TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Las Cuatro Mujeres de Juan (Telemundo 2010)!!!!!!


Las Cuatro Mujeres de Juan (Telemundo 2010)!!!!!!

Сообщений 1 страница 20 из 25

1

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=maMN4vSKPcA[/youtube]

0

2

Wooooow!!! Tas ir viss , ko spēju pateikt!! Man ir lielā suprise izjūtas!!

0

3

aNgeL - tu pat nenojaut kā es spiedzu un kviecu te. wow. Bet apstiprinājās visas tās info druskas, ko es netā biju izrakusi - ka promo filmēts tuksnesī, ka kopā ar Gabiju ir divi aktieri no MSED, kad Jens būs novelēs Las Cuatras Mujeres de Juan un ka Gabija pavisam savādākā lomā kā MSED un arī tas, ka intervijās abi nenoliedza iespēju, ka atkal varētu kopā filmēties. Vot ko es negaidīju - tie ir moči. wow. es te gandrīz apkritu, kad Gabija noņēma ķiveri. Vienkārši. Karoč ja manī ir lezbiešu dziņas, tad Gabija liek viņām skaļi lēkāt un kliegt. Bāc. Viņa ir tik - wow. Un atkal kopā. wow. Un tik smuki. Un viltnieki - abi bija MSED tūrē LA un abi LA tuksnesī šito safilmēja pa kluso. hihihi. Bet tik super. Bet lai gan sacīts, ka oriģināla Telemundo produkcija, bet biki izskatās, ka doma paņemta no Venevision Mis Tres Hermanas un tas Jorge Luis Pila varonis izskatās pēc Juana, kuram ir trīs māsas un tā ceturtā maita sieva, kura grib Jencarlosa varoni dabūt - ta vismaz bij Mis Tres Hermanas. Labi, došos un vel kādas billion reizes noskatīšos treilerīti. Tagad visi lūdz svētos telenoveļu dievus, lai nekas nemainās un Telemundo uzfilmē noveli ar mūsu trim mīļajiem aktieriem - parējo ja grib, lai maina.

0

4

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa - manas iekšas sajūsmā lēkā un lidinās kā balons, kurš palaists vaļā neaizsiets!!!!! :love:
Ahhh, viņi izskatās tiiiiiiiiiik satriecoši!!!! Gaby - vienkārši WOW!!!!!!! :love:
hihi, man patika tas moments, kad Jencarlos atšuva to beibi, kas gribēja ar bērnu viņu nocopēt. :D
Ak, bet kā es šo gaidīšu! :love:  Lūdzu, lūdzu, lūdzu, lai nekas nemainās šajos 3 aktieros!!!

0

5

un viens tas mazias momentiņš, kur viņi sēz pie galdiņa restorānā un skūpstās - Gabijai mugurā tumši zilā kleita no MSED sākuma, kur bija dārglietu laupīšana. Ah.

0

6

albalonga написал(а):

Vot ko es negaidīju - tie ir moči. wow. es te gandrīz apkritu, kad Gabija noņēma ķiveri.

par to mans lielākais wow!! nu wnk dievīgi!!! es pat uzreiz atcerējos "Noķer mani, ja vari", lai gan Tev tur citi aktieri izvēlēti :D

albalonga написал(а):

Tagad visi lūdz svētos telenoveļu dievus, lai nekas nemainās un Telemundo uzfilmē noveli ar mūsu trim mīļajiem aktieriem - parējo ja grib, lai maina.

Paloma написал(а):

Lūdzu, lūdzu, lūdzu, lai nekas nemainās šajos 3 aktieros!!!

ak, jāa!!!!! tas ir tas no kā es ar ārkārtīgi bīstos!!!! Kaut nu!!!

albalonga написал(а):

Gabijai mugurā tumši zilā kleita no MSED sākuma, kur bija dārglietu laupīšana. Ah.

tā kā tikai 1 reizi noskatījos, tad nepamanīju :D

Vispār savākti šeit jaunāko telenoveļu aktieri - msed, Elisa, Perro amor :D

0

7

Patīkams pārsteigums,kaut nu viss izdotos kā iecerēts,gaidīsim!

0

8

:love:  :love:  :love:

http://s001.radikal.ru/i196/1004/32/9f817dd5abb9.jpg
http://s44.radikal.ru/i104/1004/71/bbf63412cdb4.jpg

0

9

No pirmās bildes vispār acis nevaru atraut :D  ak, cik smukus bannerus varētu sataisīt  :love:

Harley Davidson :D :D :D kas ta vēl cits.. :D

Отредактировано aNgeL (16.04.2010 12:49)

0

10

Fotogrāfijas tiešām ir lieliskas,neko ne pielikt,ne atņemt.

0

11

awwwwwww...... :love:

Karoč Gabija ir vienkārši pārcilvēciski hot.

0

12

aNgeL написал(а):

ak, jāa!!!!! tas ir tas no kā es ar ārkārtīgi bīstos!!!! Kaut nu!!!

nuu, zinot Jencarlosa un Gabijas kā pāra popularitāti, man šķiet, ka Telemundo pārāk riskanti būtu parādīt ko šādu un tad nomainīt kādu no viņiem vai abus! :D

akkk, viņa izskatās nenormāli labi šādi!!! :love:

0

13

nu bij reiz pēc PDG mežonīgi populārs pāris ko sauca par Safran - Sāra un Franco. Un visi gribēja Michel Brown un Natasha Kluass redzēt kopā novelē kā galvenos varoņus. Telemundo to mums nedeva, lai arī fani petīcijas rakstīja. Natashai tā arī neiedeva galveno lomu nevienā novelē, bet Michela novele, kurā viņam it kā bija galvenā loma, bij ne visai un noveles cits pāris kļuva daudz populārāks. Abi drīz pameta Telemundo un abi Kolumbijā strādā. Nez, nebij lemts. Bet šoreiz ir savādāk - Jencarloss un Gabija jau bija noveles galvenie varoņi, abiem ir ekskluzīvs kontrakts ar Telemundo un nu par 90% droši, ka abi ir kopā dzīvē. Un Jencarloss jau pateici, ka būt aktierim priekš viņa ir otršķirīgi. Pirmkārt viņš ir mūziķis. Bet ar telenoveles palīdzību viņš ieguva popularitāti un iespēju izdot albumu. Viņam, tāpat kā Gabijai pēc kontrakta jāfilmējas vēl 2 Telemundo novelēs. Man domāt, ka Jens pēc tam diez vai vairs novelēs filmēsies - moš kādā filmā kādreiz, bet iespējams vispār pāries tik uz mūziķa karjeru. A Gabija protams ir aktrise un būs aktrise. Un Jens šķiet negrib ne ar vienu aktrisi galvenajā lomā tēlot kā tik ar Gabiju un Gabija šobrīd ar laikam vislabāk un drošāk jūtas ar jencarlosu. Viņi jau ir vairākas reizes teikuši paldies presei par pozitīvismu. Lai gan prese centīgi apgalvo, ka viņi ir kopā un ka Gabija tāpēc no Cristobala šķiras, ne vienā brīdī prese viņus nav vainojusi, jo galu galā varētu arī negatīvā gaismā visu to ļoti viegli pavērst. Bet prese ir visai atklāti Jencarlosa un Gaby pusē, tāpēc man šķiet Gabija arī nebaidās atkal filmēties ar Jenu.

0

14

Jā,Jencarlosam šobrīd tāds aktīvs periods telenoveles, mūzika, filma :D
MAn gan no vienas puses liekas kaut kā par ātru atkal veidot noveli ar viņiem, jo vēl svaigas atmiņas par Manuelu un Angelu. No otras puses , protams, sajūsma..īpaši jau pēc tam kad esi redzējis pilotu :D  :love:

0

15

nū - te viņi krasi citādi. Viņš ir bagātais un viņa ne visai. Viņa ir pašpuika - un tas vispār ir Gabijas stilā, jo viņa nav sievišķīgais tips. Viņai pat nepatīk kleitas un augstpapēžu kurpes. Cik sapratu, tad tā aktrise, kas pilotā to negatīvo varoni atveido ir Jorge Luis Pilas sieva - nepazīstama aktrise un cik sapratu, tad viņu tik pilotā ielika, jo nebija nevienas citas, bet kopumā novelē, ja šim projektam dos zaļo gaismu, diez vai viņa būs galvenajā negatīvajā lomā. Moš tik kādā mazākā.

Vēl kas - es ceru, ka ja filmēs un viss okay, tad šoreiz Gabijas varoni uztaisīs par gudrinieci un spēcīgo un vadoši spēku galveno varoņu attiecībās, bet Jencarlosa varonis būs vājāks un vairāk kļūdīsies nekā Angels - es domāju tieši cilvēcisko attiecību jomā. Jo Angels bija nežēlīgi uzticīgs Manuelai. Man tas protams ļoti patīk, bet atšķirībā no Angela šim varonim jābūt brunču medniekam, kurš nespēj atteikt sievietēm un Gabijas varonei savukārt jābūt tādai, kura liek viņam ilgi ilgi dancot viņai apkārt, līdz viņš viņu iegūst. Un pieņemu, ka no Gabijas varones vides būs kāds, kurš arī būs viņas pielūdzējs. Vai tieši otrādi - Jencarlosa vides, moš pat viņa draugs vai tieši otrādi - sīvākais konkurents biznesā. Oriģinālā man šķiet, ka galvenā varoņa konkurents bija viņa brālēns. Interesanti te sižetu var veidot. Un Galvenais Gabijas varone jāveido nesievišķīga un pārgalvīga, kura met izaicinājumu jebkuram vīrietim. Gabijai šitāds sievietes tips ļoti piestāv.

0

16

albalonga написал(а):

Cik sapratu, tad tā aktrise, kas pilotā to negatīvo varoni atveido ir Jorge Luis Pilas sieva - nepazīstama aktrise un cik sapratu, tad viņu tik pilotā ielika, jo nebija nevienas citas, bet kopumā novelē, ja šim projektam dos zaļo gaismu, diez vai viņa būs galvenajā negatīvajā lomā. Moš tik kādā mazākā.

Tu domā to, kura ieradās tip pateikt ka ir stāvoklī? (nu vismaz izklausījās pēc tā.. )

0

17

aNgeL написал(а):

Tu domā to, kura ieradās tip pateikt ka ir stāvoklī? (nu vismaz izklausījās pēc tā.. )

jā.

0

18

nu pamazām viņa kļūst pazīstama, jo arī Elisā dabūjusi savu lomu, un viņas varone parādās katrā sērijā, tāpēc es īpaši nebrīnītos, ja viņai tikusi šī loma..no otras puses kā aktrisei viņai ir daudz kur augt un neliekas viņa man tik profesionāla, lai dabūtu šādu lomu.

0

19

Oooo, tiešām surprise - wow, njā  :crazy: Ev, a kad viņu varētu sākt rādīt?

0

20

Nu ja paredzēts sakt filmēt jūnijā, tad augustā varētu sākt rādīt, ja paveicas - jūlijā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » Las Cuatro Mujeres de Juan (Telemundo 2010)!!!!!!