:32)

0

87

Paloma написал(а):

nu atkal laikam gaumes jautājums ;) Man Bilans salīdzinoši krietni labāk par šito ķēmu... nu Bilana dziesmā es vismaz varēju saprast vieglāk, ka tā ir angliski... :D

Nu šim es arī  piekrītu, Bilans man arī labāk nekā šogad šis Krievijas pārstāvis. Un, man gan nebija kauns, ka Latvija iedeva Bilanam 12 punktus. Neteikšu, ka angļu valoda bija perfekta, bet galvenais, ka saprast varēja.  :)

cravey написал(а):

Es rītvakar par dāņiem :crazy:

O, jā...Es arī!  :love:

cravey написал(а):

Mari, tev Vampire Diaries parakstā!!!!! :crazyfun:  :love:

Teikšu,ka Vampire Diaries ir ļoti pielīpošs seriāls, kur nu vēl atturēties no tās ķīmijas, kas ir starp Damonu un Elenu. :love:  :)

0

88

Paloma написал(а):

Man Bilans salīdzinoši krietni labāk par šito ķēmu... nu Bilana dziesmā es vismaz varēju saprast vieglāk, ka tā ir angliski... :D

Tas gan Dima ir stipri labāks un to viņš jau ir pierādījis divas reizes Eirovīzijā augstas vietas dabūnot..

Paloma написал(а):

nu nez, man tāds"stils" nemaz neliekas stilīgs :D

man viņos laikam patīk tas, ka viņi necenšas izlikties, ka spēj dziedāt izcilā angļu valodā, bet drīzāk to izķēmo, jo ir tik daudz ne amerikāņu, angļu vai kādas citas no dzimšanas runājošas tautas pārstāvis, kas cenšas runāt vai dziedāt angliski, lai gan nemāk pareizi izrunāt.. tad jau labāk par sevi pasmieties.. :D:D:D

0

89

Siikaa написал(а):

Tas gan Dima ir stipri labāks un to viņš jau ir pierādījis divas reizes Eirovīzijā augstas vietas dabūnot..

Runājot par tām divām reizēm, man laikam kaut kā pirmā dziesma labāk patika. Un, tas priekšnesums ar baletdejotājam un rožu lapiņām, kalvierēm....tā ļoti romantiksi  :love:
Nju...bet piedalijas somu Lordi un tikai tapēc Dima palika otrais. Bet, prieks jau ka mēģināja vēlreiz.  :)

0

90

Nu, man patika arī otrā reize, ar visu Pļušķi 2 kvadrātmetros :D

Vakar ielūkojos nedaudz tajā saitā, paklausijos dažas dziesmas. Ak, man šogas riiiiiktīgi patīk Spānija! :D nu tā, ka es no visas sirds par to varētu nobalsot! Jau iepatikās, kad 2dien to fragmentiņu parādīja, un vakar noklausījos pilnā garumā + tas klips man kkā ļoti iepatikās :love:

Ok, norvēģim arī skaista dziesma :)

Azerbaidžāniete... nez, nekas īpašs man nelikās. Tipiskā dziesma, kādas parasti ir kāda čupiņa un kuras pēc pāris dzirdētām reizēm tik un tā nevar īpaši atšķirt.. :) nu tāds mans pirmais iespaids bija.

Varbūt šodien paskatīšos vēl kaut ko.. vai vienkārši gaidīšu pusfinālu :D

0

91

Mariposa написал(а):

unājot par tām divām reizēm, man laikam kaut kā pirmā dziesma labāk patika. Un, tas priekšnesums ar baletdejotājam un rožu lapiņām, kalvierēm....tā ļoti romantiksi  :love:

Jā... tas bija skaisti... bet Dima vienkārši ir Dima, biju uz viņa koncertu LV un viņam tiešām labi sanāk sadarboties ar publiku..  :cool:

Paloma написал(а):

Azerbaidžāniete... nez, nekas īpašs man nelikās. Tipiskā dziesma, kādas parasti ir kāda čupiņa un kuras pēc pāris dzirdētām reizēm tik un tā nevar īpaši atšķirt.. :) nu tāds mans pirmais iespaids bija.

Atzīšos neesmu dzirdējusi nevienu citu dziesmu, kā vien Aishas, taču ažiotāža, kas sacelta ap Azerbaidžānu ir tik milzīga ka man viņa jau tagad nepatīk...  :unsure:

0

92

Siikaa написал(а):

taču ažiotāža, kas sacelta ap Azerbaidžānu ir tik milzīga ka man viņa jau tagad nepatīk...  :unsure:

jāā... tas ir kkā stulbi.. "palīdzi dzimt jaunai zvaigznei" - BWAH. Tiešām ceru, ka viņa neuzvarēs, tomēr nevar šitā.

0

93

Paloma написал(а):

Ok, norvēģim arī skaista dziesma :)

Yay, Palo, tev ar iepatikās  :flirt:

Mariposa написал(а):

Teikšu,ka Vampire Diaries ir ļoti pielīpošs seriāls, kur nu vēl atturēties no tās ķīmijas, kas ir starp Damonu un Elenu. :love:  :)

Superbe, gaidīsim tevi Vampire diaries sadaļā  :crazy:

0

94

cravey написал(а):

Superbe, gaidīsim tevi Vampire diaries sadaļā  :crazy:

:D  Domājams, ka drīz arī iegriezīšos turp!  :)

Paloma написал(а):

Ok, norvēģim arī skaista dziesma :)

O, jā! Piemirsās man viņš  :blush: ..jmmm..man tā dziesma riktīgi patīk!  :love:  Kā būtu ja Norvēģija uzvarētu divus gadus pēc kārtas?  :D  :)

0

95

Mariposa написал(а):

Kā būtu ja Norvēģija uzvarētu divus gadus pēc kārtas?  :D  :)

Es ar mammai to šon teicu, nevaru vien beigt klausīties :love: Plus, paskaties vēl Didrika versiju "Because we believe"  :love: :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vI8FQo1hsqA[/youtube]

0

96

Mani nošokēja Aishas priekšnesums Eirovizijas pusfinalā.
Pirmkārt es nesaprotu kāpēc tika novākts tas šovs, kurš bija Latvijas eirovīzija. Skatuve likās tukša, man nepatika Aishas apģērbs. Un dziesma zaudēja savu jēgu, kaut kā stulbi. Dziedāja viņa tīri labi .Viņa ar šovu būtu finalā tikusi noteikti.

0

97

Man bija prieks, ka tika tas puisis ar ģitāru, viņš paņēma ar savu vienkāršību. Un man patika Baltkrievija tie tauriņu spārni bija tik skaisti.

0

98

angelina написал(а):

nekā Latvijas finālā, bet nu paskats bija drausmīgs - kaut kādu halātu uzvilkusi

Es vakar arī skatījusies un toč tā izskatījās. Moš tas bija ar tādu domu, ka Latvija ir TIK nabadzīga, ka dziedātājai jāiet uz skatuves halātiņā, jo klaeitai nav naudas.

0

99

mmaarriiaa написал(а):

Moš tas bija ar tādu domu, ka Latvija ir TIK nabadzīga, ka dziedātājai jāiet uz skatuves halātiņā, jo klaeitai nav naudas.

interesanta doma :D
manā prakses vietā viena pateica, ka viņai Allu Pugačovu atgādināja :D

0

100

nu, pēc šī pusfināla man ir skaidri mani galvenie favorīti - Turcija. :) jādabū man šitā dziesma :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010