TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 101 страница 120 из 154

101

angy, tu rullē.

Es kā reiz ienācu, lai uzrakstītu, ka gribu, lai Danija uzvar un gribu Turku dziesmu savā mp3. Tagad mēginu turku dziesmu sameklēt. Reāli laba.

0

102

es jau to dziesmu dabūju no dc++ ^^

vot Dānija gan nepatika.

0

103

A man no tām visām romantiskajām Jurovižina dziesmām Dānija vislabāk patika. Bet par Turkiem fanoju. Azerbaidžaniete reāli nepatika, Ukrainiete patika.

0

104

YYYYYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYY!!! FUUUUH, DĀNIJA TIKA FINĀLĀ! Šitā gandrīz trieku ķēru, līdz pašam beigām jāgaida bij - fui! Bet nu - viss ir labs, kas labi beidzas  :crazyfun: Dāņi mani otrie favorīti uzreiz aiz norvēģa :love:

Ļoti liels prieks par Īriju un TURCIJU (ideāla dziesma)! Azerbeidžāniete man konkrēti izbesīja - nez, visas tās kustības un mīmika man likās pārāk uzspēlētas.

Vēl arī rumāņi patika. Vot atkal visi čvoki (Balkānu un Austrumu mafijas) iekš fināla, bet nu vismaz lielākajai daļai šogad sakarīgas dziesmas.

Šogad fināls gan bez Zviedrijas, gan bez Somijas, gan bez Baltijas valstīm. Značit norvēģi un dāņi vienīgie varēs viens par otru zvanīties :D

GOOOO NORWAY AND DENMARK!!!! :flag:

Отредактировано cravey (28.05.2010 00:17)

0

105

jā, vēl rumāņiem bija tas, ka tā dziesma it kā nekas īpašs, bet ļoti labs bija izpildījums, vēl tie skatieniņi, tāpēc kopiespaids labs.

0

106

Turku dziesma:
http://www.sendspace.com/file/z1yqq5

0

107

cravey написал(а):

Vēl arī rumāņi patika. Vot atkal visi čvoki (Balkānu un Austrumu mafijas) iekš fināla, bet nu vismaz lielākajai daļai šogad sakarīgas dziesmas.

Aha. Tiešām.
Es paredzēju pareizi 8 valstis, kuras tiks ārā no 2. pusfināla... ļoti, ļoti žēl par Lietuvu.
Visvairāk no dziesmām, kas tika uz finālu man nepatika Īrija un Ukraina.
Bet nu 2. pusfinālā patiešām bija DAUDZ vairāk labu dziesmu nekā pirmajā.. tagad nezinu, par ko īsti fanot :D
Īsi apkopošu manus favorītus, no kuriem atsijāšu man vistīkamāko- Bosnija, Beļģija, Rumānija, Gruzija, Turcija... + vēl Lielā piecinieka dziesmas ir tīri sakarīgas. Man patīk Vācija :)

0

108

Yay, es izcelšos! :D Man turki nu tā.. ne pārāk. Bet nu vienkārši nav manā stilā, tas laikam arī iemesls. :)

Par Lietuvu es puslīdz turēju īkšķus tikai tāpēc, ka Baltijas valsts :D nepatika man ne dziesma, ne bikšu novilkšana.

No 8 valstīm, kuras es pierakstīju, ka man it kā patīk, 7 tika, yay! :D Dānija, Gruzija, Īrija, Izraēla... uz sitiena neatceros, kuras vēl bija.

Un jā, Vācija man ne pārāk, mani tā dziesma kaut kā kaitina. :D Un franči... tas bikini meiteņu klipiņš izteica jau visu. Man vienkārši ir līdz kaklam apnicis, ka tip popularitāti un balsis mēģina iegūt, parādot pēc iespējas vairāk plikumu. Kā ir lielākoties mūsdienās. Vismaz man tāds iespaids.
Nu jā, bet par Spāniju es jau iepriekš teicu - es tajā dziesmā esmu biki iemīlējusies :love: interesanti, kāds būs priekšnesums 6dien.. :) būtu forši ar to cirka tēmu ^^

0

109

Paloma написал(а):

Nu jā, bet par Spāniju es jau iepriekš teicu - es tajā dziesmā esmu biki iemīlējusies

Es gan neesmu iemīlējies dziesmā, bet gan pašā valstī :D ... laikam tieši tāpēc arī dziesma liekas tīri klausāma :)
Ja ar šo dziesmu startētu kāds Dienvidslāvijas pārstāvis, tad man noteikti neietu pie sirds nemaz..
Man gan Francijas dziesma liekas ļoti forša :) Vismaz kkas atšķirīgs no citiem, un rada TIK vasarīgu noskaņu..

Paloma написал(а):

Un jā, Vācija man ne pārāk, mani tā dziesma kaut kā kaitina.

Mani arī bik kaitina, bet tieši tas kkā piesaista.. es nezinu.. man patīk tas nervu kairinājums, ko tā dziesma izraisa.. :D

0

110

Ā, jā, par lietuviešiem, dziesma man patika, bet ne tā bikšu novilkšana beigās :sceptic:

Franči - nu, ar visu manu mīlestību pret frančiem, teikšu, ka viņi varēja ko labāku aizsūtīt, bet nu, es jau teicu - viņi vnk lielajam futbolam noskaņojas - ALLLLLEZZZ :D
To pašu varu teikt arī par britiem - nu ne pārak man tā dziesma :(
Spānija - arī so so
Vācija - nea, nav manā gaumē

All in all, gaidu - NORVĒĢIJU, Dāniju, Īriju, Beļģiju, Turciju, Īslandi  :flag:

0

111

modreits написал(а):

Es gan neesmu iemīlējies dziesmā, bet gan pašā valstī :D ... laikam tieši tāpēc arī dziesma liekas tīri klausāma

nu, tas, protams, arī spēlē savu lomu.. :D bet citus gadus tas bija teju vienīgais iemesls just līdzi Spānijai. Bet šogad šī dziesma kaut kā uzreiz mani paķēra! :)

modreits написал(а):

Ja ar šo dziesmu startētu kāds Dienvidslāvijas pārstāvis, tad man noteikti neietu pie sirds nemaz..

nu jāāāā, vinš nedziedātu spāniski noteikti! :D

0

112

A man brits reāli patīk. Noklausījos - smuki. Un Spānija - piekrītu Palo, šogad var ne tikai valstīj just līdz, bet arī pašai dziesmas, salīdzinot ar citu gadu šausmām.

Nu Man bija tā, ka otrajā pusfināla plus mīnus daudzas dziesmas likās simpātiskas un pat nemēģināju noteikt savu top 10. Pirmajā pusfinālā es to darīju un no manām 10 noteiktajām tika 8. Dziesma, kura riebās - pati pirmā, ja nemaldos Moldova, arī tika. Fuck.

0

113

albalonga написал(а):

Pirmajā pusfinālā es to darīju un no manām 10 noteiktajām tika 8. Dziesma, kura riebās - pati pirmā, ja nemaldos Moldova, arī tika. Fuck

O jā.. Moldova tiešām bija reāli stulba.. :D

Paloma написал(а):

nu, tas, protams, arī spēlē savu lomu.. :D bet citus gadus tas bija teju vienīgais iemesls just līdzi Spānijai. Bet šogad šī dziesma kaut kā uzreiz mani paķēra! :)

Hmm.. nu nez.. man gan patika pagājušā gada Soraya un 2008. g. Rodolfo Chikilicuatre... Nemaz nerunājot par D`Nash 2007. gadā, kas vispār bija superlaba un visnenovērtētākā dziesma. Vot 2006. gadā Las Ketchip bija galīgi garām..
Šī gada dziesma man patīk, bet dziedātāja vizuālais tēls neliekas saistošs.. Izskats spēlē savu lomu.. man chirkas neiet pie sirds.. nedaudz katina.. patiesībā pat ļoti :D
Nu bet rīt jau redzēs, kā tas viss izskatīsies uz skatuves.. :) Varbūt arī beigu beigās aizies arī man ;)

0

114

modreits написал(а):

Hmm.. nu nez.. man gan patika pagājušā gada Soraya un 2008. g. Rodolfo Chikilicuatre... Nemaz nerunājot par D`Nash 2007. gadā, kas vispār bija superlaba un visnenovērtētākā dziesma. Vot 2006. gadā Las Ketchip bija galīgi garām..

jā, man arī īstenībā visas tās dziesmas likās labas... un Las Ketchup arī patika, ko nevar piesiet manam  fanātismam pret Spāniju, jo 2006. gada pavasarī par Spāniju vēl nebiju iesākusi fanot. par D'Nash man visvairāk žēl, jo es tomēr 48 reizes toreiz nobalsoju, bet no Latvijas nebija neviena punkta (nu vnk toreiz bija tā, ka visur tās Toxic kartes svieda pakaļ, līdz ar to telefonā bija daudz naudas, kuru es biju dabūjusi nemaksājot neko :D ).

0

115

cravey написал(а):

Ā, jā, par lietuviešiem, dziesma man patika, bet ne tā bikšu novilkšana beigās

pilnīgi piekrītu

modreits написал(а):

2008. g. Rodolfo Chikilicuatre...

tas bija labs :D

0

116

Es nemaz neatceros, ka Las Ketcup bija Eirovīzijā :D Tas laikam bija pārāk sen :rofl:
Katrā ziņā kādus pēdējos 3 gadus mani Spānijas dziesmas pārāk nepiesaistīja. Ok, tā sieviete (pagājšgad?) bija ok, un Nash arī, bet.. nu tā +/- vienaldzīgi. A šogad mani kaut kā paķēra baigi, nez pat kāpēc. :D

0

117

Man Spānijas dziesma vislabāk patika 2003. gada Eirovīzijā, Rīgā:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=6T3XhQXHgSc[/youtube]

Togad vispār bija ideālas dziesmas. Tas gads ir man vismīļākais Eirovīzijas vēsturē :)

0

118

Wahahahahah, arī Austrijai bija tas foršais onka :D
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ze6vYkza7LA[/youtube]

0

119

Uzstāšanās secība finālā:

1.  Azerbaidžāna (Safura, «Drip Drop»)

2.  Spānija (Daniel Diges, Algo Pequeñito («Something Tiny»)

3.  Norvēģija (Didrik Solli-Tangen, «My Heart Is Yours»)

4.  Moldova (Sunstroke Project & Olia Tira, «Run Away»)

5.  Kipra (Jon Lilygreen & The Islanders, «Life Looks Better In Spring»)

6.  Bosnija un Hercegovina (Vukašin Brajić, «Thunder And Lightning»)

7.  Beļģija (Tom Dice, «Me And My Guitar»)

8.  Serbija (Milan Stanković, «Ovo Je Balkan»)

9.  Baltkrievija (3+2, «Butterflies»)

10. Īrija (Niamh Kavanagh, «It's For You»)

11. Grieķija (Giorgos Alkaios & Friends, «OPA»)

12. Lielbritānija (Josh, «That Sounds Good To Me»)

13. Gruzija (Sofia Nizharadze, «Shine»)

14. Turcija (maNga, «We Could Be The Same»)

15. Albānija (Juliana Pasha, «It's All About You»)

16. Īslande (Hera Björk, «Je Ne Sais Quoi»)

17. Ukraina (Alyosha, «Sweet People»)

18. Francija (Jessy Matador, «Allez Olla Olé»)

19. Rumānija (Paula Seling & Ovi, «Playing With Fire»)

20. Krievija (Peter Nalitch & Friends, «Lost And Forgotten»)

21. Armēnija (Eva Rivas, «Apricot Stone»)

22. Vācija (Lena, «Satellite»)

23. Portugāle (Filipa Azevedo, «Há Dias Assim»)

24. Izraēla (Harel Skaat, «Milim»)

25. Dānija (Chanée & N'evergreen, «In A Moment Like This»)

Atļāvos izcelt tās biežāk aprunātās dziesmas :)

Bilan, Didriks jau pašā sākuma - NOT GOOD  :disappointed: Bet dāņi paši pēdējie - YAY! Labas cerības vinnēt :)

0

120

nu, es no tik senām Eirovīzijām vnk maz ko atceros :D Arī tas, ka tajā gadā vēl ar spāņu valodu tā neaizrāvos.. :)
Bet - euuu... man šī dziesma ir windows media player sarakstā pirmā :D vnk man sākas tip ar _ un ja pēc alfabēta, tad tā sanāk :D nez pat no kurienes man tā.. moš angy atsūtīja.. moš vēl kāds. Who knows. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010