TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 2. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts


2. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts

Сообщений 1 страница 20 из 27

1

Gab liek Hul izvēlēties-vai nu viņš paliek rančo vai aiziet. Hul saka, ka pati ļoti gribētu Gab pidot, bet vienmēr, kad aizver acis redz Gab kopā ar Gra. Turklāt, Hul liekas, ka Gab ir kaut kādas jūtas pret Gra. Gab gan to noliedz un saka, ka Hul ir viņa vienīgā sieviete. Tad Gab saka, ka viņam ir skaidra Hul izvēle un viņš aizies no rančo. Gab iziet no Hul istabas. Hul sāk raudāt un paņem Gab rozi, bet tad to aizmet pa gaisu.

Alv&Nad skūpstās cietumā. Nad atzīstas, ka zina, ka Alv ir vainīgs. Alv lūdz Nad palīdzību-izrakt ieroci no turienes, kur Alv to paslēpa. Nad piekrīt un saka, ka pamēģinās.

Dom&Las grasās doties uz Meridu pie Gabriela ieteiktā privātdetektīva.

Gab pasaka Če&Evai, ka pametīs rančo, šie bēdīgi.

Hulio advokāts saka, ka ar tā rančo dokumentiem viss ir kārtībā, trūka kaut kāds cits dokuments, ko Hulio bija aizmirsis pievienot. Kas priecājas, ka viņas krāpšana izdodas.

Hul paņēmusi Hugo uz rokām un aiznesusi uz savu istabu saka viņam: „Piedod, ka atņemu tev tēti un lieku viņam aiziet.” Ienāk Eva un kārtējo reizi mēģina Hul pārliecināt piedot Gab. Hul saka, ka to ļoti vēlētos, bet nespēj.

Nad ierodas tajā vietā, kur Alv teica, kur ierocis meklējams, bet visur apkārt ir policisti. Viens no policistiem viņai piesienas un jautā ko šī te meklē. Viņa būdama maskējusies atkal melo, ka ir Alv advokāta sekretāre dabū izlocīties no situācijas. Viņa iekāpj atpakaļ mašīnā un zvana uz pol. Iecirkni un liek sekretārei nodot ziņu Alv no viņa advokāta sekretāres: neizdevās dabūt tos dokumentus (tātad ieroci), kurus lūdzi, bet es pamēģināšu vēlreiz.

Gab stāsta Če, ka nolēmis pagaidām pamest rančo. Če tas nepatīk. Gab saka, ka pagaidīs līdz Hul nomierināsies un tad mēģinās visu atrisināt. Če: „Tu nevari aiziet! It īpaši pēc Domingo draudiem.” Gab pārsteigts. Če: „Tu neko nezini? Tas nelietis taisījās nogalināt Hul.” Gab paliek traki nikns un aiznesās. Če skrien šim pakaļ bļaudams lai nesastrādā muļķības.

Kas ne ar kādiem sakariem neizdodas atrast gleznu „Mīlošā māte”. Tas viņu uztrauc.

Sol zvana Leand un lūdz aizvest viņu pie brāļa uz cietumu, viņš atsaka, jo esot aizņemts, bet aizvedīs viņu vēlāk. Samuels dzird telefonsarunu un piedāvājas aizvest Sol. No sākuma Sol it kā negrib, bet tomēr piekrīt.

Gab ierodas Las būdā un uzbrūk Dom. Sāk viņu žņaugt un saukt par nelieti. Izskatījās, ka viņš tiešām viņu nožmiegs, bet beigās Čepes atrunāt viņš palaiž Dom vaļā, bet piedraud, ja viņš vēlreiz tuvosies viņa sievai, tad viņš Dom nositīs. Gab&Če aiziet. Dom paliek tāds pavisam šokēts.

Iraseima Hul istabā kravā Gab mantas. Ienāk Hul un prasa ko viņa dara. Iras atbild, ka saimnieks licis tā darīt un, ka vēlāk kāds tām atbrauks pakaļ. Hul saskumst.

Sol&Sam brauc Sam mašīnā-tā ir diezgan sagrabējusi un kondicionieris arī nestrādā. Sol sūdzās par karstumu un jautā vai Sam nav nekas dzerams. Sam atbild, ka ir. Viņš piestāj mašīnu un aiziet pie bagāžnieka, kur stāv ūdens pudeles. Sam paņem vienu ūdens pudeli un iepilina tajā pilienu Lasaras doto zāļu-iekārei. Viņš aiznes ūdeni Sol, bet pats paņem pats savu. Sol izder ūdeni.

Tikmēr Mehiko Felipe (Seb draugs pie kura viņš tagad dzīvo) atvadās no savas tantes Žaklīnas, kurai piederēja visas tās R.Tomasa gleznas, šī ir viņas pēdējā diena Meksikā, viņa dodas dzīvot uz Parīzi.

Pol. Iecirkņa sekretāre nodod Alv ziņu no Nadjas. Šis saprot, kas par lietu un dusmojas. Ram viņu izsmej, jo acīmredzot kaut kādi viņa plāni ir izgāzušies.

Sol&Sam atkal brauc mašīnā. Te pēkšņi mašīnai pārkarst motors un tā vairs nedarbojas. Sol&Sam izkāpj ārā. Sam sāk stāstīt Sol cik ļoti viņam viņa pietrūkst utt. Sol saka, lai viņš beidz tā runāt, bet tad Sam viņu noskūpsta, Sol it kā nepretojas.

Tikmēr Leand atbraucis pakaļ Sol bet no Kla uzzina, ka Sol aizbraukusi ar Sam. Šis dusmīgs. Mēģinās viņus panākt.

Sol tomēr atraujas no Sam skūpsta un saka, ka tālāk ies kājām, jo negrib vairs lai Sam viņai uzbāžas. Tā kā mašīna ir kārtība, Sam baruc viņai nopakaļ un saka lai nemuļķojas un kāpj mašīnā. Sol negrib, bet beigās tomēr iekāpj, bet tikai aizmugurē.

Gab pārrodas rančo un pavēl Mars sekot Hul uz katra soļa ārpus mājas un kārtīgi apsargāt rančo.

Sol beidzot tikusi līdz cietumam. Pirms došanās prom no Alv, viņš palūdz Solei pasaukt Sam.

Gab ieiet pie Hul atvainoties par Dom rīcību un saka, ka turpmāk Mar viņu uzmanīs. Gab saka, ka nav gribējis Hul traucēt, bet viņam tas bija jāpasaka. Bet tad Hul pasaka, ka negrib lai Gab pamet rančo.

Sam aiziet pie Alv. Alv lūdz Sam to pašu ko Nad, bet Sam atsakās.

Gab ārkārtīgi priecājas par to ko pateikusi Hul, viņš pat nespēj noticēt. Hul saka, ka tāpat Gab te bieži nāktu pie Hugo un tā, bet var redzēt, ka Gab saprot, ka pati Hul negrib lai Gab aiziet. Hul saka, ka ļoti centīsies visu aizmirst. Hul rokās ir Hugo. Gab pajautā vai drīkst viņu paņemt, Hul saka, ka protams. Gab paņem mazo un sāk runāties ar viņu: „Paldies, ka teici mammītei, ka man jāpaliek mājās.” Hul to dzird un smaida. Tad Gab paskatās un itkā nopietni saka: „Šī ir ļoti privāta saruna un to nedrīkst noklausīties.” Arī Gab pasmejas un aiziet.

Pie cietuma Lend satiek Sol&Sam. Leand ir dusmīgs, ka Sol aizbraukusi ar Sam. Atpakaļ Sol brauc ar Leand. Leand mašīnā viņu izprašņā vai Sam nav atļāvies par daudz, Sol melo, ka nē. Lean tik un tā ir nepārliecināts.

Gab paziņo Če, Evai un Mars, ka Hul piekrita, ka viņš paliek rančo. Eva priecājas, ka Hul uzklausīja viņas padomu, pārējie arī. Gab nosolas, ka atkal iekaros Hul mīlestību.

Pol. Priekšnieks ierodas pie Alv&Ram un lūdz vainīgo atzīties, jo rīt tiesnesis pateikšot savu lēmumu. Alv tēlo labiņo un žēli saka, ka ir nevainīgs. Ram, protams, saka to pašu. Pol. Priekšnieks saprot, ka nav nekādas jēgas ar viņiem runāt-tāpat neviens neatzīsies.

Sam&Leand satiekas. Leand pārmet Sam uzbāšanos Soledadai. Sam saka, ka Leand nav īsts vīrietis un Sol tāpat būs viņa. Leand traki sadusmojas un uzbrūk Sam. Sākas kautiņš.

Tikmēr Sol atceras Sam skūpstu un pati nesaprot kāpēc nevar to izmest no galvas.

Sam&Leand beidzot kāds izšķir. Leand dusmīgs aiziet prom. Sam izskatās pamatīgi iekaustīts.

Nākošajā dienā: Maskējusies Nadja atkal ierodas pie Alv. Viņa saka, ka atkal mēģinās atrast ieroci. Alv pastāsta Nad, ka Kas ir nodevēja un vairs negrib viņam palīdzēt. Toties Nad izstāsta Alv, ka Skol uzzinājis nevis info par Alvaro sakaru ar Matildes nāvi, bet gan to, ka Nad ir Kasandras meita. Alv šokā.
SĒRIJAS BEIGAS.

0

2

Un kā Jums patīk LNT reklāma, kuru šodien pa TV redzēju. : Sakarā ar skatītāju lūgumem "Bjanku" maina vietām ar "Palīdzības Formulu", bet "Logu" jaunā sezona 19:00. :lol:
Hmm. interesanti. Man galīgi nebija nācies dzirdēt par šādiem skatītāju lūgumiem...

0

3

missy написал(а):

pffffuuuuu... kādas muļķības!!! es tādu reklāmu neredzēju... bet... nu nav vārdu..

:D kā jau vienmēr, tu esi malacis, par sagādātu atstāsījumu... :ok:
šodien bija patīkami noskatīties uz Gabrielu un Hūliju..., beidzot viņa izdarīja kaut ko prātīgu un pateica atklāti, (nu nav jau pirmo reizi, bet tik un tā..) ka negrib lai viņš iet prom... un Gabriels malacis, sāka jokot ar savu dēliņu... :kiss:

starp citu, kā jums Nadjas jaunais izskats??? :rofl: man vispār tīri labi patīk... vieņai piestāv. kā jums šķiet?? ;)

0

4

Julia написал(а):

pffffuuuuu... kādas muļķības!!! es tādu reklāmu neredzēju... bet... nu nav vārdu..
kā jau vienmēr, tu esi malacis, par sagādātu atstāsījumu...
šodien bija patīkami noskatīties uz Gabrielu un Hūliju..., beidzot viņa izdarīja kaut ko prātīgu un pateica atklāti, (nu nav jau pirmo reizi, bet tik un tā..) ka negrib lai viņš iet prom... un Gabriels malacis, sāka jokot ar savu dēliņu...
starp citu, kā jums Nadjas jaunais izskats???  man vispār tīri labi patīk... vieņai piestāv. kā jums šķiet??

Pilnīgs sviests tā reklāma!!
Paldies, paldies. :blush2: Es jau vienmēr cenšos atstāstu sagādāt, lai gan pēdējā laikā tā pavēlu, bet ātrāk diemžēl nesanāk.

Aii, cik tas bija mīļi kā Gabriels ar mini Gabrielu jokojās. Un Hulija malacītis-neļāva Gabrielam aiziet. :ok: :D

Nadja tāda interesanta. Tās brilles viņai špāsīgi izskatās. :D

0

5

missy написал(а):

Aii, cik tas bija mīļi kā Gabriels ar mini Gabrielu jokojās. Un Hulija malacītis-neļāva Gabrielam aiziet. 

Nadja tāda interesanta. Tās brilles viņai špāsīgi izskatās.

jāā.. Gabriels lielisks... :kiss:

un Nadja :rofl: nezinu, viņai labi izskatās tā parūka un brilles... zini tā dabiski... to vienmēr seriālos kad grib, lai tos nepazin, velk vienmēr tās saulesbrilles!!! besī laukā... un jau neviens nepazīst.... a te čista grūti pazīt.... :ok: super!!! :D

0

6

missy написал(а):

Un kā Jums patīk LNT reklāma, kuru šodien pa TV redzēju. : Sakarā ar skatītāju lūgumem "Bjanku" maina vietām ar "Palīdzības Formulu", bet "Logu" jaunā sezona 19:00.
Hmm. interesanti. Man galīgi nebija nācies dzirdēt par šādiem skatītāju lūgumiem...

kads stulbums=)) bet  fanu pieprasijums atgut likmi vinam nav tik svarigs=) tikai tie logi :rofl:

0

7

Julia написал(а):

un Nadja :rofl: nezinu, viņai labi izskatās tā parūka un brilles... zini tā dabiski... to vienmēr seriālos kad grib, lai tos nepazin, velk vienmēr tās saulesbrilles!!! besī laukā... un jau neviens nepazīst.... a te čista grūti pazīt.... :ok: super!!! :D

Jā Nadja savā maskēšanās tērpā patiešām dabiski izskatās-jāpiekrīt. ;) Un viņa mierīgi varētu būt brunete+gudrā sekretāre-tīri labi piestāv. :D

HuLiA написал(а):

ads stulbums=)) bet  fanu pieprasijums atgut likmi vinam nav tik svarigs=) tikai tie logi

Tur jau tā lieta, ka tā savādi... Visi taču gribēja lai "Likmi" ieliek normālā laikā, bet par to, ka lūgtu apmainī "Bjanku" un "PF" vietām pirmo reizi dzirdu! Vispār man liekas LNT kaut ko galīgi ne pa tēmu čakarējās.  :neka:

0

8

missy написал(а):

Tur jau tā lieta, ka tā savādi... Visi taču gribēja lai "Likmi" ieliek normālā laikā, bet par to, ka lūgtu apmainī "Bjanku" un "PF" vietām pirmo reizi dzirdu! Vispār man liekas LNT kaut ko galīgi ne pa tēmu čakarējās.

Man gan liekas, ka tas tapēc kā Logiem būs jaunākā sezona un LNT grib to ielikt labākā laikā. Droši vien maksāja baigo naudu! Un, lai smukāk izklausītos, saka, ka pēc skatītāju lūguma. Jo vienkārši neticu, ka skatītāji ir to pieprasījuši. Kādā sakarā???

0

9

danna написал(а):

Man gan liekas, ka tas tapēc kā Logiem būs jaunākā sezona un LNT grib to ielikt labākā laikā. Droši vien maksāja baigo naudu! Un, lai smukāk izklausītos, saka, ka pēc skatītāju lūguma. Jo vienkārši neticu, ka skatītāji ir to pieprasījuši. Kādā sakarā???

Nu iespējams, ka Tev taisnība. Laikam tos "Logus" baigi skatās, ja tik ilgi jau viņus rāda&jaunas sezonas pērk. Es par to vispār brīnos, jo man tie "Logi" bijuši nebijuši un liekas pat stulbi, bet nu tā jau gaumes lieta.

0

10

missy написал(а):

man tie "Logi" bijuši nebijuši un liekas pat stulbi, bet nu tā jau gaumes lieta.

tieši tā... stulbi un kā vēl...
kad tie tikai parādījās... kādas parraides tāpat vien noskatījos... bet čuš pilnīgā!!! aktieru bars ar stulbiem stāstiem...
bet dzirdēju to, ka daži cilveki tic, ka tie nav aktieri, bet reāli notikumi un cilvēki!!!

nu bet...

0

11

Julia написал(а):

tieši tā... stulbi un kā vēl...
kad tie tikai parādījās... kādas parraides tāpat vien noskatījos... bet čuš pilnīgā!!! aktieru bars ar stulbiem stāstiem...
bet dzirdēju to, ka daži cilveki tic, ka tie nav aktieri, bet reāli notikumi un cilvēki!!!
nu bet...

Njā, Okna ir garām...

Bet toties atkal kko kopīgu atradām! :D ;)

0

12

Ai, jā, vakardienas sērija bija super - īpaši tā privātā saruna ar HuGa :D A Hulija tāāāds malacītis!! Bet man smieklīgi bija kā sākumā visādi mēģināja atrunāties, kāpēc negrib, lai viņš aiziet. :D
Nu LNT tak neklausās skatītāju lūgumos!! Ko viņi tur grib iestāstīt? ja klausītos, Likme jau sen būtu normālā laikā.. Paskatieties, cik ilgu laiku vajadzēja lai "Amuleta" fani panāktu tā rādīšanu visiem pieejamā laikā!!!
A "Logi" -  (neatradu piemērotu smaidiņu, bet nu tipa vemju) Tas tak ir kaut kāds sviests! Kas to vispār skatās un kā var to skatīties??? Ja vēl būtu dzīves īstenība, varbūt.. bet izrādes ar tik debilām tēmām, situācijām... pfff

0

13

Noskatiijos vakar Julias video, un man ljooti patika shii seerija :)

Nu par to reklaamu ,es esmu redzeejusi,  bet arii ljoti shaubos vai skatiitaaji to ir luugushi  :D :neka:

0

14

Klau vaai jus dzirdejat ka Amulets bus no 7 vai kada marta 16:00 jaunas serijas 8.dala!!!!! :angry2:  :velns:  TAS ir galigi stulbi!!! :mad:  :neka:

0

15

ANINA, es tak par to vēl 21. februārī raudāju, tikai neviens nepamanīja...

0

16

ANINA написал(а):

Klau vaai jus dzirdejat ka Amulets bus no 7 vai kada marta 16:00 jaunas serijas 8.dala!!!!!     TAS ir galigi stulbi!!!

Man tas nešķiet stulbi..  :rolleyes: nu jā, bet man laikam savādāka attieksme, jo Likmi varu ierakstīt... Bet pret Amuletu man nav pilnīgi nekas iebilstams!! :)

0

17

Paloma
"Amulets" ir mans mīļākais seriāls, bet es cerēju, ka pēc 7.sezonas atsāks rādīt "Likmi"...
Man tieši otrādi: "Amuletu" var nokačāt, bet "Likmi" es neredzu vispār. Tikai tos video, kas ir šeit.

0

18

Paloma написал(а):

Man tas nešķiet stulbi..   nu jā, bet man laikam savādāka attieksme, jo Likmi varu ierakstīt... Bet pret Amuletu man nav pilnīgi nekas iebilstams!!

Nu jā ar mani ir tāpat-es "Likmi" ierakstu, bet pret "Amuletu" kā tādu man nav iebildumu, kaut gan es viņu vairs neskatos. Kādreiz man viņš ļoti patika, bet tagad es nezinu... apnikušas jau tās burvestības...

0

19

Paloma:
    Amuletu vel radis pec 7.sezona vel bus 8. kur vinas nevares lietot burvestibas! :swoon:

0

20

ANINA написал(а):

Paloma:
    Amuletu vel radis pec 7.sezona vel bus 8. kur vinas nevares lietot burvestibas!

??? nesapratu.. Ok, bet es to tik un tā zinu.. Unj kas no tā? ;) Manis pēc.. :P

0


Вы здесь » TelenovelesLV » #Telenoveles » 2. marta "Likme uz mīlestību" sērijas apraksts