TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rebelde (Televisa, 2004 - 2006)


Rebelde (Televisa, 2004 - 2006)

Сообщений 21 страница 40 из 79

21

Vēl no Migela un Mia!  :love:  :love:  :love:
[реклама вместо картинки]
[реклама вместо картинки]

0

22

Mm..skaistums  :love:

Mariposa написал(а):

Slavenas jau noteikti, iepriekš , ja godigi nezināju par tādām aktrisēm, lai gan kaut kur viņas bija filmējušas.Bet, jā...Rebelde noteikti ir telenovele, ar kuru viņas saistās lielākajai daļai, tostarp arī man. 
Paldies Gaby, ka pievienojies!

Es Anahi iepazinu Vivo por Elena. Atceros, ka viņa man tur ļoti patika.

0

23

Nu Maite man asociējas ar Viljamu Levi - Cuidado con el angel.. :D :love: Levironi, kā viņus tagad sauc.. :love: (Džekija tomēr labāka, ok I shut up. :D :love:)
Bet nu par Anahi un Dulce Mariu tikai no šī seriāla.. :)

0

24

GaBy написал(а):

Nu Maite man asociējas ar Viljamu Levi - Cuidado con el angel..   Levironi, kā viņus tagad sauc..

nu jā.. man arī Maite ar cuidado con el angel asociējas..un tagad ar mi pecado, jo diezgan bieži dziesmu klausos :D

GaBy написал(а):

Džekija tomēr labāka, ok I shut up.

Yeeeyy!! Totally agree  :love:  :love:  :love:

+1

25

aNgeL написал(а):

un tagad ar mi pecado

Nu jā, man arī dikti tā dziesma patīk.. ^^

aNgeL написал(а):

Yeeeyy!! Totally agree

I knew you will.. :D

0

26

GaBy написал(а):

I knew you will..

nešaubos :D :D

0

27

aNgeL написал(а):

Es Anahi iepazinu Vivo por Elena. Atceros, ka viņa man tur ļoti patika.

Nemaz neaceros, ka viņa tur bija... o.O  Tagad kādam vajadzētu paskaidrot man gari un plaši ko viņa tēloja, jo man nav nemazakās nojausmas!  :D

GaBy написал(а):

Bet nu par Anahi un Dulce Mariu tikai no šī seriāla.. :)

Sit pieci! Man arī  :) ..tikai no šī, lai gan skatijos vēl Verano de amor ar Dulci Mariu,bet līdz galam neizvilku!  :D  :blush:

0

28

AK jā, un vēlreiz paldies liels, Marī, par bildēm.. :) Es apsveru iespēju skatīties, bet zinu, ka ar laiku pametīšu, jo tas ir manā garā.. :D Nespēju neko noskatīties līdz galam.. :blush:

0

29

Mariposa написал(а):

Nemaz neaceros, ka viņa tur bija...   Tagad kādam vajadzētu paskaidrot man gari un plaši ko viņa tēloja, jo man nav nemazakās nojausmas!

Elēnas jaunākā māsa Talita.
arī skatījies vivo por Elena? ak..tā dziesma.. un Vispār foršs seriāls bija (neskaitot, ka neko wsp neatceros :D )

GaBy написал(а):

Es apsveru iespēju skatīties, bet zinu, ka ar laiku pametīšu, jo tas ir manā garā..  Nespēju neko noskatīties līdz galam..

Ouu..nu ja tāa..īstenībā šim jau ļoti daudz sēriju.. bet kas zina - varbūt i noskatītos.. Man jau gribas, lai tu ar Sortilegio tiec galā, ar visu to foršo kas tur ir  :love:

0

30

GaBy написал(а):

AK jā, un vēlreiz paldies liels, Marī, par bildēm.. :) Es apsveru iespēju skatīties, bet zinu, ka ar laiku pametīšu, jo tas ir manā garā.. :D Nespēju neko noskatīties līdz galam.. :blush:

Tad jau redzēs Gaby! Prieks par domu skatīties!  :)  Varbūt man likt tikai izgrieztās ainas ar galvenajiem varoņiem?  :flirt:  Tad nebūtu tik daudz jāskatās... :D
Nu, ja izdomā dod ziņu!  :)  :flirt:

0

31

aNgeL написал(а):

Elēnas jaunākā māsa Talita.
arī skatījies vivo por Elena? ak..tā dziesma.. un Vispār foršs seriāls bija (neskaitot, ka neko wsp neatceros :D

Es skatijos,bet tieši tapāt ka tu neko neaceros!  :D  Un, jā...dziesma vnk superīga!! Dažkārt paklausos vēl!  :love:

0

32

aNgeL написал(а):

Man jau gribas, lai tu ar Sortilegio tiec galā, ar visu to foršo kas tur ir

Es arī, bet nespēju pieķerties klāt, jo zinu, ka sāksies mana apsēstība - skrīnu taisīšana.. :love: Un tomēr, viņam tik maz sēriju, bet tomēr.. :blush: Moš vasarā atsākšu skatīties, jo tagad man ir mans kompis uz kura varu darīt ko gribu un nav ne ar vienu jādalās.. :D

Mariposa написал(а):

arbūt man likt tikai izgrieztās ainas ar galvenajiem varoņiem?   Tad nebūtu tik daudz jāskatās...

Es gribu paskatīties visu, kas tur ir.. ^^ Man jauniešu seriāli vienmēr ir piesaistījuši.. :)
Ahh, tagad klausos dziesmas, tik skaistas.. :love:

0

33

GaBy написал(а):

Es gribu paskatīties visu, kas tur ir.. ^^ Man jauniešu seriāli vienmēr ir piesaistījuši.. :)
Ahh, tagad klausos dziesmas, tik skaistas.. :love:

A, malace!!  ^^  Es jau ar visu gribu redzēt..Jā, un tās dziesmas!!!  :love:  :love:  :love:

0

34

Mariposa написал(а):

Es jau ar visu gribu redzēt..Jā, un tās dziesmas!!!

Nu ja tu esi ar mieru skatīties vēlreiz un apspriesties, tad moš man uzradīsies iedvesma un es ar pieslēgšos.. ^^ Lai gan tas pats bija ar Sortilegio, un piekāsu eņģelīti.. :/

0

35

GaBy написал(а):

Nu ja tu esi ar mieru skatīties vēlreiz un apspriesties, tad moš man uzradīsies iedvesma un es ar pieslēgšos.. ^^ Lai gan tas pats bija ar Sortilegio, un piekāsu eņģelīti.. :/

Nu, es jau tieši domāju skatīties vēlreiz!  ^^  A, ku jauki būtu ja man kāds sastādītu kompāniju! http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif
Tu man Gaby, iepriecināji ar savu ziņu!  :flirt:

+1

36

GaBy написал(а):

Es arī, bet nespēju pieķerties klāt, jo zinu, ka sāksies mana apsēstība - skrīnu taisīšana..  Un tomēr, viņam tik maz sēriju, bet tomēr..

:D Nu jāa.. es jau pret skrīniem neiebilstu :D Nu galvenais, lai kādreiz vispār noskaties, jo manuprāt, tas ir tā vērts :D Daudziem gan nepatika galvenais pāris (kā jau parasti vienmēr ir :D), bet Tev viņi patīk, tāpēc domāju, ka patiks viss :D

GaBy написал(а):

Lai gan tas pats bija ar Sortilegio, un piekāsu eņģelīti.. :/

nekas, nekas.. es jau vienmēr esmu gatava skatīties vēlreiz :D

0

37

aNgeL написал(а):

Nu galvenais, lai kādreiz vispār noskaties, jo manuprāt, tas ir tā vērts

Tas ir tā vērts, es zinu.. :love:

aNgeL написал(а):

Daudziem gan nepatika galvenais pāris (kā jau parasti vienmēr ir

Nu man parasti patīk galvenais pāris, reti kurš nepatīk.. Bet MH un Aleksā bija kkas īpašs, kas piesaistīja, laikam tā ķīmija.. :love: Un viņi tikai skaisti kopā izskatās.. :love:

aNgeL написал(а):

nekas, nekas.. es jau vienmēr esmu gatava skatīties vēlreiz

He, nu forši, tad jau redzēsi, kad uzvirmos skrīni, sapratīsi, ka es skatos. :D

Mariposa написал(а):

A, ku jauki būtu ja man kāds sastādītu kompāniju!

http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif Bet es nesolu, ka noturēšos līdz galam! :D :rolleyes:

0

38

Rebelde 1.sērija.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=HfHirTgJAu4[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OIeA0iTHqpo&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=vxOYwVzVqWQ&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=4jte9iAJh80&feature=related[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=PbRhjcQQyYo&feature=related[/youtube]

+1

39

Nenocietos un ieliku pirmo sēriju!  :)
Velāk pielikšu klāt arī savu komentiņu!  :)

0

40

A tu nezini, kur var atrast lādējamās sērijas? :rolleyes:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » Rebelde (Televisa, 2004 - 2006)