TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 139. - 142. sērija (UgunsGrēks)


139. - 142. sērija (UgunsGrēks)

Сообщений 1 страница 20 из 30

1

139. sērija, 8. februārī 

Mēnesi pēc iznākšanas no cietuma Marta izvairās no Leona un atsakās ar viņu runāt. Aivaram rodas plāns, kā salauzt Martas spītību. Leons vēl pēdējo reizi dodas runāt ar Martu, saruna neizdodas. Helēna un Donāts kopā ar Vadimu un Jagudinu meklē kandidāti, kas varētu iznēsāt Helēnas un Donāta bērnu. Marta atsakās piedalīties Aivara izdomātajā plānā. Viesnīcā ierodas Fēlikss un meklē Leonu.

0

2

GaBy написал(а):

Mēnesi pēc iznākšanas no cietuma Marta izvairās no Leona un atsakās ar viņu runāt.

GaBy написал(а):

Leons vēl pēdējo reizi dodas runāt ar Martu, saruna neizdodas.

Man jau Leona žēl paliek.. :( Marta pat neļauj neko paskaidrot! :huh: Tāda.. :dontcare:

GaBy написал(а):

Helēna un Donāts kopā ar Vadimu un Jagudinu meklē kandidāti, kas varētu iznēsāt Helēnas un Donāta bērnu.

Haha, tas pārpratums ar Viktoriju.. :D :rofl:

GaBy написал(а):

Viesnīcā ierodas Fēlikss un meklē Leonu.

Jā, nav brīnums, kapēc par Viktorijas tēloto aktrisi žurnālā izstāstīja, bet par Fēliksu klusēja.. :D :rofl: Pārsteigums! :D Haha, Leona dvīņu brālis vai, ja jau Mieriņš smējās?! :D:D:D

0

3

Nu, tā..beidzot es ar izteikšos!!  :) 
Sākāu ar jauno dziesmu un ievadu..Bija labi, bet jūs, jau zināt, ka es labprāt velētos dzirdēt ievadā Mārtiņa balsi..
Marta tiešām neklausās Leonā..P.S.Viņai smuks viesnīcs numurs. :D
Jagudins un Vadims vispār..tik smieklīgi uzvedās ar tām savam dāmam..Vienam nepatīk otra, otram viena u.t.t..
Viktorijas pārpratums arī smieklīgs, tagad jau domājams, ka Helena darīs visu, lai dabūtu Viktoriju par surogātmāti..bet nezinu..tā liekas..
Aivara piedāvājums..kopā nodzīvot gadu viesnīcā...nu jā, it kā intresants, bet būtu vēl labāk, ja būtu janodzīvi gads laulībā vai vismaz vienā viesnīcas numurā  :D
Un, visbeidzot lielais pārsteigums- Fēliks..:D Jā, tas tiešām bija pārsteigums! Nez kā abus varēs tā labi samontēt vienā kadrā ar Leonu  :D
Mieriņš vispār.. :D  :D  :D

0

4

Kad izlasīju ziņu,ka jauno seriāla tituldziesmu izpildīs Kaža,jau nospriedu,ka Mārtiņš Freimanis vairs nefilmēsies,tādēļ biju patiesi pārsteigta,ievadā viņu tomēr ieraugot,Mārtiņa iedziedātās dziesmas jau bija kļuvušas par ''UgunsGrēka'' neatņemamu sastāvdaļu,tāpēc es arī esmu vīlusies,ka arī jauno tituldziesmu nav iedziedājis Mārtiņš.Marta ar savu bērnišķīgo spītēšanos jau sāk kaitināt,epizode,kas par daudz,tas par skādi.Kā gan Viktorija uzreiz neaptvēra,ka kaut kas nav kārtībā,jo veids kā notika ''darba intervija'' bija vairāk kā divdomīga,jo tādus jautājumus potenciālajām oficiantēm nemēdz uzdot.Interesanti,no kurienes Leonam vārda tiešā nozīmē uzradās dvīņubrālis?Seriāla veidotāju solītais pārsteigums tiešām izdevās,jo lai nu ko,bet to,ka Fēlikss izrādīsies Leona dvīņubrālis,pat iedomāties nevarēju.

0

5

Terēze написал(а):

Seriāla veidotāju solītais pārsteigums tiešām izdevās,jo lai nu ko,bet to,ka Fēlikss izrādīsies Leona dvīņubrālis,pat iedomāties nevarēju.

tieši tas pats! Un tad man rodas jautājums tīri no praktiskā viedokļa - kā viņi viņus dabūs vienā kadrā, ja brāļi gribēs runāt vai izkauties...? :D :D ok, es te muļķojos atkal, bet kaut kā tā.

Par tituldziesmu jāpiekrīt - Freimanis bija jau sava veida firmas zīme, un, ja godīgi, neizprotu, kādēļ gan nepieciešams mainīt tās dziesmas? Cerēju, ka vismaz TV3 tās nemainīs, bet še tev... tas varbūt izklausās kaut kā vecmodīgi. Bet, ja godīgi, pat mūžīgajiem Hameleonu murgiem ir viena un tā pati dziesma, bet viņi jau iet... Dievs vien zina, cik tur tos gadus.

Martai smadzenes ir riktīgi sačakarētas (atvainojos par izteicienu). Un vēl Zenta pa vidu, kas tūliņ pastāsta Fimai, kā viņi būs kopā ar Leonu. Vienkārši... āāāāāā!!!! :angry: bet nu, jā, Zenta jau vienmēr ir bijusi viens no sulīgakajiem šī seriāla tēliem. :D

0

6

man gan jaunā dziesma patika! ;)
bija jau pietrūcis šī seriāla ;)

0

7

Evansa написал(а):

kā viņi viņus dabūs vienā kadrā, ja brāļi gribēs runāt vai izkauties...?

Gan jau, ka uz datora samontēs kadrus, tak neskaitāmos seriālos 1 aktieris 2 lomas spēlējis. ;)

Mariposa написал(а):

P.S.Viņai smuks viesnīcs numurs.

Jā, man arī patika. Un man tomēr patīk viņas melnie mati. :D

Mariposa написал(а):

Helena darīs visu, lai dabūtu Viktoriju par surogātmāti..bet nezinu..tā liekas..

Man ar tā liekas! :D

Evansa написал(а):

bet nu, jā, Zenta jau vienmēr ir bijusi viens no sulīgakajiem šī seriāla tēliem.

Tas gan. :D

Mariposa написал(а):

Aivara piedāvājums..kopā nodzīvot gadu viesnīcā...nu jā, it kā intresants, bet būtu vēl labāk, ja būtu janodzīvi gads laulībā vai vismaz vienā viesnīcas numurā

Vot, vot es par to pašu. :D:D:D

Mariposa написал(а):

Sākāu ar jauno dziesmu un ievadu..

Man ļoti patika dziesma un ievads! :love: Tik skaisti uztaisīts! ^^

+1

8

GaBy написал(а):

Jā, man arī patika. Un man tomēr patīk viņas melnie mati. :D

Man ar..nemaz nav tik traki tie mati!  :)

GaBy написал(а):

Vot, vot es par to pašu. :D:D:D

Nu, redz..Gaby cik mums vienotas domas par šo jautājumu!  :) http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

9

140. sērija, 9. februārī 

Fēlikss redz Martas, Leona, Aivara strīdu un tajā neiejaucas. Zenta dodas uz masieru kursiem. Helēna, Donāts, Vadims un Jagudins ir izmisumā, kad Viktorija atsakās kļūt par surogātmāti. Marta gatavojas aizbraukt, Leonam neizdodas viņu aizkavēt. Aivars pieņem Viktoriju darbā par oficianti. Vadims nolemj tomēr vēlreiz piedāvāt Viktorijai surogātmātes darbu. Fēliksa plānu satikt Leonu iztraucē Martas un Leona strīds.

0

10

Mariposa написал(а):

Fēlikss redz Martas, Leona, Aivara strīdu un tajā neiejaucas.

Njā, laikam tomēr kļūdījos, ka saliks kadrus kopā. :D Laikam visu laiku būs tā, ka abus kopā vienā kadrā nerādīs.. :D Fāterīt.. :rofl:

Mariposa написал(а):

Marta gatavojas aizbraukt, Leonam neizdodas viņu aizkavēt.

Marta čist ir bišk pasista! 'Ir lietas, kuras nepiedod!' C`moon, ļauj tač viņam paskaidrot, ka starp viņu un Fimu nekā nav! Tas, ka Fima viņā ir ieķērusies ir jau cita opera! Aleksis un viņa tagad laikam BFF! :D

Mariposa написал(а):

Vadims nolemj tomēr vēlreiz piedāvāt Viktorijai surogātmātes darbu.

Haha, opanillā! :D

0

11

Ā, un Marī - http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif!

0

12

GaBy написал(а):

Njā, laikam tomēr kļūdījos, ka saliks kadrus kopā. :D Laikam visu laiku būs tā, ka abus kopā vienā kadrā nerādīs.

Nu es jau tā domāju, ka viņi nepratis samontēt abus vienā kadrā..Hmm..abi laikam viens otram tuvāk neatradisies...lai redzētu vienā kadrā abus.. :D

GaBy написал(а):

Aleksis un viņa tagad laikam BFF! :D

:D Tu tak zini, man Aleksis patīk, bet nu , labi..viņš nav gluži labais tēls..Par to man žēl! :blush:
Jap, šī sērija bija visai intresanta..Kurš vēl ir pamanijis, ka Fēliks daudz spļaudās? :D  :D
Viktorija arī liekas tāda ..nu nezin, laikam baigi atklātā..tā saruna ar Mildu,pēc tam ar Aivaru, par to liecina..Marta un Leons..nekas uz priekšu neiet...Marta ir vienīgā, kurai Leons tā skrien pakaļ..aceros, ar Līgu viņš nekad tā nedarija un ar Elzu ar..Laikam jau Marta būs tā īstā un vienīgā.. :)
Vēl, es iedomājos, a varbūtas, Fēliks būs Fimai...

0

13

Kad Miervaldis aizgāja pakaļ degvīnam,jau iedomājos,ka viņš kaut kāda iemesla dēļ aizkavēsies un Fēliksam apniks gaidīt un viņš aizies prom,bet pa to laiku foajē ieradīsies ''īstais''Leons un nesapratīs kādēļ Miervaldis viņam atnes dzeramo,savukārt Mieriņš nespēs saprast pa kuru laiku ''Leons'' paspēja pārģērbties,bet...nekas tamlīdzīgs nenotika, acīmredzot,tik drīz to,ka tas militārista drēbēs tērptais vīrietis ir Fēlikss,tik drīz Miervaldis un jau arī Zenta,neatklās,iespējams Fēlikss pats to negribēdams,bieži radīs tamlīdzīgus pārpratumus,runājot par Aivara plānu,tad viņš tiešām būtu labāk licis Martai un Leonam gadu dzīvot kopā kā pārim,nevis tikai kā kaimiņiem,jo tā viņiem neizdotos izvairīties vienam no otra,precīzāk-Martai neizdotos izvairīties,jo Leonam nenāk ne prātā izvairīties no Martas.

0

14

Mariposa написал(а):

Vēl, es iedomājos, a varbūtas, Fēliks būs Fimai...

Kaut nu.. :D

Mariposa написал(а):

Tu tak zini, man Aleksis patīk, bet nu , labi..viņš nav gluži labais tēls..Par to man žēl!

Man Aleksis nepatīk, man patīk Ančeviskis.. :D

Mariposa написал(а):

Kurš vēl ir pamanijis, ka Fēliks daudz spļaudās?

Un daudz lieto vārdu Fāterīt...! :D:D:D

Mariposa написал(а):

Laikam jau Marta būs tā īstā un vienīgā..

Tas jau sen bija skaidri zināms. :D

0

15

141. sērija, 10. februārī 

Jagudins turpina pieprasīt Vadimam pazudušo naudu. Viktoriju aizvaino Helēnas izturēšanās. Vadimam rodas plāns, kā pierādīt Jagudinam, ka naudu ir nozadzis kāds svešinieks. Helēna kļūst greizsirdīga uz Viktoriju. Miervaldi un Zentu pārsteidz Fēliksa izturēšanās. Solveiga pierunā Martu atgriezties viesnīcā. Fēlikss satiek Serafimu. Marta pasaka Aivaram un Leonam, ka pieņem viņu nosacījumus Ieviņas dēļ.

0

16

Terēze написал(а):

tad viņš tiešām būtu labāk licis Martai un Leonam gadu dzīvot kopā kā pārim,nevis tikai kā kaimiņiem,jo tā viņiem neizdotos izvairīties vienam no otra,precīzāk-Martai neizdotos izvairīties,jo Leonam nenāk ne prātā izvairīties no Martas.

Nu..jā mēs jau par to pašu ar Gaby domājam, žēl, gan ka tikai kā kaimiņiem..

GaBy написал(а):

Un daudz lieto vārdu Fāterīt...! :D:D:D

Jā..šodien tikai pamaniju!  :D  :D

0

17

GaBy написал(а):

Fēlikss satiek Serafimu.

Nu..es tak saku..abi sader kopa!!! :love:  :love:  :love:  Nu, tikai viss tik ātri viņiem..čik un gatavs! :D  :D
Un, Zenta  :D  :D Ar tām savam nozagtajām apakšbiksēm.. :D
Vēl joprojam nesaprotu vai var uzticēties Solveigai, tās dīvainās ainas dēļ , kad viņa ar to spilvenu piegāja pie Martas gultas pēdējā sērija...
Jā, tur neko nevar saprast..
Prieks, ka Marta piekrita, bet protams, ka tas liekas grūti, ņemot vērā, ka viņa domā ka viņu krāpj..
P.S.Man tomēr iepatikas seriāla ievads.. :)

0

18

Mariposa написал(а):

Man tomēr iepatikas seriāla ievads..

Ha! Es zināju. Tagad apkārt staigādama dziedu: "Tici vai nē..." :D

0

19

GaBy написал(а):

Helēna kļūst greizsirdīga uz Viktoriju.

Man čist liekas, ka Donātam iepatikās Viktorija. :D

Mariposa написал(а):

Nu..es tak saku..abi sader kopa!!!

:love: jā, tik man tas Fēlikss bišk tracina ar to savu spļaudīšanos. :D

Mariposa написал(а):

Vēl joprojam nesaprotu vai var uzticēties Solveigai, tās dīvainās ainas dēļ , kad viņa ar to spilvenu piegāja pie Martas gultas pēdējā sērija...
Jā, tur neko nevar saprast..

Tas gan, liekas, ka viņa taisās aplaupīt viņu pēc iznākšanas. :D

Ahhh, rītdienas sērija.. :love:

0

20

GaBy написал(а):

Man čist liekas, ka Donātam iepatikās Viktorija. :D

Vo vo  :D

GaBy написал(а):

tik man tas Fēlikss bišk tracina ar to savu spļaudīšanos. :D

.... Un fāterīt.. :D  :D  :D

GaBy написал(а):

Tas gan, liekas, ka viņa taisās aplaupīt viņu pēc iznākšanas. :D

Varbūt..ka tu tā saki, izklausās ticami..! Tiešām!  o.O

Norkys написал(а):

Ha! Es zināju. Tagad apkārt staigādama dziedu: "Tici vai nē..." :D

Man tas pats ! :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 139. - 142. sērija (UgunsGrēks)