TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010


EirovĪzija 2010

Сообщений 121 страница 140 из 154

121

cravey написал(а):

Man Spānijas dziesma vislabāk patika 2003. gada Eirovīzijā, Rīgā

Aha.. šito arī ļoti labi atceros. Bija okay :)

angelina написал(а):

par D'Nash man visvairāk žēl, jo es tomēr 48 reizes toreiz nobalsoju, bet no Latvijas nebija neviena punkta

Aha.. es arī kādas reizes 4 nobalsoju. Biju vnk šokā, ka no LV 0 punktu.. kkas nereāls.

Es ļoti, ļoti, ļoti ceru, ka Azerbaidžāna neuzvarēs. Cerams, ka pasaulē Dievs tomēr ir. Cik spēju, tik arī taisīju antireklāmas gan youtube, gan arī draugu starpā... bet tas laikam diez ko daudz nedos.. Vienīgais mierinājums, ka Azerbaidžāna uzstājas 1., jo priekšā būs vēl daudz, daudz foršu dziesmu, un tauta, iespējams, Safuru aizmirsīs...
Es izveidoju savu top 11 un ieliku youtube.. :D protams, ka tas vēl nav mans galīgais vērtējums.. vietas ir diezgan šķobīgas. ;)
http://www.youtube.com/watch?v=duLE7Q7w0Wo

0

122

ha , hā, beidzot uzvarēja, kāds no mana gaumes galda.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8QSgNM9yNjo[/youtube]

0

123

pinocchio написал(а):

ha , hā, beidzot uzvarēja, kāds no mana gaumes galda.

Aha! Sveicu Vāciju!
es gan līdz galam neskatījos, jo gāju uz tusu, bet man tika piegādāta informācija.
Vislielākais prieks, ka Azerbaidžāna apdirsās :D
Mani favorīti bija Turcijas grupa Manga, bet Lenai arī nav ne vainas.. kkas šajā meitenē ir.

0

124

modreits написал(а):

Aha! Sveicu Vāciju!
es gan līdz galam neskatījos, jo gāju uz tusu, bet man tika piegādāta informācija.
Vislielākais prieks, ka Azerbaidžāna apdirsās :D
Mani favorīti bija Turcijas grupa Manga, bet Lenai arī nav ne vainas.. kkas šajā meitenē ir.

nu azerbaidžānais man gan nepatika dziesma, bet pieziedājums gan , tā kā man ir gluži vienalga kur viņi paliek , bet debīli ir tas ka viņa ir pieciniekā , bet beķģija ar 2 punktiem paliek aiz viņas
nu piedod , bet man manga galīgi nepatika

0

125

Visi, kas vēlas novilkt Mangas dziesmu, es to atradu! :)

Jāieraksta kods un tad viņš ļaus gan noklausīties, gan novilkt... :)

http://beemp3.com/download.php?file=7568458&song=

0

126

pinocchio написал(а):

nu piedod , bet man manga galīgi nepatika

hihi.. saprotu, saprotu. Tas tiešām ir gaumes jautājums :)
Un jā, man arī baigi žēl par Beļģiju.. Bet visvairāk skumji par Gruziju, kuru atstāja devīto... pusfinālā viņa bija trešā. Tiešām lieliska dziedātāja ar lielisku balsi... un tāāās emocijas!!! Kā man patika viņas izjustā besīšanās.. errrr <3
Krievija arī bik pa-augstā vietā, kaut gan, ņemot vērā to, cik augstās vietās Krievija bija pims žūrijas ieviešanas, tad tomēr ļoti, ļoti, ļoti liels prieks, ka jau otro gadu krievi atstāti aiz desmitnieka!! 2 gadus pēc kārtas 11. vieta!!! wiiippppiii!

Siikaa написал(а):

Visi, kas vēlas novilkt Mangas dziesmu, es to atradu!

Piedodiet, ka nedevu ziņu agrāk... VISAS Eirovīzijas un arī daudzas, daudzas citas dziesmas var novilkt ļoti labā saitā. Pavisam ātri un elementāri. Bez visādiem kodiem :)

http://foxplay.biz/

Vnk ierakstiet nosaukumu... piemēram, kā es vienmēr rakstu: "Eurovision 2010 [valsts nosaukums]" un momentā atrod to, ko vajag :)

0

127

Nu... man galīgi nepatīk Vācijas uzvara.. Pati dziesma mani tracina un tā meitene izskatījās patizli uz skatuves.... Eh.

Bet Latvija beidzot iedeva punktus Spānijai! :D ak, un mans spānis dabūja divas rezies dziedāt - :love:  un palika vidiņā draudzīgi kopā ar Izraēlu, kura man no vakardienas kompānijas vienīgajai patika. :D

Starp citu, mamma vakar fragmentāri netā kko paskatījās no Jurovižena, tos fragmentiņus, kad atkārtoja un tā... Un viņa teica, ka vienīgā, kas viņai šķita ok bija Dānija!!! :D

0

128

Noklausījos Vācijas dziesmu..īstenībā tīri tā neko..Vienīgais, ne ļoti patīk dziedātājas izruna :D būtu vairāk laika un noklausītos citus.. sagribējās pašai savu viedokli :D

0

129

varat mani lamāt, bet man patika Krievija, tādēļ uzskatu, ka tā ir tajā vietā, kuru patiesi ir pelnījusi.

taču visfantastiskākā dziesma bija Spānijai!

Paloma написал(а):

Bet Latvija beidzot iedeva punktus Spānijai!

par to man liels prieks, jo tā ir labākā no visām pēdējo gadu Spānijas dziesmām!

0

130

*Paloma pielido pie Norkys un cieši apķeras viņai un sabučo*
Yaaaaaaay, tādu patiku pret Spānijas dziesmu no kāda es dzirdu pirmo reizi! Ak, es vakar kaifoju, kad viņš dziedāja! :love: un viņš to darīja 2 reizes!!!! :D

0

131

Kas pārstāvēja Spāniju? Vajag paklausīties :D

0

132

Visas labas un manas milakas dziesmas ir zemas vietas.
Man visvairak patika Kipra,Izraela un protams Spanija!!!Nesaprotu kapec viniem tik maz punktu iedeva:(
Biju tik prieciga ka Spanis vareja divas reizes dziedat!!Es pirmaja reize pat nepamaniju ka kads lieks cilveks bija uz skatuves.Izskatijas ka ta ari bija domats:))Bet dziesma tiesam laba un tada magiska.Un ari dziedatajs piesaista uzmanibu-uz vinu gribas skatities!!!Bet varbut tas ir tapec ka es ari dievinu Spaniju:)))
Vacija man nepatika-bet priecajos ka neuzvareja Azeirbadzana.Nepatika ne dziesma,ne izpilditaja.

0

133

Daniel Diges - Algo pequenito , aNgeL! :) iesaku paskatīties youtubē kopā ar klipu ^^

Heaven - prieks, ka tev arī patika Izraēla! maz tādu ir! :)

0

134

Paloma
nesapratu kapec ir ta.Dziema ir loti skaista un ari balss dziedatajam lieliska.Man patika ka bija jutamas visas emocijas dziesma,pat nesaprotot ne varda.:)))
Es biju parliecinata ka vins ieniems augsto vietu.

0

135

*Heaven* написал(а):

Vacija man nepatika-bet priecajos ka neuzvareja Azeirbadzana.Nepatika ne dziesma,ne izpilditaja.

Haha. Kad uzzināju rezultātus, tad jutos šaušalīgi laimīgs... kā jau Tu minēji, ne jau par Vāciju, bet par to, ka Azerbaidžāna netika pat trijniekā!!! 
Nu es jau minēju, ka Vācija man patika.. Viņa tik tiešām ir ļoti kaitinoša meitene, un dziesma arī drusciņ spēlē un kairina nervu stīgas... laikam tieši tāpēc man tik ļoti patikās..

Žēl, ka Latvija neiedeva punktus Turcijai.. es 2 reizītes nobalsoju :) ..laikam pārāk maz.
Liels prieks par Rumānijas 3. vietu...

*Heaven* написал(а):

Es pirmaja reize pat nepamaniju ka kads lieks cilveks bija uz skatuves.Izskatijas ka ta ari bija domats:))

Tieši tā.. man arī no sākuma likās, ka tas tur tā bija iestudēts... Dziedātājs tiešām malacis, ka nesaminstinājās un nekas nenojuka :) ... tas man atgādināja Lady Gaga koncertu, kur viens skatītājs uzlīda uz skatuves un klanījās pie viņas kājām... un tad tika brutāli nomests lejā.. :D

Отредактировано modreits (30.05.2010 18:10)

0

136

Paloma написал(а):

Daniel Diges - Algo pequenito , aNgeL!

Vārds jau vien viņam foršs :D :D Dziesma - tīri jauka :) No pirmās reizes neiemīlējos, bet īstenībā ir ok :D

0

137

modreits написал(а):

Žēl, ka Latvija neiedeva punktus Turcijai.. es 2 reizītes nobalsoju  ..laikam pārāk maz.

es ar vienu reizi nobalsoju, bet nekā, dumjie latvieši :(

0

138

angelina написал(а):

es ar vienu reizi nobalsoju, bet nekā, dumjie latvieši :(

Tāpat 2. vieta! :)) Var līksmot!!!
Cik dzirdēju, ja neesmu neko sajaucis, nākamgad Turcija būs automātiski finālā, jo Vācija ir gan uzvarētāja, gan arī Lielā 4nieka valsts, tāpēc 2. vietas ieguvēja saņems titulu pa taisno doties uz finālu.

0

139

*Heaven* написал(а):

Paloma
nesapratu kapec ir ta.Dziema ir loti skaista un ari balss dziedatajam lieliska.Man patika ka bija jutamas visas emocijas dziesma,pat nesaprotot ne varda.:)))

jā, man arī patika tieši, ka viņš tā ar izteiksmi dzied.. :)

modreits написал(а):

Haha. Kad uzzināju rezultātus, tad jutos šaušalīgi laimīgs... kā jau Tu minēji, ne jau par Vāciju, bet par to, ka Azerbaidžāna netika pat trijniekā!!!

jā, tas nu gan! Par Azerbaidžānu riktīgs prieks! Bet nu viņa arī tizli izskatījās uz skatuves - tik mākslīgi, deguns gaisā, tip baigais stārs.

modreits написал(а):

Dziedātājs tiešām malacis, ka nesaminstinājās un nekas nenojuka

aha, tas gan! Es par to arī iedomājos! Tas arī par labu viņam runā! :)

aNgeL написал(а):

Vārds jau vien viņam foršs :D :D Dziesma - tīri jauka :) No pirmās reizes neiemīlējos, bet īstenībā ir ok :D

haha, jāā, jaunais latviešu modes vārds. :D es pat nezinu, kas tajā dziesmā, bet kaut kas mani paķēra jau pirmajā reizē, kad tikai pa mazam fragmentiņam parādīja no automātiski-finālā valstu klipiem. Kā izdzirdēju, tā iemīlēju. :D

0

140

Paskatījos Turciju - forši, man patīk :) vienīgais, kad klausos, tad aizmirstu , ka jāklausās :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Mūzika » EirovĪzija 2010